اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

امکان پخش صدای سه بعدی در EarPod

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• امکان پخش صدای سه بعدی در EarPod

تکنولوژی صدای سه بعدی 3D Sound مشابه آنچه دستگاههای سینمای خانگی پخش می کنند نیاز به چهار بلندگو ( 5.1 ) و یا شش بلندگو ( 7.1 ) همراه با یک Sub Woofer دارند. ( در اینجا منظور من ضبط خاص و پخش از طریق هدفون معمولی مشابه فایل مشهور آرایشگاه نیست.) در واقع بسیاری از فیلمهای DVD و تمامی فیلمهای بلوری از این ساختار برای پخش صدا استفاده می کنند.

همچنین اغلب بازیهای کامپیوتری ( نظیر FIFA و یا Crysis ) با داشتن سخت افزار مناسب صدای واقعی محیط بازی و به معنای واقعی 3D Sound را برای شما پخش می کنند. اگر در کنترل پنل کامپیوترتان منوی تنظیمات کارت صدا از درایور RealTek (و یا در تنظیمات سینمای خانگی ) را باز کنید نحوه چیدمان بلندگوها به منظور اجرای سه بعدی صدا را توضیح داده است.

اکنون نکته جالبی که در مورد EarPod در سایت اپل در قسمت iPhone Design می بینم اینست که وقتی روی خروجیهای تصویر متحرک EarPod کلیک می کنم، دقیقا نامهای مرتبط با چیدمان سینمای خانگی را مشاهده می کنم. اگر مطابق نوشته ها ی سایت apple این هدفون قادر به رساندن صدای Front و Rear ( همچنین SubWoofer ) به درون گوش باشد، پس با آن قادر به شنیدن یک صدای کاملا سه بعدی از فیلمهای آیتیونز و با اتصال به iDevice در بازیهای کامپیوتری خواهیم بود.
    ویرایش توسط amr : https://i-phone.ir/forums/member/333-amr در ساعت 15-09-2012, 02:03 PM
صبر کنید ..
X