اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب مونتاین لاین رو لاین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نصب مونتاین لاین رو لاین

من روی دستگاهم os x lion رو دارم فایل DMG مونتاین لاین رو دانلودش کردم حالا میخوام نصب کنم چند تا سوال برام پیش امده :

1- ایا این فایل رو روی دی وی دی باید بریزم ..یا از روی هارد میتونم مراحل رو پیگیری کنم ؟؟ در ضمن اندازه فایل بزرگتر از یک دی وی دی معمولی هست باید چکار کنم ؟؟

2- در ضمن من روی دستگاهم برنامه و بازی دارم ایا همه برنامه و دیتا هم پاک میشه ؟؟؟

3- از همه مهمتر درایو ویندوز ( بوت کمپ) براش مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟ یا ویندوز هم دوباره باید نصب کنم ؟؟؟؟

ممنون

نوشته اصلی توسط mazda_dalvandi نمایش پست ها
    من روی دستگاهم os x lion رو دارم فایل DMG مونتاین لاین رو دانلودش کردم حالا میخوام نصب کنم چند تا سوال برام پیش امده :

1- ایا این فایل رو روی دی وی دی باید بریزم ..یا از روی هارد میتونم مراحل رو پیگیری کنم ؟؟ در ضمن اندازه فایل بزرگتر از یک دی وی دی معمولی هست باید چکار کنم ؟؟

2- در ضمن من روی دستگاهم برنامه و بازی دارم ایا همه برنامه و دیتا هم پاک میشه ؟؟؟

3- از همه مهمتر درایو ویندوز ( بوت کمپ) براش مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟ یا ویندوز هم دوباره باید نصب کنم ؟؟؟؟

ممنون
    ۱- از روی هارد نمیشه٬ باید یا روی فلش درایو انجام بدید یا روی یک dvd هشت گیگابایتی
    این آموزش این کار
    http://www.i-phone.ir/forums/thread71314.html

۲- اگر بدون فرمت کردن درایو انجام بدید حتی برنامه هایی که نصب کردید هم میمونه و مشکلی نیست

۳- در این مورد من مطمئن نیستم که جواب بدم
    یکی از دوستان گفت میشه
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
      ۱- از روی هارد نمیشه٬ باید یا روی فلش درایو انجام بدید یا روی یک dvd هشت گیگابایتی
      این آموزش این کار
      http://www.i-phone.ir/forums/thread71314.html

۲- اگر بدون فرمت کردن درایو انجام بدید حتی برنامه هایی که نصب کردید هم میمونه و مشکلی نیست

۳- در این مورد من مطمئن نیستم که جواب بدم
      یکی از دوستان گفت میشه
      ممنون از راهنمایی خوبتون....

نظر

نصب مونتاین لاین رو لاین

نوشته اصلی توسط mazda_dalvandi نمایش پست ها
        ممنون از راهنمایی خوبتون....
        برای تشکر فقط از دکمه تشکر استفاده کنید!

نظر

صبر کنید ..
        X