اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارور در iMessage

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارور در iMessage

سلام دوستان عزیز.من مدتیه که با iMessage مک بوکم مشکل دارم.سیستم عاملم Maountain Lion 10.8.1 ولی وقتی میخوام iMessage رو فعال کنم بهم پیغام میده Your Apple ID can't be used to set up iMessage at this time.

نمیدونم باید چی کار کنم چون قبلا رو Lion از نسخه بتا iMessage استفاده می کردم هیچ مشکلی نبود.کسی به این مشکل برخورد کرده تا حالا؟

براى من هم براى فعال سازى اين پيغامو ميداد اما از منو بار بالا اونجا يه گزينه براى فعال كردن پسورد هست تو imassage اوكي شد،من الان مك همراهم نيست دقيقن بهت بگم

نظر

شما از طریق preferences خود برنامهimessage همراه با قند شکن یه سعی بکن.

نظر

ارور در iMessage

داخل system preferences گزینه imessage نداره دوست عزیز

نظر

ارور در iMessage

همه کاری کردم نمیشه.با اپل آیدی دیگه میشه ولی با اپل آیدی خودم نمیشه

نظر

نه اول برنامه imessage رو أجرا كن،بعد از رو تب بالا، رو iMessage كليك كن و بعد،...

نظر

بازم نمیشه همون ارور رو میده.ولی اپل آیدی دیگه میزنم راحت کانکت میشه

نظر

نوشته اصلی توسط Dr.apple نمایش پست ها
                داخل system preferences گزینه imessage نداره دوست عزیز
                دوست عزیز imassago باز کن بعد از منو بالا تو preferences برو تو گزینه imessage فعال کن
                من خیلی هارو دیدم که رو yahoo یا چیز دیگه رفتن و پسو وارد می کنن
                فایل های پیوست شده

نظر

ارور در iMessage

نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
                  دوست عزیز imassago باز کن بعد از منو بالا تو preferences برو تو گزینه imessage فعال کن
                  من خیلی هارو دیدم که رو yahoo یا چیز دیگه رفتن و پسو وارد می کنن
                  ممنونم ازت دوست عزیز ولی میگم نمیشه.با اکانتهای دیگه مشکلی نداره ولی با اکانت خودم مشکل داره

نظر

نوشته اصلی توسط Dr.apple نمایش پست ها
                    ممنونم ازت دوست عزیز ولی میگم نمیشه.با اکانتهای دیگه مشکلی نداره ولی با اکانت خودم مشکل داره
                    پس apple id عوض کن شاید اوکی شه

نظر

صبر کنید ..
                    X