اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه پرطرفدار tapatalk به ورژن 1.14.1 آپدیت شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برنامه پرطرفدار tapatalk به ورژن 1.14.1 آپدیت شد

Tapatalk Forum App

خیلی از شما عزیزان در فروم های اینترنتی زیادی عضویت دارید و فعالیت می کنید این برنامه به شما امکان این را می دهد که به راحتی توسط این برنامه در فروم مورد نظرتون لاگین کنید و تمام فعالیت های خود از جمله مشاهده تاپیک ها ُ پیغام های خصوصی ُ آپلود عکس و … را انجام دهید .

در ورژن جدید برخی باگ ها برطرف شده است

این برنامه سازگار با آیفون آیپد و آیپاد تاچ با ورژن 4 به بالا است که با قیمت 2.99$ در appstore موجود می باشد

تصاویری از محیط برنامه:

لینک دانلود از آیتونز :

لینک دانلود نسخه کرک شده:

سلام

من هميشه از اين برنامه استفاده ميكنم ولي يكي دو هفته هست كه مدام خراب ميشه!!

به اين صورت كه وقتي وارد ميشم ميبينم كه لاگ آوت شدم و هركاري ميكنم ديگه لاگ اين نميشه !!! يوزر و پس رو ميزنم ولي هيچي نميشه...

حالا اگه برنامه رو حذف كنم و دوباره نصب كنم موقتا براي چند روز درست ميشه!

كسي نظري نداره؟

نظر

سلام دوست من.آخرين ورژن اين برنامه مشكلاتي داره اما اين مشكلي كه شما ميگين رو نداره شما از يه جاي ديگه دانلود كنين.شايد جواب گرفتين
      ویرایش توسط freston : https://i-phone.ir/forums/member/44188-freston در ساعت 27-09-2012, 10:01 AM

نظر

من این برنامه رو خریدم هیچ مشکلی هم نداره. شاید مشکل شما به خاطر کرک بودن باشه

نظر

لینک دانل.د ارور میده برسی کنید لطفا . ,واسه ورزن 6.0.1 میخام میشه ؟؟
          ویرایش توسط paket : https://i-phone.ir/forums/member/22426-paket در ساعت 20-12-2012, 10:50 AM

نظر

كسي ميتونه اين برنامه رو برام ريديم كنه!؟؟هزينش هم تقديم ميكنم.اگه كسي بود برام پاسخ خصوصي كنه بهمراه هزينه.ممنون پيشاپيش

نظر

سلام خدمت دوستان . مدت زیادی میشه من بدون ف ی ل ت ر ش ک ن نمی‌تونم وارد انجمن بشم البته از طریق برنامه تاپاتالک . سوالم اینه آیا واقعا این برنامه ف ی ل ت ر شده ؟ واقعا جای سوال هستش چرا یک برنامه که باعث ایجاد آگاهی و رفع مشکلات کاربرانش میشه باید ***** بشه . متاسفم

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

نظر

نوشته اصلی توسط deniro60 نمایش پست ها
                سلام خدمت دوستان . مدت زیادی میشه من بدون ف ی ل ت ر ش ک ن نمی‌تونم وارد انجمن بشم البته از طریق برنامه تاپاتالک . سوالم اینه آیا واقعا این برنامه ف ی ل ت ر شده ؟ واقعا جای سوال هستش چرا یک برنامه که باعث ایجاد آگاهی و رفع مشکلات کاربرانش میشه باید ***** بشه . متاسفم

سلام دوست عزیز...
                دقیقاً منم مشکل شما رو دارم و خیلی وقته که بدون ف ی ل ت ر شکن نمیتونم وارد بشم و گویا ف ی ل ت ر شده، چرا و به چه علت، مشخص نیست! حتی بهشون میل هم زدم و علت رو پرسیدم که مشکل از طرف ایرانه واسه ف ی ل ت رینگ یا اونا، که جوابی ندادند!
                کلاً هر چیزی که کاربردی باشه و به نفع مردم باشه، ف ی ل ت ر میشه! اینجا ایرانه!!!

نظر

مشکل از سمت تاپاتاک هست نه ایران

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط deniro60 نمایش پست ها

نوشته اصلی توسط #Mohsen# نمایش پست ها
                    سلام دوست عزیز...
                    دقیقاً منم مشکل شما رو دارم و خیلی وقته که بدون ف ی ل ت ر شکن نمیتونم وارد بشم و گویا ف ی ل ت ر شده، چرا و به چه علت، مشخص نیست! حتی بهشون میل هم زدم و علت رو پرسیدم که مشکل از طرف ایرانه واسه ف ی ل ت رینگ یا اونا، که جوابی ندادند!
                    کلاً هر چیزی که کاربردی باشه و به نفع مردم باشه، ف ی ل ت ر میشه! اینجا ایرانه!!!
                    نوشته اصلی توسط iixl نمایش پست ها
                    مشکل از سمت تاپاتاک هست نه ایران

Sent from my iPad using Tapatalk

من هم این مشکل رو از مدت ها پیش دارم
                    و نمی تونه مشکل (فنی) از سمت tapatalk باشه چون با قند شکن درست میشه و این یعنی فقط با ip ایران مشکل داره و ip های ایران رو بسته (تحریم کرده)
                    یا از سمت ایران فیل شده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                    X