اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

زود تمام شدن شارژ 3gs

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• زود تمام شدن شارژ 3gs

دوستان یه مشکلیه چند روز بیشتر نیست که اینجوری میشه قبلا خیلی خوب شارژ نگه میداشت ولی یه چند روزیه که شارژ خیلی زود تموم میکنه دوستان خواهشا کمکم کنید
    iphone 3gs 5.1.1

زود تمام شدن شارژ 3gs

حالت خوشبينانش اينه كه شما يه برنامه از سيديا نصب يا آپديت كرده باشين و اون برنامه داره اختلال بوجود مياره. كه در اين صورت برنامه رو پاك كنيد و ريبوت كنيد و اگه توو ذهنتون نيست ميتونين گوشي رو ريستور كنيد.

حالت بد قضيه هم اينه كه باتريه گوشي آسيب ديده كه بايد دو تا راه اول رو بريد و اگه نتيجه نرسيديد به اين قضيه فكر كنيد.

اگه ريستور كردين بكاپ رو برنگردونيد.

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
      حالت خوشبينانش اينه كه شما يه برنامه از سيديا نصب يا آپديت كرده باشين و اون برنامه داره اختلال بوجود مياره. كه در اين صورت برنامه رو پاك كنيد و ريبوت كنيد و اگه توو ذهنتون نيست ميتونين گوشي رو ريستور كنيد.

حالت بد قضيه هم اينه كه باتريه گوشي آسيب ديده كه بايد دو تا راه اول رو بريد و اگه نتيجه نرسيديد به اين قضيه فكر كنيد.

اگه ريستور كردين بكاپ رو برنگردونيد.
      فکر نکنم حالت دوم باشه اخه 2 یا 3 روزه اینجوری شده

نظر

زود تمام شدن شارژ 3gs

ما هم اميدواريم. اما خوب حالاتي كه ممكه اتفاق افتاده باشه رو گفتم خدمتتون.
        پس شما راه هاي اول رو امتحان كنيد.
        اگه ريستور كردين همونجور كه گفتم بكاپ رو برنگردونيد و بهتره چند روزي جيلبريكش نكنيد تا بهتره از نتيجه مطلع شيد

نظر

اقا فکر کنم وضعش خیلی خراب باشه اخه ساعت 3:25 دقیقه 87% شارژ داشت ساعت 3:50 دقیقه 81 % تازه چند بار ریبوت کردم

نظر

زود تمام شدن شارژ 3gs

بسگيه به كار كردتون با گوشي داره. اينو هم بدونيد كه ميزان مصرف شارژ ديوايس موقع بوت شدن بيشتره!

بهر حال اگه با گوشي كار ميكنين و با وجود چند بار كه ميگين ريبوت كردين اين مصرف طبيعيه

نظر

جدا خوب اخه قبلا اینطوری نبود خوب خیلی بیشتر از اینها شارژ نگه میداشت طوری که خودم هر 2 روز 1 بار به شارژ میزدم

نظر

زود تمام شدن شارژ 3gs

دوست عزيز ببخشيد ها من واقعا معذرت ميخوام.
                اما شما دارين مشكلتون رو مطرح ميكنيد يا درد دل ميكنيد؟!
                مشكلتون رو فرمودين و پاسخ داده شد. راه هاي ارائه شده رو بريد اگه نتيجه نگرفتين بيشتر موضوع رو تشريح كنيد تا با كمك هم حلش كنيم .

نظر

اقا این راه اول جواب نداد هرچی سورس ناشناس از سیدیا گرفته بودم پاک کردم ولی نشد
                  اقا این هر 25 دقیقه 4تا 5 درصد شارژ کم میکنه این غیر عادی نیست ؟
                  دوستان اگه راه حل دیگه ای هست بگین
                  ویرایش توسط volta22 : https://i-phone.ir/forums/member/66600-volta22 در ساعت 03-09-2012, 04:21 PM

نظر

نوشته اصلی توسط volta22 نمایش پست ها
                    اقا این راه اول جواب نداد هرچی سورس ناشناس از سیدیا گرفته بودم پاک کردم ولی نشد
                    اقا این هر 25 دقیقه 4تا 5 درصد شارژ کم میکنه این غیر عادی نیست ؟
                    اگه در حالت استند بای اینجوریه . چرا یه کمی غیر عادیه.

اما به هر حال شما که یوزر اون گوشی هستید از همه بهتر میتونید تشخیص بدید که بازدهیه باتریه گوشیتون اومده پایین. بهتون پیشنهاد میکنم ریستورش کنید .

این هم اموزشش :http://www.i-phone.ir/forums/thread59686.html

البته دو مورد بالا رو که راجع به ریستور گفتم حتما رعایت کنید

نظر

صبر کنید ..
                    X