اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش تصویری و جامع راه اندازی Face Time و iMessage

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
    سلام
    طبق آزمایش‌های صورت گرفته امکان فعال سازی سرویس‌های iMessage و Facetime روی شماره‌های همراه اول فراهم شده است.
    فقط کافیست آی‌مسج و فیس‌تایم را روی آیفون خود یک بار خاموش و روشن کنید تا عملیات شناسایی آن روی شماره موبایل انجام شود.
    موفق باشید
    ممنون روی خط 912 تست شد و خیلی راحت فعال شد

نظر

• آموزش تصویری و جامع راه اندازی Face Time و iMessage

من به دو تا از دوستانم خبر دادم. هم دائمي و اعتباري. هر دو با يك خاموش و روشن كردن فعال شدند.
      دوستان حتما امتحان بكنيد.
      اگر نشد، اون سرويس ها رو خاموش كنيد. گوشي رو خاموش روشن كنيد و دوباره iMessage و FaceTime رو روشن كنيد.
      حتما درست مي شه.
      ویرایش توسط HERO : https://i-phone.ir/forums/member/9103-hero در ساعت 26-07-2016, 11:50 AM

نظر

• خبر خوبی بود تا دوباره مسدود نشده فعال کنید .

نظر

• دوستان من از همراه اول ترابرد كردم به ايرانسل ولي براي من فقط اون دايره كنار شماره ميچرخه و فعال نميشه، همه كار هم كردم، شماره كه مال همراه اوله چوا فعال نميشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkan1980 نمایش پست ها
            دوستان من از همراه اول ترابرد كردم به ايرانسل ولي براي من فقط اون دايره كنار شماره ميچرخه و فعال نميشه، همه كار هم كردم، شماره كه مال همراه اوله چوا فعال نميشه؟
            شماره شما الان زير پوشش ايرانسل هست و يك ايرانسل محسوب ميشه با حفظ شماره همراه اولتون

نظر

• شنيدم رايتل هم اوكي شده، عجيبه كه ايرانسل رو فعال نكردن

نظر

• اول خبر رجیستر نشدن آیفون!‌ بعد خبر اینکه اپل باید نمایندگی اینجا ایجاد کنه و امشب هم باز شدن رجیستر آی مسیج بعد از فک کنم ۲ سال یا بیشتر!!

حالا نمیدونم بخاطر تغییر سیستم مخابرات هست که شماره هایی که باهاش به امریکا مسیج ارسال میشه و برمیگرده رو تصحیح کرده یا اینکه به اپل مربوط بوده!
                طبق یه تستی که خودم کرده بودم و تستی که یه سایت انجام داده بود وقتی شما به شماره ای در آمریکا مسیج میدید، اسمسی که اونجا دریافت میشه با شماره خودتون نیست! با یه شماره عجیب قریب هست و به همین علت آیمسیج قابل اکتیو شدن نبود . . .

نظر

• سلام آیا امکان فعالسازی imessage. Facetime روی شماره ایرانسل هم برقرار شده است؟

نظر

• نوشته اصلی توسط khedri112 نمایش پست ها
                    سلام آیا امکان فعالسازی imessage. Facetime روی شماره ایرانسل هم برقرار شده است؟
                    هنوز نه

نظر

• همراه اول رایتل فعال شده چرا ایرانسل این مشکل حل نمیکنه حتما میخواد با این ios9 که هر چند وقت پیام فعال شدن با شماره میده بعدش بعضی ها متوجه نیستند okمیزنند هر پیامک ۱۵۰ تمن بره بحسابش!؟

نظر

همراه اول رایتل فعال شده چرا ایرانسل این مشکل حل نمیکنه حتما میخواد با این ios9 که هر چند وقت پیام فعال شدن با شماره میده بعدش بعضی ها متوجه نیستند okمیزنند هر پیامک ۱۵۰ تمن بره بحسابش!؟
                        يك مدت كه همراه اول و رايتل آيمسجشون از كار افتاده بود ايرانسل هنوز كار ميكرد و ست ميشد رو شماره ، حالا بايد منتظر باشيم ، چون ايرانسل واقعاً تجهيزات كامل و پيشرفته اي داره و ادعاى اين چيز هاش هم زياده و حتي ميخواد حدود سال آينده سرويس wifi calling رو هم بذاره البته رايتل هم واقعاً مدرن هست ، حالا ايشالا درست شه چون رقابتشون داره زياد ميشه

نظر

• نوشته اصلی توسط pouriar نمایش پست ها
                          يك مدت كه همراه اول و رايتل آيمسجشون از كار افتاده بود ايرانسل هنوز كار ميكرد و ست ميشد رو شماره ، حالا بايد منتظر باشيم ، چون ايرانسل واقعاً تجهيزات كامل و پيشرفته اي داره و ادعاى اين چيز هاش هم زياده و حتي ميخواد حدود سال آينده سرويس wifi calling رو هم بذاره البته رايتل هم واقعاً مدرن هست ، حالا ايشالا درست شه چون رقابتشون داره زياد ميشه
                          یعنی واقعا سرویس wifi calling که اپراتورای آمریکایی ارائه میدند، ایرانسل هم میخواد راه بندازه اینقدر سیستمشون بروزه!؟ خبر موثق هستش؟

نظر

یعنی واقعا سرویس wifi calling که اپراتورای آمریکایی ارائه میدند، ایرانسل هم میخواد راه بندازه اینقدر سیستمشون بروزه!؟ خبر موثق هستش؟
                            من چند ماه پيش خوندم منبعش رو متاسفانه ندارم الان ، سيستمشون كه بروزه ولي محدوديت هاي دولتي و سياسي نميذارن مانور بدن حسابي ، الان وزير ارتباطات جناب محمود واعظي واقعاً دلسوز و خيلي كارا و طرح ها رو دارن انجام ميدن

نظر

• حالا که وصل شده تازه میفهمم ای مسیج توی ورژن 10 چقدر باحال شده :d

نظر

• امروز دو تا همراه اول اکتیو کردم ولی الان دیگه اکتیو نمیشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X