اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش بازی های Multiplayer

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش بازی های Multiplayer

با سلام :
    نمی دونم موضوع و جای تایپیک صحیح هست یا نه لطفا اگه اشتباست مدیران زحمت بکشند و دروستش کنن .
    من بازی real racing 2 رو خریدم همچنین بازی های asphalt6 و fifa2012 و ...... ولی نمیدونم چطوری باید با یکی دیگه بازی کنم
    این بازی ها رو رویه گوشی برادرم هم دارم هر کاری کردم هیچ کدوم نشد میشه توضح بدید که باید چیکار کنم . آیا نیاز به اینترنت هم
    داره یا با وای فای و بلوتوز هم میشه بازی کرد .

سلام.
    برای مثال.به بازی real racing 2 برید و در قسمت مولتی پلیر.
    سپس وارد قسمت local بشید و اگر گزینه ای با نام wifi وجود دارد،آن را انتخاب کنید
    سپس دو گزینه در پیش روی شماست.
    یکی host و دیگری join
    هاست رو یکی از دستگاه ها باید بزنه و یک مرحله و دور رو انتخاب که و بعد از این کار دستگاه های دیگر باید گزینه جوین رو بزنند و وارد سروری که شما هستید بشوند.
    سپس اگر گزینه ای به نام ready در جدول رو به رو وجود داشت ، ان را انتخاب کنید و دستگاهی که host را زده است،باید گزینه ای با نام پلی را انتخاب کند تا بازی شروع شود.
    مشکلی داشتید همینجا مطرج کنید

نیاز به اینترنت هم ندارید

نظر

با سلام، دوستان آیا راهی هست که بازی فیفا (مثلا فیفا 13)را بدون اینترنت بصورت مولتی پلیر بازی کرد ؟ و اگر نمیشود لطفا بازی جایگزین معرفی نمایید، در ضمن جای دیگری نتونستم سوالم را مطرح کنم ، با تشکر.
      ویرایش توسط sportlovly : https://i-phone.ir/forums/member/691-sportlovly در ساعت 30-10-2012, 01:36 PM دلیل: اشتباه تایپی

نظر

کسی جوابی ندارد؟ مرسی

نظر

ایکاش منم می تونسنتم

نظر

آموزش بازی های Multiplayer

من فوتبال بازي نميكنم ولي پارسال يه بازي فوتبال ريختم اگه اشتباه نكنم اسمش pes بود، هم با بلوتوث ميشد دونفره بازي كرد، هم با واييفايي...

نظر

دوست عزیز فیفا از 12 به بعد دیگه باید اکانتی بازی بشه مثل Modern Combat اکانت الکترو آرتز رو میسازی میرید آنلاین بازی میکنید. بازیه جایگزین هم اگه فوتبال منظوره تونه فیفا 11 هست که با وای فای و بلوتوث اجرا میشه.

نظر

دوستان چجوري ميشه real raving3 رو از طريق گيم سنتر انلاين بازي كرد ؟ با يه نفر توي يه جاي ديگه بجز فرندهام

نظر

دوستان سلام.
                  منم دقيقآ همين مشكل رو دارم.
                  چطور ميشه با بازي real racing 3 مولتي پلير بازي كرد.
                  من هر كاري كردم نشد. نه با واي فاي نه با اينترنت.
                  با تشكر٠٠٠

نظر

با سلام خدمت دوستان
                    بنده بازی age of mythology titan مخصوص مک گرفتم و نصب کردم همچنین نسخه مخصوص ویندوز نیز بر روی desktop منزل نصب هست
                    حالا قصد دارم تحت Lan بازی را اجرا کنم
                    مشکل این هست که با ویندوز هاست شدم ولی در مک اصلا هاست را نشان نداد بازی را خارج کردم دیدم یک پیام آمده که اجازه برقراری ارتباط را allow کردم و گزینه file sharing در مک هم تیک زدم
                    دوباره بازی را اجرا کردم به دو صورت یکبار مک هاست کردم یکبار ویندوز در هر دو حالت سیستم مقابل هاست را نشان میدهد اما کانکت نمیشود یعنی نمیتوان join کرد
                    مشکل چیست؟

نظر

بازي بسيار بسيار مهيج آسفالت ٨ براي حالت شبكه و مولتي پلير معركس

https://itunes.apple.com/in/app/asph...610391947?mt=8

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوستان لطفا چند بازی معرفی کنید که بشه دو یا چندنفره با چندتا گوشی و تبلت کنار هم بازی کرد ممنون می شم

نظر

نوشته اصلی توسط asir38 نمایش پست ها
                          دوستان لطفا چند بازی معرفی کنید که بشه دو یا چندنفره با چندتا گوشی و تبلت کنار هم بازی کرد ممنون می شم
                          يكي از برنامه ها brother s in arm . كه مثل كال آف ديوتي يا كانتر يكي ميشه سرور باقي جوين ميشن

https://itunes.apple.com/in/app/brot...440176142?mt=8

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                          X