اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش تصویری و جامع راه اندازی Face Time و iMessage

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    بالاخره با سماجت بي اندازه خودم كه آقاي كريمي محترم در جريانند به پاسخ عدم فعال شدن ايمسيج روي همراه اول و ايرانسل رسيدم
    خدا را شكر يك اپراتور اطلاع كامل داشت و حتي شماره مسيج سنتر اپل در انگلستان را حفظ بود
    ببينيد دوستان ايشون گفتند : مردم انقدر تماس گرفتند كه قبض ما زياد آمده من به خارج پيامك نزدم اين چه وضعيه و و و همراه اول و ايرانسل تصميم گرفتند اين شماره را بلاك كنند ، به قول خود اين اپراتور مردم اگر به انگليسي بيشتر آشنا بودند اين اتفاق نمي افتاد همچنين گفت الان شما از فيس بوك مي تونيد پيامك بگيريد حالا همراه اول مي تونه شماره هاي مورد استفاده فيس بوك را در بلك ليست بزاره اما نمي زاره چون اصلا بهش توجهي نمي شه
    حالا راه حل ، تنها راه حلش اينه افراد زيادي تماس بگيرند با همراه اول و اعتراض كنند كه چرا بستست و اين بلاك را برداريد تا باز كميسيون مربوطه تشكيل جلسه بده و اينبار بگه خب اعتراض شد به بسته بودنش باز كنيد !
    اميدوارم حداقل دوستان در فروم كه خب تعدادمون هم زياده اين كار را بكنيم
    پ.ن : الان روي خطوط رايتل آيمسيج فعال مي شه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط nastaran_az نمایش پست ها
      سلام
      بالاخره با سماجت بي اندازه خودم كه آقاي كريمي محترم در جريانند به پاسخ عدم فعال شدن ايمسيج روي همراه اول و ايرانسل رسيدم
      خدا را شكر يك اپراتور اطلاع كامل داشت و حتي شماره مسيج سنتر اپل در انگلستان را حفظ بود
      ببينيد دوستان ايشون گفتند : مردم انقدر تماس گرفتند كه قبض ما زياد آمده من به خارج پيامك نزدم اين چه وضعيه و و و همراه اول و ايرانسل تصميم گرفتند اين شماره را بلاك كنند ، به قول خود اين اپراتور مردم اگر به انگليسي بيشتر آشنا بودند اين اتفاق نمي افتاد همچنين گفت الان شما از فيس بوك مي تونيد پيامك بگيريد حالا همراه اول مي تونه شماره هاي مورد استفاده فيس بوك را در بلك ليست بزاره اما نمي زاره چون اصلا بهش توجهي نمي شه
      حالا راه حل ، تنها راه حلش اينه افراد زيادي تماس بگيرند با همراه اول و اعتراض كنند كه چرا بستست و اين بلاك را برداريد تا باز كميسيون مربوطه تشكيل جلسه بده و اينبار بگه خب اعتراض شد به بسته بودنش باز كنيد !
      اميدوارم حداقل دوستان در فروم كه خب تعدادمون هم زياده اين كار را بكنيم
      پ.ن : الان روي خطوط رايتل آيمسيج فعال مي شه

سلام
      پس با اين وضع موجود اگر اخطار اوليه رو اكي كني هيچ اتفاقي نمي افت يعني هزينه اي مثل قبلا نداره
      البته به نظر من با اين همه برنامه جايگزين كمبودي احساس نميشه

نظر

• دقیقا. دیگر هزینه ای ندارد.

نظر

• خوشبختانه حدود 2 هفته هست فیس تایم و ای مسیج روی ایرانسل فعال میشه

مجدد گزینه خاموش روشنش را بزنید تا روی شمارتون فعال بشه

نظر

• در حال حاضر ای مسیج و فیس تایم با شماره ایرانسل فعال میشه.

نظر

• مگه ای مسیج هزینه هم داره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط safajoo نمایش پست ها
                مگه ای مسیج هزینه هم داره ؟
                خودش نه ولی فعالسازیش چون یه اس ام اس از خط شما به شماره سرور اپل ارسال میشه هزینه داره

نظر

• اين سرويس فقط بين دو كاربر كه از ايفون استفاده ميكنن هست درسته؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.hh نمایش پست ها
                    اين سرويس فقط بين دو كاربر كه از ايفون استفاده ميكنن هست درسته؟

بله بین دو کاربر iOS

نظر

• قابل توجه دوستانی که همراه اول دارند

ظاهرا مشکل اکتیو کردن روی شماره تلفن برطرف شده و میتونید فیس تایم و آی مسیج را روی شماره تلفن خودتون اکتیو کنید.
                      پس فرصت رو از دست ندید.
                      موفق باشید

نظر

• چند مرتبه فعال کردم ولی متاسفانه چون سیم کارت زیاد جابه جا میکنم هی قطع میشه و دوباره باید فعال بشه که خوب هم هزینه ها و هم اکثرا فعال نمیشه
                        نمیشه کاری کرد با جا به جایی سیم کارت قطع نشه

نظر

• نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
                          چند مرتبه فعال کردم ولی متاسفانه چون سیم کارت زیاد جابه جا میکنم هی قطع میشه و دوباره باید فعال بشه که خوب هم هزینه ها و هم اکثرا فعال نمیشه
                          نمیشه کاری کرد با جا به جایی سیم کارت قطع نشه
                          سلام
                          من خودم هم قبلا رو شماره همراه فعال کرده بودم و بخاطر تعویض سیمکارت به usim غیر فعال شد!!!
                          ولی دو روز پیش از طرف همراه اول یک پیامک اومد که بابت هزینه فعال سازی سرویس فیس تایم و آی مسیج هزینه برای شما می افته و مراقب باشید!!!
                          بعد که گوشی رو کنترل کردم دیدم روی شماره همراه اکتیو شده
                          احتمالا دست از لجبازی برداشتن

نظر

• سلام
                            من رایتل ترابرد به ایرانسل دارم و هر کار ی می کنم اصلا iMessage برای من فعال نمیشه. رایتل ترابرد شده به ایرانسل دیگه هم امتحان کردم اما راحت اکتیو شد. با سیم کارت های ایرانسل دیگه هم امتحان کردم و راحت فعال شد. با اوپراتور های رایتل و همراه اول هم امتحان کردم راحت فعال می شدن اما نمی دونم چرا با شماره من مشکل داره. راه حلی به ذهنتون یرسه؟

نظر

• با سلام
                              گوشی من ۶ هست
                              جدیدا میخوام از فیس تایم استفاده کنم
                              اونو On کردم و Ok اما من فقط روی اینترنت همراه اولم
                              وقتی میزنم Call
                              میگه فقط باید به Wifi وصل بشی و اجازه نمیده
                              با وای فای تست کردم
                              درسته
                              ضمنا توی ستینگ/دیتا سلولار گزینه فیس تایم نیست

نظر

صبر کنید ..
                              X