اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش کامل روش های دریافت گیفت کارت رایگان آیتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چند مدت پیش یه بازی پولی 4 دلاری افر داد که اینو بخر و 400 امتیاز بگیر
    رفتم کرک اون بازی رو گرفتم اجرا کردم و امتیازش گرفتم

نظر

• به من كه ديگه امتياز نميده. هرچي هم دانلود ميكنم تو ليست دريافت شده هام نميره. (با قند شكن و بدون قند شكن)

نظر

• FreeMyApps - Discover Great Apps and Games, get Rewarded.
        اين لينك منه لطفا اينو هم وارد كنيد

نظر

• به منم امتیازنمیده دیگه یه مدتیه هرچی دانلود میکنم . پروفایل رو هم پاک کردم دوباره نصب کردم درست نشد

نظر

• اين هم لينك منه ممنون ميشم وارد كنيد
            FreeMyApps - Discover Great Apps and Games, get Rewarded.

نظر

• نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
              اين هم لينك منه ممنون ميشم وارد كنيد
              FreeMyApps - Discover Great Apps and Games, get Rewarded.
              مشکل شما که بهتون امتیاز نمیداد حل شد؟

نظر

• بله من یه مدت کاریش نداشتم دیروز که بازش کردم اون کلید سبزه قرمز شده بود بعد درخواست داد که همون برنامه اولیه رو که نصب کردیم آنلاک شد رو نصب کنم منم نصب کردم حل شد گیفت کارتم گرفتم

نظر

• نوشته اصلی توسط ali2004 نمایش پست ها
                  سلام
                  من دیشب با FreeAppslots آشنا شدم و به نسبت چیزای دیگه ای که امتحان کردم خیلی سریعتر به گیفت کارت میرسم
                  شیوه کار به اینصورته که بعد از ثبتنام تعدادی Spin به شما داده میشه که به ازای هر کدوم یکبار میتونید شانستون رو امتحان کنید و از 75 تا 2000000 امتیاز بگیرید , اگر Spin تموم شد برنامه هایی که تو بخش GetmoreSpin معرفی شده دانلود میکنید و بعد از سی ثانیه کار کردن اسپین جدید میگیرید , گیفت کارت آیتونز 15 دلاری 125000 امتیاز میخواد
                  توجه کنید که اگر از لینک معرفی شده توسط کاربران دیگه برای ثبتنام استفاده کنید در هر بار دانلود برنامه علاوه بر اینکه دوبرابر spin به شما داده میشه به من هم تعدادی spin تعلق میگیره , در غیر اینصورت هم شما تعداد Spin کمتری میگیرید هم من , برای ثبتنام میتونید از لینک زیر استفاده کنید
                  Splash | FreeAppSlots
                  درود بر شما
                  برنامه freemyapps رو وقتی پروفایلش رو روی دیوایس نصب میکنم بعدش میگه ios رو آپدیت کن
                  نسخه ۶ هستم

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

• دوستانی که مشکل در دریافت امتیاز اپلیکیشن ها دارند در صورتی که این مشکل همچنان پابرجاست با ایمیل پشتیبانی freemyapps تماس بگیرند و ازشون بخوان که اکانت شون رو ریست کنند.(چراغ سبز پروفایلشون دوباره قرمز میشه بعد از ریست)
                    بعد از ریست شدن پروفایلتون دوباره چراغ سبز پروفایلتون به رنگ قرمز در میاد که اون هم با دانلود یکی از اپلیکیشن هایی که خود برنامه بهتون معرفی میکنه به رنگ سبز در میاد دوباره و بعد از اون هر برنامه ای که دانلود کنید امتیازش بهتون داده میشه

نکته 1 : اگه در حال حاضر توی پروفایلتون مقداری امتیاز دارید نگرانش نباشید چون با ریست کردن پروفایلتون اونها از بین نمیره و دوباره با نصب برنامه امتیاز هاتون بر میگرده

نکته 2 : معمولا جواب ایمیل هایی که به بخش پشتیبانی میدید 1 هفته ای طول میکشه که داده بشه پس نگران این نباشید که جوابی داده نشه بهتون، چون جواب میدن فقط یکم زمان میبره

موفق باشید
                    ویرایش توسط iCut.ir : https://i-phone.ir/forums/member/90329-icut-ir در ساعت 19-12-2013, 12:12 AM

نظر

• سلام و عرض ادب
                      ی سوالی داشتم تا الان هیچکی نمیدونسته ک بخواد بهم پاسخ بده
                      من میتونم در free my apps ی اکانت 25 دلاری بگیرم، اما این گیفت کارت رو پس از گرفتن می خوام بدم دوستم ک استفاده کنه، اپل آی دی بنده برای انگلستان هستش، اما توی free my apps نوشته شده ک فقط برای استور آمریکا میتونه مورد استفاده قرار بگیره.
                      حالا دو تا سوال دارم،
                      1. اگه 25 دلار رو فعال کنم و کد رو تحویل بگیرم، خودمم میتونم استفاده کنم با توجه ب اینکه اپل آی دیم انگلیسیه و نه امریکایی و اینکه اصلا می تونم 25 دلار رو بگیرم با توجه ب اینکه اپل ای دیم برای آمریکا نیستش؟!
                      2. اگه 25 دلار رو بگیرم می تونم کدش رو بدم ب دوستم تا اون فعال و استفادش کنه؟ چون شنیدم گیفت کارت فقط بر روی همون دیوایس قابل استفاده هستش و نه بر روی دیوایس اپلی دیگری.

کسی هم زبان انگلیسیش خوب هست، اگه زحمتی نیست بگه چه ایمیلی ب فری مای اپز بزنیم ک توضیح بدیم با دانلود برنامه امتیازی دریافت نمی کنیم.
                      مرسی از توجه تک تکتون.
                      ویرایش توسط aminen : https://i-phone.ir/forums/member/147696-aminen در ساعت 19-12-2013, 04:34 PM

نظر

• 1- خیر فقط برای استور آمریکا معتبر هست.
                        2- این مورد رو 100 درصد مطمئن نیستم اما فکر می کنم میشه کد گیفت رو روی دیوایس دیگه ای فعال کرد به شرطی که آی دی مربوط به استور آمریکا باشه.
                        در مورد ایمیل هم یک پیام ساده کافیه:
                        Hi, I get no point after installing and using apps for at least 30 seconds. Please reset my account or do any job needed to make my account active again. My key has become red!

البته گاهی اوقات پاک کردن کوکی سافاری و نصب دوباره پروفایل فری مای اپس کارسازه.
                        .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام.
                          من باسایت freemyapps دچار مشکل شدم .من یک بار سیستم رو erase all content کردم حالا توی قسمت FAQ سایتش نوشته اگر همچین کاری کردین دچار مشکل میشین و باید ایمیل بزنید و درخواست بدین تا key رو reset بکنیم.حالا میخواستم ببینم چه جور ایمیلی بفرستم؟یعنی متن ایمیل چی باید باشه؟ بعد اینکه بعد ارسال ایمیل اونها از کجا میفهمن که این ایمیلی که من فرستادم برای کدوم idevice هست که دوباره فعالش کنن؟
                          ممنون میشم جوابمو بدین

نظر

• به اين لينك مراجعه كنيد و اكانت رايگان بسازيد و survey ها را كامل كنيد و ويزا كارت بگيريد
                            www.AWSurveys.com?R=1620410
                            ویرایش توسط Hameeeeed : https://i-phone.ir/forums/member/117804-hameeeeed در ساعت 27-12-2013, 01:23 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.messi10 نمایش پست ها
                              سلام
                              من هم از free my points استفاده ميكنم هم جونووالت
                              يه مدتي بود كه ديگه جونو والت با اينكه نزديك 10 دلار بودم اپليكيشني پيشنهاد نميداد واسه همين بيخيالش شدم رفتم سراغ free my points. توي اون هم نزديك 3000 امتياز شدم تا اينكه يه جايي خوندم اگه تو جونو والت اون وب اپليكيشنش رو پاك كني و كوكي هاي سافاري رو هم پاك كني و دوباره نصب كني بهت اپ جديد پيشنهاد ميده. منم اين كار رو كردم ولي با اين كار همه ي پوينت هام توي free my points پريد و صفر شد و با اينكه گزينه كوكي اون بالا فعال هست ميگه بايد كوكي ها رو فعال كني!!
                              كسي ميدونه راه حلش چيه من دوباره پوينت هام برگرده توي برنامه free my points ؟؟
                              من گزینه private غیر فعال کردم تمام امتیازم رفت ولی دوباره که فعال کردم برگشت private سشافاری را فعال کن مشکلت حل می شه

نظر

• تو free my app امتیاز من ۲۷۰۰ هست ولی ۱ هفتست دیگه برنامه ای واسه دانلود نمیده مشکل داره ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X