اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارور دادن در هنگام ریستور به 5.1.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط javadkashefi نمایش پست ها
    سلام دوستان.من تا حالا 10 تا ایفون مختلفو رستور و ازینجور کارا کردم و همیشه قفل میکنم روشو حلش میکنم.اما این 3gs امونمو بریده!!!!!
    یه 3gs آنلاک فکتوری دارم 32 گیگ که 4.1 بود به 4.2.1 بردم.حالا میخام ببرم به 5.1.1 اسیر شدم به خدااااااااااااااااااااااااااا
    ارور 3194 رو با tiny حل میکنم حالا هربار ارورهای 1600 1601 1602 21 28 11 میاد دیگه نمیدونم چیکارش کنم.خواهشا پیشنهادهای مبتدیانه ندید.چشام کور شد پای کامپیوتر انقد باش ور رفتم.مشکل چیه؟
    درس بشه ردش میکنم..............
    کمک لطفااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااا
    برای رفع ارور های سری 16xx با ireb به dfu ببرید!!

نظر

همین الان همشو امتحان کردم بازم ارور میده.سرم درد گرف انداختمش تا هفته باطریش خالی شه.راه جدیدی دارین بگید.راستی برم به 6.0.1 میتونم با shsh برم به 4.2.1 و دوباره از 4.2.1 بدون shsh برم به 5.0.1 یا 5.1.1؟

نظر

میخام برم به 4.3.3 ارور 1601 میده.با ireb تست کردم.با ifith هم تست کردم با اسنوبریزم با کاستومش تست کردم با ردسنو هم تست کردم.tiny هم فعاله shsh هم داره.انتی ویروس غیر فعاله.کابل یو اس بی رو عوض کردم اپدیت هم کردم کابلو از دیوایز منجر.....فایل هاست روهم خط مربوط به اپلو برداشتم.اخرین ورژن ایتونز هم دارم.غیر از اینا چیزی هست؟؟؟؟

نظر

اصلا 4.3.3 خوبه؟یه ورژن برای 3gs معرفی کنید که سرعتو کم نکنه و باطری زیاد مصرف نکنه.میخام 2 سال برام کار کنه دیگه.4.2.1رو نصب نمیکنم چون بعشی بازیهام برای 4.3به بالا هست.

نظر

شما يه دور بدون فايل هاست ريستور كنيد،ببينيد حل ميشه!؟
            بله ٤.٣.٣ ورژن خيلي خوبيه برا 3gs

نظر

دوست عزیز من دیگه کچل شدم بخدا.هر راهی رو امتحان کردم یه با 28 میده یه بار 1601.گوشی رو باز میکنم و باطریشو جدا میکنم نتیجه را میگم.بازم از صرف وقتتون ممنونم

نظر

داداشم یه راه بگم؟
                با snowbreeze برو و گزینه ifaith mode رو بزن و shsh ذخیره شدتو بده بهش و بعد با همون اسنو بریز ببرش به pwned mode و با ایتونز ریستور کن و خلاص

نظر

هاست رو هم بصورت عادی بذار
                  یعنی اون gs.apple رو پاک کن
                  و حتما بعد از تغییر هاست ایتونز رو باز کن
                  موفق باشی

نظر

من آیپاد 4.1 دارم.
                    میخواستم ببرمش 5.1.1 متاسفانه ارور 3194 میداد.
                    الان هم کلا آیپادم بالا نمیاد و یا روی لوگو اپل میمونه یا روی تصویری که اتصال کابل به iTunes رو نشون میده.
                    shsh هم روی cydia دارم اما روی سیستمم ندارمش.
                    میشه کمک کنید تا دستگاه رو از این حالت نافرم دربیارم و به 5.1.1 ببرمش؟؟

- - - - - - - - - -

من آیپاد 4.1 دارم.
                    میخواستم ببرمش 5.1.1 متاسفانه ارور 3194 میداد.
                    الان هم کلا آیپادم بالا نمیاد و یا روی لوگو اپل میمونه یا روی تصویری که اتصال کابل به iTunes رو نشون میده.
                    shsh هم روی cydia دارم اما روی سیستمم ندارمش.
                    میشه کمک کنید تا دستگاه رو از این حالت نافرم دربیارم و به 5.1.1 ببرمش؟؟

نظر

صبر کنید ..
                    X