اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل جدی در disk utility

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل جدی در disk utility

سلام امروز به سرم زد که mountain lion رو clean install کنم به این صورت که یه پارتیشن جدید ساختم و تو اون clean install کردم و بعد که instal شد همه فایلا رو ریختم توش بعد اون اولی رو پاک کردم حالا نمی شه حجم این پارتیشنم رو زیاد کنم :

الان چی کار کنم فضای خالی پاک شه ؟ و بتونم زیاد کنم فضامو ؟
    ممنون

شما دیگه نمیتونی!!!!!!باید از اول از اطلاعاتت بکاب میگرفتی(مثلا تو هارد اکسترنال!)بعد کل هارد رو فرمت میکردی!!!!!
    الان شما از اطلاعاتت رو یه هارد یا ... بکاب بگیر و دوباره clean install کن!(باید کل هاد رو فرمت کنی!)

نظر

نوشته اصلی توسط amir00366 نمایش پست ها
      سلام امروز به سرم زد که mountain lion رو clean install کنم به این صورت که یه پارتیشن جدید ساختم و تو اون clean install کردم و بعد که instal شد همه فایلا رو ریختم توش بعد اون اولی رو پاک کردم حالا نمی شه حجم این پارتیشنم رو زیاد کنم :

الان چی کار کنم فضای خالی پاک شه ؟ و بتونم زیاد کنم فضامو ؟
      ممنون
      ببینید سیستم مک مثل هاردهای معمولی روی پی سی ها عمل نمیکنه
      در آن واحد یک پارتیشن میتونه روی مک فعال باشه(برای بوت)
      با بوت کمپ یه پارتیشن دیگه به بوت اضافه میشه
      برای کار شما می بایست یه پارتیشن دیگه جدا میکردین اطلاعاتتون رو روی دومی می ریختین اولی رو clean install میکردین اطلاعات رو به اولی بر می گردونیدین و دومی رو پاک میکردین
      شما پارتیشن فعال بوت رو پاک کردین خب الان تنها راه راه حل دوستمون sega هستش
      چاره ای ندارین
      آطلاعاتتون رو خارج کنید هارد رو به فرمت مک فرمت کنید و روش clean install کنید

نظر

صبر کنید ..
      X