اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش کامل روش های دریافت گیفت کارت رایگان آیتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط amir_T_2008 نمایش پست ها
    سلام

يك سوالي داشتم.در سافاري يك برنامه اومده براي دانلود در freemyapps ولي من به دليل نداشتن پ-ر-وك-سي نميتونم از app store استفاده كنم .راهي هست بتونم اين app دانلود كنم ؟؟؟يا app store وصل كنم به كامپيوتر از اونجا دانلود كنم ؟؟؟در اين صورت امتياز ميده ؟؟؟؟فقط 500 امتياز مونده بود كه ....

ممنون
    با سلام.
    خیر برنامه رو باید با خود گوشی اجرا دانلود و نصب کنید حتما...با ایتیونز دانلود کنی امتیاز رو ثبت نمیکنه متاسفانه.

دوست عزیز البته الان اپ استور ***** نیست...من دارم الان استفاده میکنم بدون چیز پی ان

نظر

• میگم این گیفت کارتها واقعیه ؟! جدی جدی میده ؟!

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

نظر

• بله من خودم ٢تا ١٠ دلاري دريافت كردم

نظر

• نوشته اصلی توسط Rhodes نمایش پست ها
          میگم این گیفت کارتها واقعیه ؟! جدی جدی میده ؟!

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2
          بله واقعیه،من تا الان با 2تا آیفونم و آیپدم 11تا 10$گرفتم.

نظر

• نوشته اصلی توسط alimt699 نمایش پست ها
            با سلام.
            خیر برنامه رو باید با خود گوشی اجرا دانلود و نصب کنید حتما...با ایتیونز دانلود کنی امتیاز رو ثبت نمیکنه متاسفانه.

دوست عزیز البته الان اپ استور ***** نیست...من دارم الان استفاده میکنم بدون چیز پی ان
            ممنون دوست عزيز.اينترنت مخابرات هستم و كماكان بسته هستش

نظر

• سلام
              من هم از free my points استفاده ميكنم هم جونووالت
              يه مدتي بود كه ديگه جونو والت با اينكه نزديك 10 دلار بودم اپليكيشني پيشنهاد نميداد واسه همين بيخيالش شدم رفتم سراغ free my points. توي اون هم نزديك 3000 امتياز شدم تا اينكه يه جايي خوندم اگه تو جونو والت اون وب اپليكيشنش رو پاك كني و كوكي هاي سافاري رو هم پاك كني و دوباره نصب كني بهت اپ جديد پيشنهاد ميده. منم اين كار رو كردم ولي با اين كار همه ي پوينت هام توي free my points پريد و صفر شد و با اينكه گزينه كوكي اون بالا فعال هست ميگه بايد كوكي ها رو فعال كني!!
              كسي ميدونه راه حلش چيه من دوباره پوينت هام برگرده توي برنامه free my points ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.messi10 نمایش پست ها
                سلام
                يه مدتي بود كه ديگه جونو والت با اينكه نزديك 10 دلار بودم اپليكيشني پيشنهاد نميداد واسه همين بيخيالش شدم رفتم سراغ free my points. توي اون هم نزديك 3000 امتياز شدم تا اينكه يه جايي خوندم اگه تو جونو والت اون وب اپليكيشنش رو پاك كني و كوكي هاي سافاري رو هم پاك كني و دوباره نصب كني بهت اپ جديد پيشنهاد ميده. منم اين كار رو كردم ولي با اين كار همه ي پوينت هام توي free my points پريد و صفر شد و با اينكه گزينه كوكي اون بالا فعال هست ميگه بايد كوكي ها رو فعال كني!!
                الان تو کوکی رو فیر فعال کردی×
                خوب خودشم داره بهت میگه تو باید کوکی رو فعال کنی که پوینتت ثبت بشه!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط ali.messi10 نمایش پست ها
                سلام
                الان تو کوکی رو فیر فعال کردی×
                خوب خودشم داره بهت میگه تو باید کوکی رو فعال کنی که پوینتت ثبت بشه!

نظر

• سلام آقا من قبلا با free my apps برنامه دانلود میکردم امتیازمم میداد ولی من آیفون ام ریستور کردم و همه اطلاعاتش پاک شد الان میرم تو سایتش امتیاز قبلیمو میاره برنامم نسب میکنم امتیاز نمیده فکر کنم پروفایلش پاک شده چتوری میتونم دوباره نصب کنم؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط guillotine نمایش پست ها
                    سلام آقا من قبلا با free my apps برنامه دانلود میکردم امتیازمم میداد ولی من آیفون ام ریستور کردم و همه اطلاعاتش پاک شد الان میرم تو سایتش امتیاز قبلیمو میاره برنامم نسب میکنم امتیاز نمیده فکر کنم پروفایلش پاک شده چتوری میتونم دوباره نصب کنم؟؟؟
                    یعنی کسی نیست کمکم کنه؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

نظر

• یکبار کوکی های سافاری رو از ستینگ پاک کن بعد دوباره تو سایتش ثبت نام کن تا پروفایل جدید نصب بشه.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                      .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام دوست عزیز کنار امتباز من یه کلید سبز رنگ هست از وقتی اون افتاده امتیاز نمیده چجوری پاکش کنم؟؟؟

نظر

• ربطی به اون کلید سبز رنگ نداره

نظر

• اون کلید سبز تو سایت free my app که عکس کلید هست چی کار می کنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Dj Hossein نمایش پست ها
                              اون کلید سبز تو سایت free my app که عکس کلید هست چی کار می کنه؟
                              اون باید فعال بشه که اجازه دانلود برنامه ها رو بهتون بده.

نظر

• این سایت free my apps و ... همیشگی میشه ازشون گیفت کارد گرفت؟ (یعنی امتیاز گرفت؟)
                                یا اینکه بعد از نصب چند تا برنامه و گرفتن یک گیفت کارد دیگه اپی معرفی نمی کنند؟ یا کم میشه ...؟

نظر

صبر کنید ..
                                X