اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شك و ترديد در جيل بريك كركدن ايپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شك و ترديد در جيل بريك كركدن ايپد

سلام
    من حدود يك ماه است كه يك نيو ايپد گرفتم دو دل هستم كه ايپد جيل بريك بكنم يا نه چون شنيده بودن كه خراب مي شود إز اي حرف ها .

صدمه اى به دستگاه اونجورى كه شما ميگيد وارد نميكنه!
    فقط در صورت نصب توويك نامناسب ممكنه مشكلاتى براى سيستم عاملتون پيش بياد كه با يه ريستور حل ميشه!

فرستاده شده از آيپدم به وسيله Tapatalk HD
    .:amgr:.

نظر

نه هیچ مشکلی نداره !
      فقط باید هواستون به توییک هایی که نصب میکنید باشه که متناسب با دستگاهتون باشند !

نظر

برو تو جیلبرک می دات کام اونجا برنامه absinthe win رو دانلود کن من با اون جیلبرک کردم چیزی نمی شه فقط به برنامه هایی که از سیدیا دانلود می کنی باشه.موفق باشی

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

از نظر من جلبریک نکن و بهترین کار اینه یه گیفت کارت بخرین و برنامه های اصل بخرین

نظر

به خودتون بستگی داره!من ایپدم رو جیلبرک نکردم!ولی ایپادم رو جیلبرک کردم!
            لگه برنامه میخری،خب نکن!
            در غیر این صورت که ...

نظر

منم مخالف جیلم ،اون دلچسبیو نداره دیگه،۱دونه گیفت کارت ۲۵ دلاری بخری کلی برنامه میگیری.

نظر

من چند تا بازی از طریق سایت هایی که دانلود می کننی گیفت می ده خریدم
                مثل max payne - fruit ninja - doodle jump حدود یه و نیم صفحه برنامه رایگان داشتم ( بازی هم داشت)
                بعد اما محدودیت داره نمی تونی با ifile فایل مدیریت کنی - برای روشن خاموش کردن *** باید هی بری ستینگ - نمی تونی رم خالی کنی - نمی تونی بلوتوث بفرستی - و .... هزاران برنامه و توییک دیگه - اضافه کردن فلش به لاک اسکرین و برداشتن محدودیت صفحه و.... حالا این ها خیلی کار آدم رو راه می اندازه من تو ios 6 beta 4 این تجربه رو به دست آورم
                ببین توییک ها خیلی کار آدمو راه می اندازه
                مثلا من 9mm و the amazing spiderman و infinty blade و n.o.v.a 3 بازی می کنم 25 دلارم تموم می شه !

نظر

اين كاملا بستگي به خودت داره من اون اوايل كه آيفون گرفتم ،هيجان داشتم ميخواستم از همه چيزش سر دربيارم پس جيل كردم هر روز يه برنامه جديد يه توييك جديد چندين بار همه چيو خراب كردم و در به درتو همين انجمن دنبال راه درست كردنش گشتم تا درستش كردم ولي مدتيه كه آيپد نيو گرفتم ترجيح دادم اصلا جيل نكنم با دوتا گيفت كارت ٢٥ و ١٥ $ هر برنامه اي كه لازم داشتم خريدم وبدون هيچ مشكلي دارم از كار كردن با آيپدم لذت ميبرم

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط injection8181 نمایش پست ها
                    اين كاملا بستگي به خودت داره من اون اوايل كه آيفون گرفتم ،هيجان داشتم ميخواستم از همه چيزش سر دربيارم پس جيل كردم هر روز يه برنامه جديد يه توييك جديد چندين بار همه چيو خراب كردم و در به درتو همين انجمن دنبال راه درست كردنش گشتم تا درستش كردم ولي مدتيه كه آيپد نيو گرفتم ترجيح دادم اصلا جيل نكنم با دوتا گيفت كارت ٢٥ و ١٥ $ هر برنامه اي كه لازم داشتم خريدم وبدون هيچ مشكلي دارم از كار كردن با آيپدم لذت ميبرم

من گوشیو گرفتم با یه عالم برنامه
                    بعد شب اش گوشیو ریستور و جلبریک کردم

نظر

نوشته اصلی توسط Ipooya نمایش پست ها
                      من گوشیو گرفتم با یه عالم برنامه
                      بعد شب اش گوشیو ریستور و جلبریک کردم
                      دقيقا اينم خودش براي خودش يه دنياي يه
                      يادمه اون اولا كه تازه 3g خريده بودم نميدونستم كه اگر با سه تا انگشت بزني رو صفحه زوم ميكنه بعد اتفاقي دستم خورده بود رو صفحه و زوم شده بود اينقدر ترسيده بودم فكر كردم خراب شده اومدم اينجا بچه ها بهم گفتن داستان اينه
                      تا بعد ديگه ياد گرفتم جيل كنم و ...

نظر

صبر کنید ..
                      X