اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خالی شدن باطری مکبوک علیرغم استفاده از برق

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خالی شدن باطری مکبوک علیرغم استفاده از برق

یا تشکر از راهنماییهای گره گشا در این فروم
    من یه مکبوک پرو mc700 دارم اکثرا از برق مستقیم استفاده می کنم.مشکلم اینه که هر چند که از برق استفاده می کنم اما هر بار که لب تاب رو روشن میکنم ۱٪ از شارژ باطری خالی شده علی رغم اینکه لب تاب به برق هست و این روتد تا رسیدن به ۹۵٪ ادامه داره و بعد از اون مجددا شروع به شارژ میکنه تا بشه ۱۰۰٪ .خواستم بدونم چرا در حالیکه از برق استفاده میکنم و روی باطری علامت دو شاخه برق هست(یعنی دستگاه از برق استفاده می کنه) باز هم باطری مصرف میشه؟مشکل از کجاست؟ضمنا سلامت باطریم ۸۹.۹٪ است و شرایطشم نرماله.
    با تشکر

سلام : دوست عزیز این حالت طبیعه چون وقتی که باطری پر میشه مک بوک مدارو قطع میکنه این کار برای عمر باطری و باعث ورم نکردن باطری میشه چون اگه مدار رو قطع نکنه و باطری مرطب در حالت شارژ باشه به باطری آسیب میرسونه و چون مسیر برق مستقیم میشه و باطری بلا استفاده است بعد از مدتی از حالت %100 میاد پایین نگران نباشید .

نظر

ممنون از پاسختون فقط اينكه هر دفعه از ٩٥٪ شارژ ميشه مشكلي ايجاد نميشه؟با اين تفاسير يعني اگه نرمال حساب كنيم هفته اي يكبار حداقل باطري شارژ ميشه"
      يه سوال ديگه هم اينكه من رسيد به ٩٥٪ بزارم باطري صفرشه بعد شارژش كنم يا كاري به كاره باطري نداشته باشم و از برق استفاده كنم؟
      يه سوال ديگه اينكه از ٩٥٪ شًروع ميكنه شارژ ميشه جزو سيكل شارژها حساب ميشه؟

نظر

رسيد به ٩٥٪ كاري باش نداشته باش،تا خودش فول شه!
        خير سيكل حساب نمياد!(اگه زير ٢٠٪ برسه،يه سيكل ميشه!)

نظر

ممنون از پاسختون و راهنماييه ارزشمندتون خيلي لطف كردين"به نظر شما زمان مطلوبه استفاده از باطري براي جلوگيري از خراب شدنش چقدره؟يه ماه يكبار خوبه؟كاليبره كردنش چي؟
          هر جا يه چيز نوشته در اين مورد اتفاق نظر نيست گفتم از تجربه شما استفاده كنيم بهتر از همه است"

نظر

خواهش میکنم دوسته عزیز.
            به نظر من ماهی 2 بار کالیبره کنید عالیه!(من خودم با همین کار پس 2 سال کار کردن با مک.سلامتیش 92%!)

نظر

خيلي ممنون از لطفتون و اينكه صادقانه اطلاعات و تجاربتون رو در اختيار ديگران قرار ميديد بسيار از شما سپاسگزارم"

نظر

بخشید مکبوک پرو md 102 اگه به طور مداوم در موقع استفاده رو برق استفاده شه مشکلی رو در باطری ایجاد می کنه؟؟
                ممنون می شم پاسخ بدین

نظر

نوشته اصلی توسط GOLAMREZA نمایش پست ها
                  بخشید مکبوک پرو md 102 اگه به طور مداوم در موقع استفاده رو برق استفاده شه مشکلی رو در باطری ایجاد می کنه؟؟
                  ممنون می شم پاسخ بدین
                  خیر ، مشکلی ندارد .

نظر

ممنون می شم پاسخ بدین
                    نکته مکمل کاربر عزیز,navidmac,بهتره ه ماه 2-3 بار کالیره بکنید تا بیشترین سلامتی را داشته باشه.

نظر

با سلام ببخشید مکبوک پرو md102 با شارژ 25 درصد در حال استفاده بودم که بعد از متصل کردن موبایل بعد از حدود 3-4 ثانیه خاموش شد و بعد از متصل کردن آن به برق هم روشن نمی شود کابل چراغ شارژرش با سبز کمرنگ به صورت روشن خاموش می شود لطفا راهنماییم کنید با تشکر فراوان

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread84579.html

از این تاپیک استفاده کن و قشنگ مطالعه کن و ریست smc حتما انجام بده!
                        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

با سلام ببخشید مکبوک پرو md102 با شارژ 25 درصد در حال استفاده بودم که بعد از متصل کردن موبایل(آیفون) بعد از حدود 3-4 ثانیه خاموش شد و بعد از متصل کردن آن به برق هم روشن نمی شود به طور کلی در اصل روشن نمی شود دوستان میگن شاید به باطری شوک وارد شده و باطی سوخته ویا حتی پردازنده با این حال به هیچ عنوان روشن نمی شود ود موقع اتصال آن به برق به طوری خیلی کم کابل چراغ شارژرش با سبز کمرنگ به صورت روشن خاموش می شود لطفا راهنماییم کنید با تشکر فراوان

نظر

با سلام ببخشید مکبوک پرو md102 با شارژ 25 درصد در حال استفاده بودم که بعد از متصل کردن موبایل(آیفون) بعد از حدود 3-4 ثانیه خاموش شد و بعد از متصل کردن آن به برق هم روشن نمی شود به طور کلی در اصل روشن نمی شود دوستان میگن شاید به باطری شوک وارد شده و باطی سوخته ویا حتی پردازنده با این حال به هیچ عنوان روشن نمی شود ود موقع اتصال آن به برق به طوری خیلی کم کابل چراغ شارژرش با سبز کمرنگ به صورت روشن خاموش می شود لطفا راهنماییم کنید با تشکر فراوان
                            جواب شما رو دادم...
                            لطفا دقت كنيد
                            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
                            X