اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش کامل روش های دریافت گیفت کارت رایگان آیتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    راحت ترین راه تبدیل به پول کارتها رو کسی میدونه منظورم بی دردسر بتونی به ریال تبدیل کنی
    مگه اینکه رویه اکانتته اپلتون اونا رو ست نکنید و کد رو به شخصه دیگه ای بفروشید .

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    راحت ترین راه تبدیل به پول کارتها رو کسی میدونه منظورم بی دردسر بتونی به ریال تبدیل کنی
    مگه اینکه رویه اکانتته اپلتون اونا رو ست نکنید و کد رو به شخصه دیگه ای بفروشید .

نظر

اينم فلسفه ي freeappslots

الان متوجه شدو توي صحفهي اصلي سايت كرديت من ٣٦٩٦٠ هستش
      اما cash out ميكنم ميشه ١١٣٠٠ خودتون تصوير رو نگاه كنيد
      ImageUploadedByTapatalk1355520327.169511.jpg
      ImageUploadedByTapatalk1355520344.461584.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوستان اگه اپهاي رو كه دانلود كرديم پاك كنيم اتفاقي مي افته؟
        الان من ١٨٨٥ امتياز دارم يه اپ هست poker كه مي خوام دانلود كنم اررور connot connect to itunes store ميده!
        با قند شكن يه اپ ديگه هست كه پيغام ميده توي اپ ستور امريكا نيست بايد به يه اپستور ديگه بري كه باز همون اررورو ميده

نظر

نوشته اصلی توسط erikonem نمایش پست ها
          دوستان اگه اپهاي رو كه دانلود كرديم پاك كنيم اتفاقي مي افته؟
          الان من ١٨٨٥ امتياز دارم يه اپ هست poker كه مي خوام دانلود كنم اررور connot connect to itunes store ميده!
          با قند شكن يه اپ ديگه هست كه پيغام ميده توي اپ ستور امريكا نيست بايد به يه اپستور ديگه بري كه باز همون اررورو ميده
          پاک کنید مشکلی بوجود نمیاد

نظر

من جدیدا ایفون ۵ گرفتم بعد بک اپ ایفون ۴ رو ریختم روی ایفون ۵ که همراهش همین free my apps هم بود بعد که واردش شدم دویست و خورده ای امتیاز از ایفون ۴ مونده بود و اولش خوشحال شدم ولی بعدا متوجه شدم هرچی دانلود میکنم امتیازی بهم داده نمیشه کسی راه حلی داره؟ حتی پاکش هم کردم ولی بازم نشد و همون امتیاز های قبلی رو نشون میده

نظر

بهترین برنامه که تا الان من دیدم free my apps بوده . کسه دیگه ای نظره متفاوتی داره ؟ ؟ free app sllots که خیلی افتضاحه

نظر

free app daily دارم استفاده میکنم

7000 تا پاینت دارم!

نظر

نوشته اصلی توسط armin1991 نمایش پست ها
                  من جدیدا ایفون ۵ گرفتم بعد بک اپ ایفون ۴ رو ریختم روی ایفون ۵ که همراهش همین free my apps هم بود بعد که واردش شدم دویست و خورده ای امتیاز از ایفون ۴ مونده بود و اولش خوشحال شدم ولی بعدا متوجه شدم هرچی دانلود میکنم امتیازی بهم داده نمیشه کسی راه حلی داره؟ حتی پاکش هم کردم ولی بازم نشد و همون امتیاز های قبلی رو نشون میده
                  ببین این با udid هستش !

شما باید بری :
                  setting - general - profile - free app daily - remove
                  بعد بری تو سایت اون برنامه و از بخش ستینگ سایت فایل رو دوباره نصب کنید

- - - - - - - - - -

ببین این با udid هستش !

شما باید بری :
                  setting - general - profile - free app daily - remove
                  بعد بری تو سایت اون برنامه و از بخش ستینگ سایت فایل رو دوباره نصب کنید

نظر

من امتيازامو به دلار تبديل كرديم. ولي چطوري ميتونم ازشون استفاده كنم . ميشه راهنماييم كنيم . از طريق گيفت كارت آمازون تبديل كردم

نظر

دوستان من با برنامه free my app چندتا بازي گرفتم ولي وقتي واردشون ميشم امتيازي كه قرار بود بده رو نميده!!!!!!!
                      چيكارش كنم؟
                      كسي از دوستان با اين مشكل برخورد كرده؟

Sent from my iphone 4s using Tapatalk

نظر

اره جدیدا امتیاز نمیده ... من یه برنامه گرفتم ۳۰۰ امتیاز داشت ولی بهم نداد یا بازی Bubble Safari هم همین طور امتیازی بهم نداد

نظر

دفعه های دیگه تست کنید.

نظر

من چند بار تست کردم با چیز پی ان یا بدون اون هم نشد و بعضی ها امتیاز نمیدن بخصوص این چنتا نرم افزارهای جدید که امتیاز بالایی هم دارن
                            یه مشکلی دیگه من دارم اینه که من رفتم کلا cash و history سافاری رو پاک کردم و دوباره رفتم توی سایت فری مای اپز تا شاید درست بشه بعد چون از اول داشتم انجام میدادم درخواست نصب cert داد که نصبش کردم ولی توی setting - general - profile این cert نیست واسه شما هم همین طوره؟
                            ویرایش توسط armin1991 : https://i-phone.ir/forums/member/6972-armin1991 در ساعت 16-12-2012, 02:57 PM

نظر

من چند بار تست کردم با چیز پی ان یا بدون اون هم نشد و بعضی ها امتیاز نمیدن بخصوص این چنتا نرم افزارهای جدید که امتیاز بالایی هم دارن
                              یه مشکلی دیگه من دارم اینه که من رفتم کلا cash و history سافاری رو پاک کردم و دوباره رفتم توی سایت فری مای اپز تا شاید درست بشه بعد چون از اول داشتم انجام میدادم درخواست نصب cert داد که نصبش کردم ولی توی setting - general - profile این cert نیست واسه شما هم همین طوره؟
                              والا برای منم بعضی موقع ها نمیده ولی بعدا که تست می کنم خودش امتیاز رو میده. مودم رو یک بار خاموش روشن کنید. فقط تنها مشکلی که الان هست اینه که 1 برنامه هست وقتی می خواد بره تو اپ استور پیغام خطا میده. راجبه قسمت دوم هم دوستان فکر کنم بهتر میتونن کمکتون کنن.

نظر

منم دقيقاً مشكل شما رو دارم يك هفته اى ميشه

نظر

صبر کنید ..
                                X