اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات و سوالات مبتدیان

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Apple care

سلام
    تو‌تنظیمات من اون‌اول صفحه نوشته Apple care + Coverage Avaliable بعد که میزنم یه صفحه میاد که لوگو اپل قرمز هست و نوشته +Apple care
    و‌یه سری نوشته های دیگه این بده یا خوبه بعد کانتینیو داره و Not Now میشه راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط saeid333 نمایش پست ها
      سلام
      تو‌تنظیمات من اون‌اول صفحه نوشته Apple care + Coverage Avaliable بعد که میزنم یه صفحه میاد که لوگو اپل قرمز هست و نوشته +Apple care
      و‌یه سری نوشته های دیگه این بده یا خوبه بعد کانتینیو داره و Not Now میشه راهنمایی کنید

اسکرین شات از صفحه بزار
      احتمالا قابلیت خرید پشتیبانی apple care از روی خود گوشی هست که تو ورژن جدید اضافه شده

نظر

• سلام دوستان ببخشید یه مشکلی پیش اومده برام چند وقته
        اولا اینکه وقتی شماره ای سیو میکنم توی تلگرام نمیاره قبلا همون لحظه میاورد و اگه از تلگرام پاک میکردم هر شماره ایو از تو کانتکت هم پاک میشد اما الان باید از هر دو بخش پاک کنم
        مشکل دومم اینکه یه سری شماره سیو هست توی گوشی که توی کانتکت نیست اما وقتی شماره رو به صورت دستی وارد میکنی اسم رو میاره که معلوم میکنه سیو شده قبلا
        ممنون میشم کمکم کنید

نظر

• سلام
          من ایفون 6s دارم ریست کردمش
          حالا نمی تونم برنامه نصب کنم اصلا وارد ituns نمیشه

نظر

• سلام دوستان
            آیا سریال airpods در checkcovarage قابل ردیابی هست؟
            سریال روی جعبه airpods را در سایت زدم Purchase Date not Validated بر میگردونه؟
            آیا تقلبی هست؟؟

نظر

• سلام وقت بخیر من یه گوشی آیفون ۶ داشتم که با سیم کارت همراه اول کار می کرد ریست فکتوری کردم و الان وقتی سیم کارت ایرانسل می ذارم توش دیگه کار نمی کنم و پیغام simcard invalid می ده. چه باید بکنم؟

نظر

• سلام.
                من آیفونم رو آپدیت کردم (6s plus) به IOS 13 و بعد از آپدیت به طور مکرر رستارت می شود و فقط 1 دقیقه ای می شه باهاش کار کرد. متاسفانه این بار بکاپ هم نگرفتم. الان به اطلاعات گوشیم نیاز دارم و نمی خوام از بین بره. نرم افزارهایی برای تعمیر IOS نصب شده روی گوشی در اینترنت پیدا کردم که همگی پولی هستند و نسخه کرک شده اونهارو پیدا نکردم. مثل
                dr.fone - System Repair
                iMyFone Fixppo
                TunesKit iOS System Recovery
                می خواستم بدونم کسی نسخه کرک شده نرم افزارهای بالا رو یا نرم افزاری که مشکل من حل کنه داره

نظر

• سلام
                  وقتی با اپل ایدی از طریق لب تاب وارد گوشی آیفون میشم همه اطلاعات گوشی در دسترس نیست ولی میشه گالری - ستینگ - و بعضی چیزها را دید . , ایا از همین طریق میشه اپلیکیشنهایی مثل تلگرام , اینستا رو هم دید ؟
                  ممنون

نظر

• سلام و وقت بخیر . من گوشیم ProMax 256 هست و iOS آخرین آپدیت . یک مشکلی که تازگیها برخورد کردم وقتی با گوشی فیلم برداری میکنم چند ثانیه اول فیلم صدا خیلی کم هستش و بعد صدا درست میشه . کسی میتونه راهنماییم کنه مشکل از کجا هست ؟

نظر

• ديگه كسي سوالات جواب نميده ؟ كوچ كرديد تلگرام و واتس؟‌؟‌ يه بپرسيم؟

نظر

صبر کنید ..
                      X