اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انتقال محتويات ايپد به ايتونز و ويندوز تازه نصب شده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• انتقال محتويات ايپد به ايتونز و ويندوز تازه نصب شده

سلام دوستان به تازگي هاردم نابود شد و زندگيم نابود شد و اميدوارم راهنمايي شما باعث بشه يكم اوضاع بهتر بشه ........

تمام فولدرهاي مربوط به ايتونزم از بين رفت

من كلي كتاب موزيك ايتوز يو برنامه داشتم و همو رو خريده بودم. بيشتر شون هم ٨٠ درصد تو ايپدم هست حالا وقتي ويندوز رو عوض كردم چطوري از تو ايپد اينا رو بكشم تو ايتوز؟ ٥٠ گيگ برنامه و فايل رو نمي تونم دانلود كنم با اين سرعت داغون
    جيل بريك هم نكردم اكانت هم دارم برنامه هايي روكه رو ايپد ندارم رو كه بايد حتما دانلود كنم فكر كنم ولي ليستشونو از كجا بيارم. حفظ نيستم اسمشونو

كمك تروخدا........

تو ایتیونز کلیک راست کنید رو اسم ایپد و transfer purchases رو بزنید

لیست برنامه ها هم تو اکانت ایتیونز اون ثبت شده تو خوده ایپد بدی تو او استور قسمت purchased

نظر

موزیک ها و عکس ها چی ؟*

نظر

موزیک رو بلد نیستم
        ولی اگر جیلبریک باشی واسه عکس ها فکر کنم بشه کاری کرد
        یا یه کار دیگه ، یه بکاپ بگیر از ایپد ، بعد با برنامه دی که میشه بکاپ رو باز کرد بازش کن فایل عکس هارو تک تک کپی کن

موزیک هم اگر جیلبریک باشی شاید با ifun box بشه کاری کرد

پی دی اف ها هم احتمالا با همون transfer کردن میاد تو ایتیونز

نظر

خوب ظاهرا برنامه هاي توي ايپد مياد ولي موزيك عكس i tunes U و اينكه دقيقا كجاي ايتونز ليست برنامه هاي خريداري شده هست

مرسي

نظر

Re: انتقال محتويات ايپد به ايتونز و ويندوز تازه نصب شده

تو اپ استور ایپد قسمت purchased

نظر

دوستان کسی هست که دقیقا این کار رو تجربه کرده باشه؟

1- iTunes U and iBooks هم جزو خرید ها حساب می شن دیگه ؟ که با این حساب باید با همین کامندی که شما گفتید منتقل بشند؟ درسته؟

2- ولی در مورد موزیک و فیلم و عکس خلاصه یه نفر جواب قطعی رو بده؟این سوال خیلی ها هست ( احتمالا!)

مرسی بازم

نظر

با سلام و خسته نباشيد،
                اميدوارم جاى سىوالم تو قسمت مناسب باشد.
                سيوالم بنده اطلاعات iPad را به داخل لب تاپ مك بوك ريختم و داخل iTunes ذخيره شده است و مى خواهم apps هاى كه داخل iTunes هست را ببرم داخل dock لب تاپ كه متاسفانه اين كار را بلد نيستم ، قبلا از همكارى شما كمال تشكر و قدردانى را دارم .

نظر

نوشته اصلی توسط tavakkol23 نمایش پست ها
                  با سلام و خسته نباشيد،
                  اميدوارم جاى سىوالم تو قسمت مناسب باشد.
                  سيوالم بنده اطلاعات iPad را به داخل لب تاپ مك بوك ريختم و داخل iTunes ذخيره شده است و مى خواهم apps هاى كه داخل iTunes هست را ببرم داخل dock لب تاپ كه متاسفانه اين كار را بلد نيستم ، قبلا از همكارى شما كمال تشكر و قدردانى را دارم .
                  منظورتون رو درست نفهميدم اپهاى آيپدتون رو ميخواين بيارين تو داك يا چى؟!

فرستاده شده از آيپدم به وسيله Tapatalk HD
                  .:amgr:.

نظر

نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
                    منظورتون رو درست نفهميدم اپهاى آيپدتون رو ميخواين بيارين تو داك يا چى؟!
                    ببخشيد منظورم نتونستم واضح بيان كنم چون تو اين ضمينه مبتدى هستم .
                    نگاه كن در قسمت iTunes لب تاب مك بوك يكسرى برنامه دانلود شده دارم (كه قبلا اين برنامه ها بر روى ايپدم بود كه دانلود كردم روى لب تاپم) مثل في س بوك يا ياهو يا ويبر يا تنگو و حتى يكسرى بازى ، حالا مى خواهم اين برنامه ها را بياورم تو صفحه لب تاپم حالا تو داك باشد بهتر است ؟لطفا راهنمايى بفرماييد.
                    موفق باشيد.

نظر

نوشته اصلی توسط tavakkol23 نمایش پست ها
                      ببخشيد منظورم نتونستم واضح بيان كنم چون تو اين ضمينه مبتدى هستم .
                      نگاه كن در قسمت iTunes لب تاب مك بوك يكسرى برنامه دانلود شده دارم (كه قبلا اين برنامه ها بر روى ايپدم بود كه دانلود كردم روى لب تاپم) مثل في س بوك يا ياهو يا ويبر يا تنگو و حتى يكسرى بازى ، حالا مى خواهم اين برنامه ها را بياورم تو صفحه لب تاپم حالا تو داك باشد بهتر است ؟لطفا راهنمايى بفرماييد.
                      موفق باشيد.
                      اگر برنامه ها تون را از ایتونز می خواهید به بیرون اورید یک فولدر در مک ایجاد کنید و انها را بکشید داخلشون.

نظر

نوشته اصلی توسط joopinahmadi نمایش پست ها
                        دوستان کسی هست که دقیقا این کار رو تجربه کرده باشه؟

1- iTunes U and iBooks هم جزو خرید ها حساب می شن دیگه ؟ که با این حساب باید با همین کامندی که شما گفتید منتقل بشند؟ درسته؟

2- ولی در مورد موزیک و فیلم و عکس خلاصه یه نفر جواب قطعی رو بده؟این سوال خیلی ها هست ( احتمالا!)

مرسی بازم
                        آقا پس من چی؟ راهنمایی نمی کنید؟

نظر

براى عكس همين كه آيپد رو وصل ميكنيد اگه او استون ويندوز سون باشه يه پنجره باز ميشه كه ميتونين با اون عكسها رو انتقال بديد به راحتى يا اگه نيومد با كليك راست رو آيپد تو ماى كامپيوتر مياد.
                          الان دقيقا اسمش يادم نيست.
                          در مورد موزيك و ويديو هم هيچ ايده اى ندارم.
                          البته با اون روش ويديو هايي كه تو كمرا رول باشن هم مياره

.:amgr:.

نظر

صبر کنید ..
                          X