اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش تصویری و جامع راه اندازی Face Time و iMessage

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

شما با چی پی ان فعال می کنید؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
      این موردی که میگید ربطی به Face Time و iMessage نداره چون روی همراه اول این سرویسها خیلی وقته که بدون مشکل کار کردن .شاید براتون اتفاق افتاده باشه برای فعالسازی اکانت جیمیل یا ساخت اکانت جدید جدیداً حتماً شماره تلفن ازتون میخواد که براتون کد ارسال کنه.اگه شماره همراه اول بدید SMS بدستتون نمیرسه .......
      سلام
      در رابطه با این قسمت از توضیحات شما باید عرض کنم که بنده از همون روز اول که این سرویس فعال شد ، شماره همراه اول خودم رو دادم و تا الان هم بدون هیچ مشکلی کد مربوطه ارسال میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
        سلام
        در رابطه با این قسمت از توضیحات شما باید عرض کنم که بنده از همون روز اول که این سرویس فعال شد ، شماره همراه اول خودم رو دادم و تا الان هم بدون هیچ مشکلی کد مربوطه ارسال میشه.
        شما همين الان خاموش روشن كن اگر با شماره اكتيو شد بيا اينجا اعلام كن

نظر

نوشته اصلی توسط slimshady1000 نمایش پست ها
          ببخشيد متوجه نشدم، چيكار كنيم كه همراه اول فعال شه؟؟
          نوشته اصلی توسط Matin1369 نمایش پست ها
          درست نشده يا براي من هنوز نشده !
          نوشته اصلی توسط iArmanS نمایش پست ها
          پس مثل این که برای بعضی ها کار می کنه برای بعضی ها نمی کنه! البته بنده با همراه اول بعد از چند بار تست موفق شدم. شاید شما هم بتونید چند بار تو حالت های مختلف تست کنید نتیجه بگیرید!
          نوشته اصلی توسط slimshady1000 نمایش پست ها
          شما با چی پی ان فعال می کنید؟؟

داداشاي گلم.سلام.
          والا واسه من تا با سلولار سيم كارن همراه اول ميخواستم اي مسيج رو اكتيو كنم همينطور رو اكتيوينگ ميموند و هيچ عكس العملي نشون نميداد.
          چند باري امتحان كردم.ولي فقط 2 بار گزينه ارسال اس ام اس رو زدم. بار هاي بعدي هر دفعه سوال ميكرد كه آيا اس ام اس واسه سرور اپل ارسال بشه، من گزينه no رو ميزدم. تا اينكه بعد از3 يا 4 بار ديدم اكتيو شده. هم اي مسيج هم فيس تايم. امتحان هم كردم درست بودن.
          مراحلي رو كه اول اين پست هست رو انجام بديد براحتي اكتيو ميشه. و وقتي ايميل كسي رو كه ميخوايد براش مسيج ارسال كنيد رو وارد كنيد و وارد قسمت مسيج بشيد مشاهده ميكنيد كه رنگ گزينه SEND اس ام اس از سبز به آبي تغيير ميكنه. و قسمتي كه متن رو تويه اون مينويسيد بجاي text message گزينه imessage رو مشاهده ميكنيد. و همينطور وقتي كه تويه دفتر تلفنتون آدرس ايميل شخص يا دوستي ثبت شده باشه وقتي وارد مشخصات شخص ميشيد، آيكون فيس تايم و آي مسيج رو مشاهده ميكنيد.

نظر

نوشته اصلی توسط kamran.ari نمایش پست ها
            داداشاي گلم.سلام.
            والا واسه من تا با سلولار سيم كارن همراه اول ميخواستم اي مسيج رو اكتيو كنم همينطور رو اكتيوينگ ميموند و هيچ عكس العملي نشون نميداد.
            چند باري امتحان كردم.ولي فقط 2 بار گزينه ارسال اس ام اس رو زدم. بار هاي بعدي هر دفعه سوال ميكرد كه آيا اس ام اس واسه سرور اپل ارسال بشه، من گزينه no رو ميزدم. تا اينكه بعد از3 يا 4 بار ديدم اكتيو شده. هم اي مسيج هم فيس تايم. امتحان هم كردم درست بودن.
            مراحلي رو كه اول اين پست هست رو انجام بديد براحتي اكتيو ميشه. و وقتي ايميل كسي رو كه ميخوايد براش مسيج ارسال كنيد رو وارد كنيد و وارد قسمت مسيج بشيد مشاهده ميكنيد كه رنگ گزينه SEND اس ام اس از سبز به آبي تغيير ميكنه. و قسمتي كه متن رو تويه اون مينويسيد بجاي text message گزينه imessage رو مشاهده ميكنيد. و همينطور وقتي كه تويه دفتر تلفنتون آدرس ايميل شخص يا دوستي ثبت شده باشه وقتي وارد مشخصات شخص ميشيد، آيكون فيس تايم و آي مسيج رو مشاهده ميكنيد.
            دادش گلم با ايميل كه برا ما هم اكتيو هست و مشكلي با ايمسيج نداريم مشكل سر اينجاست كه چرا شماره تلفن اكتيو نميشه ( وقتي اس ميدي شمارت بيفته نه ايميلت )

نظر

نوشته اصلی توسط Matin1369 نمایش پست ها
              شما همين الان خاموش روشن كن اگر با شماره اكتيو شد بيا اينجا اعلام كن
              شما هم یه بار توضیحاتی که من نقل قول کردم رو خوب خوب مطالعه کن .....!!!!
              بنده در رابطه با اون بخشی که مربوط به فعالسازی اکانت جیمیل بوده و ایشون گفتند که اس ام اس نمیاد توضیح دادم.
              بعضی وقتها یه کم وقت گذاشتند و خوب دیدن بهتر از اسپم دادنه.....!

نظر

سلام دوستان
                یک ایفون 3gs لاک بوت رام قدیم دستم اومده که روی 5.0.1 جیلبرک بود.
                سعی کردم ای مسج روش فعال کنم روی شماره طبق معمول اکتیو نمیشه و میزنه wating for activation تا اینجاش عادی بود بعد روی ایمیل فعالش کردم که ظاهرا نشان میده که فعال شده
                اما وقتی سعی میکنم به همان ایمیل ای مسج بدم not deliver میشه با خودشم نمیتونم ای مسج بدم
                گفتم شاید با اپدیت حل بشه به 6.1.3 اپدیت و جیلبرک کردم اما باز هم همین مشکل هست.
                مشکل از چیه؟ باید چکار کنم مشکل حل بشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
                  سلام دوستان
                  یک ایفون 3gs لاک بوت رام قدیم دستم اومده که روی 5.0.1 جیلبرک بود.
                  سعی کردم ای مسج روش فعال کنم روی شماره طبق معمول اکتیو نمیشه و میزنه wating for activation تا اینجاش عادی بود بعد روی ایمیل فعالش کردم که ظاهرا نشان میده که فعال شده
                  اما وقتی سعی میکنم به همان ایمیل ای مسج بدم not deliver میشه با خودشم نمیتونم ای مسج بدم
                  گفتم شاید با اپدیت حل بشه به 6.1.3 اپدیت و جیلبرک کردم اما باز هم همین مشکل هست.
                  مشکل از چیه؟ باید چکار کنم مشکل حل بشه؟
                  منم این مشکل رو دارم
                  هر دفعه برای فعال کردن ۳۰۰ کم مکینه ولی فعال نمیکنه و Wating.. میزنه

نظر

سلام دوستان
                    مدت ۱ هفتس که میخوام ایمسیح رو
                    رو چند تا ایفون فعال کنم
                    ولی همشون رو ویتینگ میمونن
                    وبعد از ۲ روز فیلد میشه
                    مشکل از چیه ؟
                    خطوط دچار مشکل شدن ؟

نظر

نوشته اصلی توسط zonda نمایش پست ها
                      سلام دوستان
                      رو چند تا ایفون فعال کنم
                      وبعد از ۲ روز فیلد میشه
                      مشکل از چیه ؟
                      خطوط دچار مشکل شدن ؟
                      سلام
                      فعلا برای همراه اول مثل این که کار نمیکنه. اگه رو iOS 7.0.2 هستید هم به 7.0.3 برید و امتحان کنید (7.0.3 یک مشکل مربوط به ویتینگ رو حل کرده )

نظر

مرسی دوست عزیز
                        هم ۶.۱.۲ هست
                        و هم ۷.۰.۳
                        و همراه او
                        حدس میزدم مشکل از اپراتور باشه
                        ایشالا زودتر رفع شه

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

منم همین مشکل را با همراه اول دارم و توی 3 تا سیم کارت و 2 تا گوشی تست کردم
                          توی هیچ کدوم جواب نمیده فکر کنم مال خود همراه اول باشه
                          ولی ظاهرا یه مشکل جهانی کلی هم وجود داره
                          اگه بشه به این اپراتورهای نفهم همراه اول اینا فهموند خوبه

نظر

سلام دوستان
                            رو چند تا ایفون فعال کنم
                            وبعد از ۲ روز فیلد میشه
                            مشکل از چیه ؟
                            خطوط دچار مشکل شدن ؟
                            مرسی دوست عزیز
                            هم ۶.۱.۲ هست
                            و هم ۷.۰.۳
                            و همراه او
                            حدس میزدم مشکل از اپراتور باشه
                            ایشالا زودتر رفع شه

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
                            نوشته اصلی توسط amir70j3 نمایش پست ها
                            منم همین مشکل را با همراه اول دارم و توی 3 تا سیم کارت و 2 تا گوشی تست کردم
                            توی هیچ کدوم جواب نمیده فکر کنم مال خود همراه اول باشه
                            ولی ظاهرا یه مشکل جهانی کلی هم وجود داره
                            اگه بشه به این اپراتورهای نفهم همراه اول اینا فهموند خوبه
                            سلام به تاپیک گرفتاران imessage و Facetime تلفن های آیفون برای دارندگان سیم کارت های همراه آخر خوش آمدید . متاسفانه به نظر میرسد که مشکل از مخابرات است که ا ین سیم کارت ها را در اختیار ما بیچارگان قرار داده است . بعد از آنکه به اهداف نا درست خودشان در زمینه قند زدن به اینترنت نائل شده اند ، حالا برای آنکه بیکار نمانند به این مسیر کوچ کرده اند و دارند سر به سر ما آیفون داران میگذارند . به عقل جور در نمیاد که شرکت اپل دارندگان آی - دیوایس های خودش را آزار رسانی کند . من میبینم که روز به روز به دارندگان این مشکل افزوده میگردد ، نهایتا عرض میکنم که دوره گذشته فقط بیش از 16 هزار تومان برای پیام کوتاهی که جهت رفع این مشکل ارسال بموده ام ابه حساب بدهکاری من منظور نموده اند . ایرانشل و وایتل این مشکل همراه آخر را فعلا ندارند و کشورهای دیگر هم اگر مشکل کوچکی داشته اند با آمدن 7.0.3 رفع مشکل شده است .

نظر

اتفاقا براي من هم همين مورد هزينه هنگفت اس ام اس روي قبضم اومده بود كه با پيگيري و پرينت از اس ام اس هام متوجه شدم كه پيامك به انگليس فرستاده شده...
                              جالب اينجاست كه وقتي به 9990 تماس گرفتم طرف اپراتور (به قول خودشون كارشناس) اصلا نمي دونست iMessage چي هستااااا، بعد مي گه مشكل از طرف همراه اول نيست!!!
                              ميگم آخه شما بايد اين موقع ها تيكت كنيد و كارشناسي كه از اين مبحث چيزي سردر مياره جواب بده نه شمايي كه نمي دوني اصلا اين سرويس چي هست!
                              ميگه مي دونم مثل وايبره ديگه؟!
                              من:
                              اپراتور:
                              خدا بيامرز استيو جابز:

نظر

يعنى قرار نيست درست بشه ؟ باید تا میتونیم زنگ بزنیم به ۹۹۹۰ البته بعیده با تماسای ما درستش کنن

نظر

صبر کنید ..
                                X