اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عوض کردن گیفت کارت ایتونز با گیفت کارت امازون 10$

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عوض کردن گیفت کارت ایتونز با گیفت کارت امازون 10$

اقا من میخوام بلوتوث سلست نصب کنم اورجینال اما تو سیدیا فقط با امازون میشه خرید، حالا اگه دوستان گیفت کارت امازون دارن پیام بدن با یه گیفت کارت ۱۰$ ایتونز عوضش کنیم

از سایت cydiastore.ir بخر
    اینم لینکش :
    فروشگاه اینترنتی سیدیا استور

نظر

نوشته اصلی توسط sirvangh128 نمایش پست ها
      اقا من میخوام بلوتوث سلست نصب کنم اورجینال اما تو سیدیا فقط با امازون میشه خرید، حالا اگه دوستان گیفت کارت امازون دارن پیام بدن با یه گیفت کارت ۱۰$ ایتونز عوضش کنیم
      دوست عزیز قبلا یه گیفت کارت 10 دلاری آمازون تو پاچه من رفته، امتحان نکن که نمیشه با گیفت کارت امازون از سایدیا خرید کنی
      سایدیا از آمازون فقط و فقط اطلاعات کارت اعتباری جهت انجام تراکنش مالی رو چک میکنه، و اعتبار اکانت شما در آمازون ملاک خرید در سایدیا نیست!!!

نظر

نوشته اصلی توسط Mr_hadi نمایش پست ها
        دوست عزیز قبلا یه گیفت کارت 10 دلاری آمازون تو پاچه من رفته، امتحان نکن که نمیشه با گیفت کارت امازون از سایدیا خرید کنی
        سایدیا از آمازون فقط و فقط اطلاعات کارت اعتباری جهت انجام تراکنش مالی رو چک میکنه، و اعتبار اکانت شما در آمازون ملاک خرید در سایدیا نیست!!!
        درسته.. با گیفت کارت آمازون نمیشه از سیدیا خرید کرد
        فقط به درد خرید کتاب الکترونیکی یا خرید از فروشگاه اپلیکیشن اندروید آمازون میخوره

نظر

ذوست عزیز با مستر کارت یا ویزا کارت میتنی استفاده کنی الانم بعضی از سایتا میفروشن که قیمت خیلی خیلی زیادی داره واسه هر دلار ۳.۴ برابرشو باید بدی

نظر

عوض کردن گیفت کارت ایتونز با گیفت کارت امازون 10$

ممنون از دوستان، روشنمنون کردین، سپاس

نظر

اقا من یه گیفت کارت آمازون 10 دلاری دارم
              میخواستم گیفت کارت آیتونز بگیرم اشتباهی آمازون گرفتم

حالا چطوری میتونم واسه بعضی بازی های آیفون از این گفت کارت استفاده کنم؟ تو آیتونز؟

کسی معاوضه میکنه؟

نظر

صبر کنید ..
              X