اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 5

خوب گرفتيمش اين عزيز رو :d

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ویرایش توسط iAlireza : https://i-phone.ir/forums/member/57309-ialireza در ساعت 14-09-2012, 03:23 PM

نظر

علیرضا تو استرالیا چرا اینقدر گرونه؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
        علیرضا تو استرالیا چرا اینقدر گرونه؟؟؟
        جالبه اگر دلار استراليا باشه كه گرونتر از دلار امريكاست و ازون جالبتر كه يه ماليات هم جدا گرفته
        اينجوري امريكا خريدن حداقلش اون ماليات إضافي نداره و اون ٦٤ گيگ نهايتش ٩٠٨$ ميشه

نظر

نوشته اصلی توسط hitman908 نمایش پست ها
          جالبه اگر دلار استراليا باشه كه گرونتر از دلار امريكاست و ازون جالبتر كه يه ماليات هم جدا گرفته
          اينجوري امريكا خريدن حداقلش اون ماليات إضافي نداره و اون ٦٤ گيگ نهايتش ٩٠٨$ ميشه
          آخه در کل ارزش دلار استرالیا الان بیشتره بعد جالبه که حداقل 100 دلار گرونتره مالیاتشم بیشتره اینجوری دیگه خیلی گرون میشه یه 16 گیگ 2/100 حداقل اب میخوره.
          ولی جالبه من داییم از استرالیا که برگشت 32 4g ایپد گرفت 719 دلار البته از دیوتی فری فرودگاه.

نظر

یه سوال! این رزولوشنش تغیر کرده چه بر سر اون صدها هزار اپلیکیشن قدیمی میاد؟! حتما میدونید یکی از دلایلی که اندروید هنوز نتونسته نرم افزاری غلبه کنه همین وجود صدها مدل رزولوشن تو گوشیاس که سبب میشه سازنده ترغیب نشه واسه ساخت اپلیکیشن

نظر

من بازم به عليرضا عزيز تبريك ميگم ماشالله هميشه پيش قدم تو خريد ديوايس هاي جديد
              تا اونجا كه يادمه اولين نفري كه تو فروم گلكسي اس ٣ و one x خريد شما بودي و با خريدن آيفون ٥ ميتوني يه مقايسه منصفانه از سه اسمارت فون برتر سه كمپاني معتبر انجام بدي
              من كه مشتقاته منتظر اين بررسي كامل شما هستم

نظر

ممنون از عزیزان. اول یک چیزی رو روشن کنم. درسته از آمریکا خریدن به صرفه تر در میاد و خوب مدل آنلاکش شاید تا ۱ ماه دیگه هم نیاد و من هم که ... :دی
                حتما بررسی قرار خواهم داد. دلیل زیاد بودن مالیات در استرالیا هم معلومه. چون هیچ منبع درآمدی نداره دولتش غیر از همین مالیات. (مثل ما که نفت اینا ندارن)
                گرون بودن خود محصولات اپل هم همه جایی هست. این استرالیا که خوبه. شما قیمت همین آیفون به یورو یا پوند رو نمی تونین بهش نگاه کنید

نظر

سلام
                  من میخوام ایفون5 64GBبخرم
                  لطفا هم امریکا و کانادا روبرام توضیح بدین
                  من یا اشنا دارم کانادا و امریکا
                  میخواستم بدونم داخل کانادا سریال امریکا پیدامیشه؟
                  خرید ایفون داخل کانادا و امریکا چجوریه؟
                  باید مالیات بده؟چقدر؟
                  میتونه باکارتونش واسم بفرسته؟
                  پول ارسالش تا ایران چقدر هستش؟چقدرطول میکشه تا برسه به دستم؟
                  چه مدلیش تو ایران کارمیده(اگرسیم کارت نانو بیاد)؟
                  خودم میتونم انلاکش کنم؟
                  آیا صفحه نمایشش مثل مدلهای 4 و 4s سرد و گرم داره؟
                  وهرچیزی که تو خریدش بهم کمک کنه میخواستم بدونم
                  مرسی

نظر

اگه از کانادا بخری،پارت نامبرشم حتما ماله کاناداس!
                    در باره صفحشون هم(سرد بودن یا گرم)باید بگم که چون هنوز به صورت عمده عرضه نشده،کاملا مشخص نشده که مثل 4s (سردی یا گرمی) داره!!
                    و برای مالیت هم ، یه مبلغی باید بدی اگه اشتباه نکنم!(درست یادم نیست!)
                    و در کل،بهتره که یه ذره وایسید،تا انلاکاش هم بیاد،بعد انلاک بگیرید!(لاک ها دردسر زیاد دارند!!)
                    و یادت نره کجا میخوای ازش استفاده کنی!!!(نوع lte رو میگم!!!)
                    ویرایش توسط sega : https://i-phone.ir/forums/member/60564-sega در ساعت 14-09-2012, 05:44 PM

نظر

بهترین کار این که از خود اپل استور سوال کنی که شبکه جی اس ام ایران کار میده یا نه . من از کانادا یه ۴s برام آوردن بصورت مسافری و هر کدوم از شرکتهای پستی رفته بودن زیر بار ارسال به ایران نرفتن و مسافری بصورت کامل با جعبه پلمب برام آوردن و موقع خرید از اپل استور ۱۳ درصد هم مالیات همونجا اضاغه کردن و گرفتن .

نظر

من یکی از دوستانم داره 27 سپتامبر از کانادا میاد ایران بهش گفتم برام بیاره. با این صحبتهای که شده تا اون موقع انلاک فکتوری عرضه نمیشه !!!!!؟؟؟؟

نظر

سلام دوستان همان طور که می دانید iPhone 5 وقتی ایران بیاد قیمت زیادی خواهد داشت.(بالای ۲۰۰۰۰۰۰ تومان)

به نظر شما با در نظر گرفتن مشکلات احتمالی (مانند آنتن دهی 4 iPhone و یا باتری iPhone 4s ) بهترین زمان برای خریدش در ایران کی خواهد بود و کی قیمتش زیر ۲۰۰۰۰۰۰ تومان میره؟

در ضمن اگر در اینده ایران به شبکه 4g lte مجهز بشه کدام مدل را بخرم تا ساپورتش کنه؟
                          ویرایش توسط =Sina= : https://i-phone.ir/forums/member/38736-sina در ساعت 14-09-2012, 08:19 PM

نظر

دوست گلم همیشه بزار یه مدت کوتاه یه ماهه حداقل بگذره بعد بخر....قیمتشم تو خوش بینانه ترین شرایط حداقل 1/600 و زمانشم بسته به قیمت دلار داره.
                            بزار شبکه 3g را بیفته 4g پیشکش

نظر

نوشته اصلی توسط sinasadegh39 نمایش پست ها
                              سلام دوستان همان طور که می دانید iPhone 5 وقتی ایران بیاد قیمت زیادی خواهد داشت.(بالای ۲۰۰۰۰۰۰ تومان)

به نظر شما با در نظر گرفتن مشکلات احتمالی (مانند آنتن دهی 4 iPhone و یا باتری iPhone 4s ) بهترین زمان برای خریدش در ایران کی خواهد بود و کی قیمتش زیر ۲۰۰۰۰۰۰ تومان میره؟

بعد یکی 2 ماه
                              در ضمن اگر در اینده ایران به شبکه 4g lte مجهز بشه کدام مدل را بخرم تا ساپورتش کنه؟
                              عمرا 4g بیاد تازه 3g داره مییاد! - شما باید آنلاک بخری
                              جواب ها رو دادم

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                              دوست گلم همیشه بزار یه مدت کوتاه یه ماهه حداقل بگذره بعد بخر....قیمتشم تو خوش بینانه ترین شرایط حداقل 1/600 و زمانشم بسته به قیمت دلار داره.
                              بزار شبکه 3g را بیفته 4g پیشکش
                              هم زمان بود ! من تب ها رو باز کرده بودم داشتم دونه دونه جوا می دادم

نظر

حدودا کی مدل unlock میاد ؟
                                ویرایش توسط =Sina= : https://i-phone.ir/forums/member/38736-sina در ساعت 14-09-2012, 08:33 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X