اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه مرورگر puffin FarSi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برنامه مرورگر puffin FarSi

سلام به تمامی پارسی زبانان عزیز

برنامه مرورگر puffin (اخرین نسخه) را براتون به صورت فارسی درآوردم و امیدوارم خوشتون بیاد ، این برنامه به صورت کامل به فارسی تبدیل شده حتی ایکون های برنامه.

با وجود اینکه بیشترتون این مرورگر را میشناسید ولی باز چند تا از ویژگی هاش را براتون نام می برم:

* پشتیبانی قدرتمند برای وب سایت های فلش

* اجرای بازی و فیلم های فلش در اکثر وب سایت ها

* سرعت بسیار بالا در وبگردی

* و از همه مهم تر قابلیت جستجو در اینترنت بدون احتیاج چیلتر شکن

* دارا بودن موس و ... که کاملا حس pc بهتون دست می ده

اینم از ورژن جدید ان که با وجود اینکه فقط با چیلتر شکن میشه استفاده کرد ولی چون فوق العاده شده باز ورژن فارسی را جدید کردم که البته قرار بود که به طور پیش فرض پشتیبانی کنه فارسی را و خود سازنده به من گفت در ورژن بعد اضافه می کننم خیلی هم خوشش آمد ولی نمی دونم چرا منصرف شده منم دیگه پیگیری نکردم.

دانلود ورژن 2.3.4:
    http://www.mediafire.com/?bwf2idg8v0f5wwo

این از لینک دانلود ورژن قدیمی 2.2.7 :

puffin FarSi.ipa

اینم از محیط برنامه:

ویرایش توسط shayanjojo : https://i-phone.ir/forums/member/79471-shayanjojo در ساعت 15-04-2013, 07:10 PM

دستت خیلی درد نکنه٬ فقط لطفا از کیبرد عربی استفاده نکن

نظر

باسلام خدمت دوستان وزحمتکشان سایت خیلی از شما تشکر میکنم بابت فارسی سازی این برنامه اگر بتوننین مشکلاتی که خود برنامه داره رو هم رفع کنین خیلی خوب میشه. مثلا ساپورت فارسی به طور کامل. یا می خواهی روی چیزی کلید کنی به خوبی عمل نمیکنه یا سرورش یه دفعه از کار میفته. از قبیل این مشکلات. راستی میشه. برنامه us browser. که چینی هست رو فارسی کنی. خیلی خوب میشه البته انگلیسیش نه چینیش بهتر کار میکنه مخطوطا دانلود چیلتر

نظر

دستت خیلی درد نکنه٬ فقط لطفا از کیبرد عربی استفاده نکن
        برنامه از کیبرد خود دستگاه استفاده میکنه و کیبرد خاصی برای خودش مثل گوگل کروم نداره به همین دلیل هر کیبردی که دستگاه شما داره در برنامه ظاهر میشه اگر شما فارسی دارید فارسی و اگه عربی دارید عربی میاد و این دست من نیست . منم از فارسی استفاده میکنم از عربی استفاده نمیکنم
        باسلام خدمت دوستان وزحمتکشان سایت خیلی از شما تشکر میکنم بابت فارسی سازی این برنامه اگر بتوننین مشکلاتی که خود برنامه داره رو هم رفع کنین خیلی خوب میشه. مثلا ساپورت فارسی به طور کامل. یا می خواهی روی چیزی کلید کنی به خوبی عمل نمیکنه یا سرورش یه دفعه از کار میفته. از قبیل این مشکلات. راستی میشه. برنامه us browser. که چینی هست رو فارسی کنی. خیلی خوب میشه البته انگلیسیش نه چینیش بهتر کار میکنه مخطوطا دانلود چیلتر
        برنامه به صورت تمام فارسی هست و البته در نسخه نهایی این مشکلات بهتر شده و درباره فارسی سازی مرورگر us browser هم حتما اقدام میکنم و تا چند وقت دیگه براتون قرارش میدم

نظر

بابات فارسی سازی ها ممنون.
          uc بروزر ارزشش رو نداره شایان جان.جون که اگه بخواد توی اون ضمینه فعال باشه،صفحات به طور نامناسبی نمایش داده میشن.

بهتر هست که دور برنامه توییتر هم برید.خیلی طرفدار داره

نظر

Re: برنامه مرورگر puffin FarSi

منظورشون مشکل با حرف "ی" هست مربع نشونش میده

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
              منظورشون مشکل با حرف "ی" هست مربع نشونش میده
              این مشکل از خود برنامه هست و من نمیتونم اینو درست کنم متاسفانه

نظر

دوستان دقایقی پیش من این نسخه را برای پشتیبانی برنامه فرستادم تا اینکه در ورژن بعد زبان فارسی به صورت پیش فرض روی برنامه قرار بگیره:d
                ویرایش توسط shayanjojo : https://i-phone.ir/forums/member/79471-shayanjojo در ساعت 12-09-2012, 05:23 PM

نظر

با تشکر فراوان از شما. میشه بفرمایید این کدوم نسخست توو اپ استور؟ منظورم فری یا اصلیشه ؟

- - - - - - - - - -

با تشکر فراوان از شما. میشه بفرمایید این کدوم نسخست توو اپ استور؟ منظورم فری یا اصلیشه ؟

نظر

برنامه مرورگر puffin FarSi

اخرین نسخه ورژن اصلی

نظر

خبری خوش همین الان برام یک ایمیل از طرف تیم پشتیبانی اومد که گفتند ترجمه شما را در اپدیت نسخه بعدی قرار خواهیم داد

نظر

ورژن جدید برنامه به صورت فارسی شده در آمد 2.3.4

نظر

ببخشید مگه میشه از این نرم افزار ایران استفاده کرد؟؟
                          راهه حلی برای پیدا کردین برای حل مشکل عدم اتصال به سرور اصلی؟

نظر

نوشته اصلی توسط __saeed__ نمایش پست ها
                            ببخشید مگه میشه از این نرم افزار ایران استفاده کرد؟؟
                            راهه حلی برای پیدا کردین برای حل مشکل عدم اتصال به سرور اصلی؟
                            در پست اول که نوشتم "شما اول با چیز پی ان وصل شو بعد از برنامه استفاده کن"موفق باشی

نظر

برنامه به حالت سابقش برگشته و می تونید بدون قند شکن استفاده کنید ازش

نظر

صبر کنید ..
                              X