اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه ۲ قلک منتشر شد....(مدیریت مالی آیفون)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

با سلام
    از چه طریق میتونیم در قسمت گزارش از یک گروه با تمام قلک ها گزارش ترکیبی گرفت؟ چون در گزارش گیری فقط با یک قلک میشود در هر زمان گزارش گرفت.
    بّا تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط nz_cyrus نمایش پست ها
      با سلام
      از چه طریق میتونیم در قسمت گزارش از یک گروه با تمام قلک ها گزارش ترکیبی گرفت؟ چون در گزارش گیری فقط با یک قلک میشود در هر زمان گزارش گرفت.
      بّا تشکر
      با سلام ..این مورد به برنامه اضافه نشده، در آپدیت های بعدی گزارشات پیشرفته تری از جمله این مورد را به برنامه اضافه خواهیم کرد.
      با تشکر از شما

نظر

ميشه بفرماييد برنامه مجاني با پولي چه تفاوتي داره

نظر

خسته نباشيد الان خودم به جوابم رسيدم
          يك كلام بگم كساني كه توان خريد ندارن برنامه فري قللك رو اصلا نصب نكنن
          بنده چند روزازش استفاده كردم واقعا عاليه الان مدت فري تمام شدش مجبورشدم بخرمش الان درحال دانلوده واقعا هم ارزش داره واقعا براي شخصي مثل من كه حساب خرج كردنش ازدستش دررفته عاليه واقعا
          سپاس ويژه ازنويسندگان اين برنامه شاد و پيروز باشيد

فقط كاش ميشد بكاپ هاروبه راحتي ازفري به نسخه كامل انتقال داد
          ویرایش توسط iAhmaD : https://i-phone.ir/forums/member/9339-iahmad در ساعت 12-04-2013, 10:13 PM

نظر

نوشته اصلی توسط iAhmaD نمایش پست ها
            خسته نباشيد الان خودم به جوابم رسيدم
            يك كلام بگم كساني كه توان خريد ندارن برنامه فري قللك رو اصلا نصب نكنن
            بنده چند روزازش استفاده كردم واقعا عاليه الان مدت فري تمام شدش مجبورشدم بخرمش الان درحال دانلوده واقعا هم ارزش داره واقعا براي شخصي مثل من كه حساب خرج كردنش ازدستش دررفته عاليه واقعا
            سپاس ويژه ازنويسندگان اين برنامه شاد و پيروز باشيد

فقط كاش ميشد بكاپ هاروبه راحتي ازفري به نسخه كامل انتقال داد
            سلام بله نسخه ی رایگان فقط جنبه ی تست داره و کامل از کار میفته البته این موضوع ابتدای استفاده از برنامه به کاربر اطلاع داده می شه و برنامه به شما میگه که پس از مدتی اطلاعات در دسترس نیست.
            شایان به ذکر هست که خدمت شما و همه دوستان نیز عرض کنم بنا به درخواست کاربران ، برنامه هم اکنون به نسخه ۳.۲ آپدیت شد که درخواست کاریران خارج از کشورمون بود که خواسته بودند تاریخ میلادی هم به برنامه اضافه بشه.در آپدیت ها داریم تقریبا به تمامی درخواست ها پاسخ می دیم و ان شاالله در آپدیت های بعدی سایر درخواست ها را هم به برنامه اضافه می کنیم.آپدیت ها با توجه به تعداد درخواست ها برای هر مورد جدید ارایه می شوند به این شکل که در هر آپدیت مواردی با درخواست بیشتر به برنامه اضافه می شوند.
            ممنون از شما و تمامی دوستانی که برنامه را خریداری و از ما حمایت می کنید.

نظر

من هم همين الان تا ديدم يونيورسال شده خريدم

نظر

میگم پس زمینه بر نامه ابیه نمیشه کاری کنین به رنگ های دیگه تغیر بدیم یا عکس دلخواه بزاریم

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk 2

نظر

سلام به همه دوستان آقا من این برنامه رو چطور باید خرید کنم
                  ایمیل زدم ولی کسی هنوز جواب نداده مگه چقدر طول میکشه که جواب بدن

نظر

صبر کنید ..
                  X