اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مصرف غیر نرمال ترافیک اینترنت بوسیله آیپد!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

این همه صحبت شد اما یه برنامه برای کنترل ترافیک معرفی نشد.من توی این یکسال گذشته پول یه ماشین رو خدا میدونه برای ترافیک دادم.البه تعداد دیوایس های متصل توی خونه زیاده اما مشکلی وجود داره روز هست که من ۴ گیگ ترافیک می خرم هر چی هست مربوط به مک بوک هام هست خواهش میکنم یه برنامه درست حسابی برای کنترل دیتا و ترافیک روی مک معرفی کنید برنامه ای که بتونه دستگاه های متصل رو نشون بده همچنین برنامه یا برنامه هایی که دارن دیتا مصرف میکنند.به خدا دعاگوتون میشم اگر کسی کمک کنه

نظر

این همه صحبت شد اما یه برنامه برای کنترل ترافیک معرفی نشد.من توی این یکسال گذشته پول یه ماشین رو خدا میدونه برای ترافیک دادم.البه تعداد دیوایس های متصل توی خونه زیاده اما مشکلی وجود داره روز هست که من ۴ گیگ ترافیک می خرم هر چی هست مربوط به مک بوک هام هست خواهش میکنم یه برنامه درست حسابی برای کنترل دیتا و ترافیک روی مک معرفی کنید برنامه ای که بتونه دستگاه های متصل رو نشون بده همچنین برنامه یا برنامه هایی که دارن دیتا مصرف میکنند.به خدا دعاگوتون میشم اگر کسی کمک کنه

نظر

شما می تونید اپلیکشن data care رو دانلود کنید که مصرف اینترنتتونو بهتون نشون بده وقتی نصب می کنید یعنی این چهار موردو بهتون نشون میده . نمایش نمودار مصرف اینترنت، نمایش نقاط مصرف دیتا روی نقشه، امکان تعیین محدودیت و در نهایت پیش بینی مصرف اینترنت. یا میتونید مصرف روزانه اینترنتو محدود کنیدپارتیشنپارتیشن نمایشگاهیپارتیشن شیشه ایپارتیشن دوجدارهپارتیشن خانگیپارتیشن mdfپارتیشن ام دی افپارتیشن اداریپارتیشن شرق تهرانپارتیشن تک جدارهپارتیشن چوبیپارتیشن ریلیپارتیشن کناف

نظر

صبر کنید ..
        X