اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

لنوو y580 یا مک بوک پرو md101 یا md 102

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• لنوو y580 یا مک بوک پرو md101 یا md 102

سلام دوستان لنووY580 تو مالزي با كانفيگ Core i 7 و ٨گيگ رم و هارد ١ترا و گرافيك ٦٦٠ و از همه مهمتر صفحه نمايش فول اچ دي به قيمت ٣٥٩٩ رينگيت هست(كه با حساب رينگيتي ٧٠٠ تومن ميشه ٢٥٢٠٠٠٠ تومن و با رينگيت ٤٠٠تومن دولتي(دانشجويي)ميشه١٤٤٠٠٠٠ تومن!ايسوز n56v هم با همين كانفيگ همين قيمته.
    حالا اپل استور مالزي دو دستگاه مك بوك پرو md101 و102 رو به ترتيب گذاشته ٣٦٩٩رينگيت و ٤٥٩٩ رينگيت.
    كانفيگ 101 با پارت نامبرZP/A
    core i5 2.3GHz و رم ٤گيگ و هارد ٥٠٠گيگ و گرافيك اينتل ٤٠٠٠ و
    كانفيگ 102 با پارت نامبرZP/A
    core i7 2.9 و رم ٨ گيگ و هارد ٧٥٠ گيگ و همون گرافيك
    حالا بنظرتون اگه بودجم برسه و نياز هام اجراي برنامه Rewit MEPو متلب که هر دو نسخه مک دارن و بقيه نرم افزارهاي محاسباتي مكانيك باشه(بازي نميكنم چون ايكس باكس دارم شما خريد كودمشون رو به من توصيه ميكنيد؟ممنون ميشم نظراتتون رو بگيد تا تو انتخابم مطمئن بشم
    CPU لنوو میدونم Ivy bridge هست.اپل ها چطور؟اینتل 4000 گرافیک در چه حدیه؟هارد این مدل های اپل SSD هست یا HDD هست؟من تا حالا با اپل کار نکردم (فقط گوشیم آیفونه) بنظرتون انتخاب مک برای من کار درستیه؟
    اینکه میگن مک از ویندوز سریعتره، چقدر سریعه؟مثلا تو چی سرعتش بیشتره؟تو محاسبه یه برنامه مثل متلب یا صرفا بوت شدن و کپی کردن فایل و ...؟
    پیشاپیش ممنونم از نظراتتون.

لنوو y580 یا مک بوک پرو md101 یا md 102

من فقط يه چيزي بگم اونم از لحاظ تجربى كه لنوو واقعا جون سخته واقعا! يعنى اون تبليغى كه نشون ميده مادربزرگه رو لبتاپ پيتزا درس ميكنه ميزاره تو فر درمياد بازم كار ميكنه عين واقعيته!
    البته مال من مدل ٢٠٠٩ بود والا مدلش يادم نيس چون قابش رفته هوا كلا الان با چسب نوارى چسبوندمش!
    ولى اگه الان برم بردارمش باز روشن ميشه!

فرستاده شده از آيپدم به وسيله Tapatalk HD
    .:amgr:.

نظر

صبر کنید ..
    X