اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در وارد شدن به iMessage و FaceTime ..

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در وارد شدن به iMessage و FaceTime ..

سلام خدمت تمامیه عزیزان وقت بخیر .... بنده از دیشب دیگه نمیتونم به iMessage و Facetime وصل شم ! SIGN IN نمیشه !!! دیوانه شدم بخدا همه جارو گشتم ولی هیچ جواب درستی دریافت نکردم !

هی پیغام Incorrect apple id or password میده ! یا این پیغام رو هم نده وارد میشه مطابق شکل زیر بعد از چند ثانیه دوباره میپره صفحه SIGN IN و همون پیغام رو میده .... کسی هست بداده ما برسه بخدا خیلی گیرم ممنون ....

بعد از مدتی

جالب اینجاس که بنده با این اکانت در سایت خود اپل میتونم براحتی LOGIN کنم و حتی در ایتونز براحتی LOGIN میشم و در قسمت USER سیستم هم APPLE ID رو دادم و مشکلی نداشتم فقط با این ۲ برنامه مشکل دارم هم تو ایپد ۳ و هم در مک بوکم شرمنده اگه سایز عکسها بزرگ هستند تو سایت اپلود میکنم کیفیت پایین هست مشخص نیست یا بنده نمیتونم درست باهاش کار کنم .....

- - - - - - - - - -

راستی یادم رفت بگم با :

ق ی ل ت ر ش گ ن هم تست کردم (امریکا/المان/ندرلند)

با پ ر و گ س ی هم تست کردم و جواب نداده !!! بخدا بدجوری کلافم

هیچکسی نبود جوابی به ما بده !!!!!!!! واقعا گیج شدم ......

نظر

مشکل در وارد شدن به iMessage و FaceTime ..

براي من كه درس هست با يه چي مثل little snitch نبستي ؟

نظر

برای من اوکی هست
        نمی تونی پس apple id عوض کنی؟ممکن درست شه.
        یا iCloud فعال هست؟
        ویرایش توسط jahandideh : https://i-phone.ir/forums/member/58720-jahandideh در ساعت 14-09-2012, 01:04 PM

نظر

Imssege من فعال نمی شه.یکبار سیم کارت ایرانسل رو گوشیم گذاشتم.
          حالا سیم کارت همراه اول که گذاشتم همون شماره سیم کارت ایرانسل هست .
          و imessege کار هم نمی کنه.

نظر

نوشته اصلی توسط omid0031 نمایش پست ها
            Imssege من فعال نمی شه.یکبار سیم کارت ایرانسل رو گوشیم گذاشتم.
            حالا سیم کارت همراه اول که گذاشتم همون شماره سیم کارت ایرانسل هست .
            و imessege کار هم نمی کنه.
            دوست عزیز سعی کنید سوال خودتون رو در یک جا بپرسید تا در همان تاپیک به سوال شما پاسخ داده شود؛

نظر

با سلام، الان فیس تایم کار میکنه؟! برای من روی حالت اکتیو مونده، و آیا وقتی میتونیم ایمیل تعریف کنیم باز به نوع اپراتور بستگی داره؟ مرسی

نظر

دوستان سوال داشتم
                من قبلا با دو نفر با imassage در ارتباط بودم ، كه تو قسمت massege هام برا هر كدوم دو تا folder هم نام براي ارسال massage باز بود ، يكي آبي رنگ برا imassege كه به ايميلش وصل بود ، يكي هم سبز رنگ برا ارسال اس ام اس كه به شمارش وصل بود ، قشنگم كار ميكنه ، ولي الان كه تاره يكي از دوستام imassage شو فعال كرده ، فقط يه folder باز ميكنه كه هم برا اس ام اس و هم برا imassage , هر كاري ميكنم به ايميل طرف نمي فرسته ، مينويسه mms massageing needs to be enabled
                من چيكا كنم دوتا folder تشكيل بده ؟
                كسي ميدونه ؟

نظر

صبر کنید ..
                X