اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مصرف غیر نرمال ترافیک اینترنت بوسیله آیپد!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط arash_xonix نمایش پست ها
    نشنيدي ميگه اپل چوپان نت هست
    اپل دارها هميشه حجم ميخرن چون اين هزينه هميشه انلاين بودن سيستم و برنامه هست حتي بسته باشن
    من زیاد موافق نیستم دوست عزیز.راستش من دوتا idevice دارم و همیشه هم کانکت هستن
    ولی اصلا حجم زیادی مصرف نمیکنن.با وجود برنامه های زیاد و مختلف.البته تنها برنامه هایی
    که خیلی مصرف زیادی داشتن یکی icloud بود و دیگری youtube که خب هرکدوم میزان
    مصرفشون مشخص و معقول هست.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

اگه داده ها از طریق ارتباط وایرلس رد و بدل نشده فک کنم پسورد اشتراک اینترنتت هک شده
      این کار خیلی راحته ( البته خیلی هم نه )
      توسط یه فردی که از شرکت ارائه دهنده اینترنت به شما اون هم اشتراک داره ، اینجا من دیدم شما شاتل داری > اون هم شاتل داره
      برای جلو گیری از این کار هم شما رمز اشتراک اینترنت رو عوض کن رمز تنظیمات مودم رو هم از ادمین به یه چیز دیگه تغییر بده

نظر

بعد از اینکه به وایرلس وصل شدی برو تو my Computer
        بعدش برو تو قسمت Network (سمت راست پایین)
        همه لپ تاپ هایی که با وایرلس به این مودم وصل شدن رو نشون میده
        میتونی اسم لپ تاپ رو ببینی و توی دسکتاپ اون یارو اطلاعات بریزی یا حذف کنی
        میتونی یه پیغام تهدید براش بفرستی

پسوردت رو هم به WPA2 Enterprise تغییر بده و از عدد و حروف و اشکال (- /,) و حروف بزرگ و کوچیک استفاده کن
        من خودم با Linux Ubuntu Backtrack RC5 خیلی از پسورد ها رو پیدا کردم ولی با این کار تقریبا دیگه ممکن نیست با لینوکس هک کرد!!!
        ویرایش توسط muslimguy : https://i-phone.ir/forums/member/787-muslimguy در ساعت 12-09-2012, 04:23 PM

نظر

من اینتزنتمو محدود به اتصال یک نفر بهش کردم یهنی در یک زمان فقط یک نفر می تونه بهش وصل شه . یک روز اومدم دیدم نه کامپیوترم وصل می شه و نه ایپدم ! تازه رمزمم wpa 2 بود.یکی هکش کرده بود!

نظر

از mac adres ****** هم میتونی استفاده کنی . و mac adres دستگاههای خودت رو به مودم بدی تا فقط این دستگاهها کانکت بشن

نظر

نوشته اصلی توسط parsasat نمایش پست ها
              شما برای اطمینان از اینکه این مصرف مربوط به دستگاهتون هست برنامه ی data usage رو نصب کنید
              و از طریق اون از میزان تبادل داده مطمئن بشید.
              درضمن شما از تنظیمات مودم میتونین ببینید که چه دستگاه هایی به سیستمتون وصل هستند.و اینکه تکنولوژی
              رمزگذاری wpa2 بسیار قوی هست و به این راحتی ها قابل هک نیست بلاخص اگر رمز با کاراکترهای زیاد
              شامل حروف بزرگ و کوچک ، عدد و علایم باشه.

دوست عزیز چطور از طریق تنظیمات مودم میشه فهمید چه دستگاهایی به وایر لس مودم کانکت هستند؟

نظر

تجریه : برنامه های که کاره شیرینگ انجام میدن ( لیستشون رو از تو apps ببینید زمانی که ایپد وصله ) مثله uc بینهایت سنت و رسیو انجام میدن ...

نظر

نوشته اصلی توسط moh3nj نمایش پست ها
                  دوست عزیز چطور از طریق تنظیمات مودم میشه فهمید چه دستگاهایی به وایر لس مودم کانکت هستند؟
                  وارد یک مرورگر بشید، آی پی زیر رو در قسمت آدرس مرورگرتون وارد کنید
                  192.168.1.1
                  حالا از شما user name و password رو میخواد که هردو رو admin وارد کنید.
                  حالا بسته به مدل مودمتون و برنامه های مختلف باید وارد قسمت Lan و یا wireless بشین و به طور معمول
                  قسمتی به نام DHCP هست که دراونجا جدولی وجود داره که نام دستگاه های متصل شده از طریق کابل
                  و یا ارتباط بیسیم و آی پی های اختصاص داده شده به اونها نمایش داده میشه.

نظر

این مشکل 2 ماهه همه isp ها دارن! من تو خونه از 2تا شرکت adsl دارم! سر کار هم از 2 تا! هر چهارتاشون دارن برجور میدزدند!

نظر

نوشته اصلی توسط iiiamirrr نمایش پست ها
                      این مشکل 2 ماهه همه isp ها دارن! من تو خونه از 2تا شرکت adsl دارم! سر کار هم از 2 تا! هر چهارتاشون دارن برجور میدزدند!
                      نه خب صرفا هم اینطور نیست دوست عزیز.شما اگر یک برنامه ی مدیریت پهنای باند داشته باشین میتونین
                      از تمامی تبادل داده هاتون مطمئن بشین.یکسری از تبادلات بلاخص در ویندوز و حتی در ideviceها در پشت
                      صحنه اتفاق میافته و باعث میشه ما توی میزان مصرفمون شک کنیم.البته بعضی ispها برنامه های خوبی
                      رو برای ثبت جزئیات دارن تا شکی برای کاربران ایجاد نشه.

نظر

یدونه نرم افزار بود اسمش دقیق یادم نیستش ولی کارش این بود که وای فای رو تحت کنترل داشت میزان کانکتاش + میزان داده هایی که میگیره و میفرسته اون نرم افزار رو پیدا کنین خیلی بکارتون منم در گیر این موضوع بودم توی آیفون با این نرم افزار دیدم مشکل از چیه

نظر

Setting > general > usage
                          ببين چقدر مصرف ميكنه

نظر

دوستان ميدونم زياد مرتبط با موضوع نيس ، ولي ايا برنامه اي هست كه وقتي چند دستگاه گوشي از يه اي دي اس ال استفاده ميكنن بيشتر حجم رو برداري واسه اينكه سرعتت بالا بره ؟

نظر

ف-ی-س کتاب خیلی مصرفش بالاست
                              تو سه روز از شارژ نگذشته دو گیگ پرید!
                              اگه استفاده میکنی اینم در نظر بگیر

نظر

نوشته اصلی توسط parsasat نمایش پست ها
                                وارد یک مرورگر بشید، آی پی زیر رو در قسمت آدرس مرورگرتون وارد کنید
                                192.168.1.1
                                حالا از شما user name و password رو میخواد که هردو رو admin وارد کنید.
                                حالا بسته به مدل مودمتون و برنامه های مختلف باید وارد قسمت Lan و یا wireless بشین و به طور معمول
                                قسمتی به نام DHCP هست که دراونجا جدولی وجود داره که نام دستگاه های متصل شده از طریق کابل
                                و یا ارتباط بیسیم و آی پی های اختصاص داده شده به اونها نمایش داده میشه.

اتفاقا خودمم خیلی تو این تنظیمات گشتم ولی همچین چیزی پیدا نکردم

نظر

صبر کنید ..
                                X