اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش ایفون 3gs 32GB سفید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش ایفون 3gs 32GB سفید

سلام دوستان
    من یه گوشی ۳ جی اس سفید, ۳۲ گیگ و لاک روجر کانادا دارم که به فروش میرسه. گوشی از روز اول دست خودم بوده و کلیه لوازم جانبیشم به همراه باکس صحیح و سالم هستشو اماده تحویله. در حال حاظر فریم ویر ۵.۱.۱ به همراه بیس باند۵.۱۳.۰۴ اپگرید شده و بدون هیج مشکل وای فای و جی پی اس و ... کار میکنه (بزنم به تخته!). بدلیل استفاده متناوب و فشار محافظ بدنه, پشت قاب و گوشه ها خط و خش زیاد داره و برای اینکه دستگاه تعمیرشده به حساب نیاد از باز کردن و تعویض قاب منصرف شدم. اسکرینشم بخاطر داشتن پروتکتور بدون هیچگونه نقصی مثل روز اول میمونه.
    ش ش ۴.۱ , ۴.۳ , ۴.۳.۲ , ۴.۳.۵ , ۵.۰.۱ , ۵.۱ , ۵.۱.۱ رو به همراه تمام فرم ویر ها بر روی دی وی دی تقدیم میشه
    . تقریبا ۱۵ تا دی وی دی هم که شامل اپلیکشن و برنامه های کاربردی ۲۰۱۱-۲۰۱۲ میشه همراشه
    یک پک کامل , اکبند و مجزا شامل لوازم جانبی ایفون (کابل, هندزفری, شارژر, قلم, اس دی کارد ریدر,.... هم دارم که خیلی بدردتون میخوره و چون نیاز نشد به صورت اکبند باقی مونده.
    پ ۷ تا کاور نو و اکبند در رنگ های مختلف بهمراه ایفون هم هست که اوناهم واگذار میشه
    .خلاصه گوشی با شرایط واقعا استثنایی و قیمت پایه ۶۵۰,۰۰۰ تومان به بالاترین پیشنهاد به فروش میرسه
    دوستانی که قصد خرید دارن میتونن پیشنهادشونو همینجا یا به صورت پیام خصوصی بفرستن و تا ۴ روز دیگه نتیجه نهایی رو اعلام میکنم
    فایل های پیوست شده

سلام گرون نمی گی؟

نظر

فروش ایفون 3gs 32GB سفید

فک کنم خیلی گرون میگید یه تجدید نظر کنید چون الان ۳ جی اس سفید ۳۲ گیگ اکبند خودشم انلاک فکتوریو ۷۵۰ از الاعدین قیمت گرفتم!

نظر

420 بدون وسایل خریدارم . فقط گوشی و کارتون و تجهیزات داخل کارتون .

البته ببخشید قیمتم با قمیت مد نظر شما متفاوته. اما با توجه به ظاهر پشت گوشی و لاک بودنش این نظر من بود .

نظر

منم 410 بدون وسایل..

نظر

ممنون از دوستان بابت نظراتشون. متاسفانه گوشی با وسایل و تجهیزاتش فروخته میشه چون بعد از فروشش دیگه به کارم نمیاد. قیمت ۵۵۰ تومان در حال حاضر خریدار از بچه های انجمن داره ولی گوشی چون با شرایطتش نسبت به گوشیهای فروخته شده واقعا سالمه نمیتونم قبمت رو پایینتر بیارمش.

نظر

من هم بدون لوازم جانبی خریدارم 430 البته اینکه پائین تر از قمت مد نظرتون هست شرمنده

نظر

دوست عزیز لطفا شماره تماس تو برام پ خ کن

نظر

قیمت اخر و شمارتو برام پ خ کن

نظر

سلام آيفون نو استفاده نشده
                    ٤اس - ١٦ گيگ - مشكي - فكتوري آنلوك - جيلبرك شده. با تصب تمام برنامه هاي مورد نياز و نصب كامل بلوتوث با ارسال و دريافت انواع فايلها - ١ سال v..p..n HOtSPot كه پولشو پرداخت كردم و ١استيكر پشت و رو.
                    قيمت ١٥٥٠٠٠٠ تومان

شيراز هستم
                    ميتونيد روي اين شماره با من تماس بگيريد
                    09375749120
                    .
                    ویرایش توسط naen : https://i-phone.ir/forums/member/176-naen در ساعت 11-09-2012, 10:12 AM

نظر

نوشته اصلی توسط naen نمایش پست ها
                      سلام آيفون نو استفاده نشده
                      ٤اس - ١٦ گيگ - مشكي - فكتوري آنلوك - جيلبرك شده. با تصب تمام برنامه هاي مورد نياز و نصب كامل بلوتوث با ارسال و دريافت انواع فايلها - ١ سال v..p..n HOtSPot كه پولشو پرداخت كردم و ١استيكر پشت و رو.
                      قيمت ١٥٥٠٠٠٠ تومان

شيراز هستم
                      ميتونيد روي اين شماره با من تماس بگيريد
                      09375749120
                      .
                      دوست عزیز زدن آگهی فروش در تاپیک دیگران ممنوع است.

نظر

از گوشی عکس بزار.

خود گوشی با جعبه و لوازم تو جعبه میخرم 370. یستگی داره بالاتر هم میاد

نظر

نوشته اصلی توسط hugart نمایش پست ها
                          از گوشی عکس بزار.

خود گوشی با جعبه و لوازم تو جعبه میخرم 370. یستگی داره بالاتر هم میاد
                          به فروشنده عزیز پیشنهاد میکنم گوشیشون رو نگه دارن...
                          چون اگه بفروشن با این قیمت ها ایپاد نانو جدید رو هم نمیتونن بخرن...
                          نگهش دارین به عنوان موزیک پلیر ازش استفاده کنین
                          ویرایش توسط red_dragon : https://i-phone.ir/forums/member/31375-red_dragon در ساعت 18-09-2012, 05:30 PM

نظر

شرمنده تو تاپیک فروش نباید از این پیشنهادا بدین. پ. خ کن بهش

الان انلاک فکتوری آکبند توی پایتخت 32 گیگ 700 تومنه.

350 هزینه ی آنلاک کردن
                            30% دست دومی
                            10% آسیب فیزیکی (شکستگی قاب- با اینکه تو همه هست)

با این اوصاف و با توجه به اینکه پرونده ی 3gs تو اپل بسته شده به نظر من که قیکت خوبی پیشنهاد شده.

نظر

من به پیشنهاد یکی از دوستان از فروشش موقتا منصرف شدم و الان هم از ایشون خیلی متشکرم. دوستانی که پیشنهاد های غیر منصفانه میدادن الان با این وضع بی ثباتی ارز (دلار ۳۵۰۰ تومانی) با همین قیمت هم دیگه فکر نکنم MP3 Player هم بشه خرید.... به امید روزی که وضع بهبود پیدا کنه....
                              ویرایش توسط smraniaki : https://i-phone.ir/forums/member/9965-smraniaki در ساعت 04-10-2012, 01:40 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X