اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد نصب شیر کوهی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد نصب شیر کوهی

یا سلام خدمت دوستان
    من دو هفته میشه یه مکبوک پرو گرفتم می خواستم به شیر کوهی آپدیت کنم میشه لطف کنید یه آموزش ارایه کنید تو انجمن همه چیز هست جز این

من یه نسخه از شیر کوهی رو به صورت zip دانلود کردم بعد از این باید یه فلش بوت ایبل بسازم بعد باید چی کار کنم ؟

اگه امکانش هست تصویر داشته باشه که عالی میشه

ممنون از پاسخ شما

سوال در مورد نصب شیر کوهی

در كناراين يه سوال هم در مورد نصب ايكس كد داشتم من اين برنامه رو نصب مي كنم و وقتي مك خاموش ميكنم بعد كه روشن ميشه جاي عكس برنامه علامت سوال مياد منظورش چيه ؟

نظر

دوستان خواهشا کمک کنید لازم دارم

نظر

فایل زیپ رو Extract کنید که تا یک فایل dmg بهتون بده !

بعد اگه بخواهید به صورتی نصب کنید همه چی پاک شه و یک سیستم عامل تازه داشته باشید باید از روش کلین اینستال استفاده کنید : (برای این روش باید بوتیبیل بسیازید)
        آموزش نصب شیر کوهی به صورت Clean Install

برای اپگرید هم که فقط ورژن مکتون اپدیت شده و هیچی پاک نشه میتونید از این روش استفاده کنید :
        آموزش نصب OS X Mountain Lion 10.8 نسخه بتا

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
          فایل زیپ رو Extract کنید که تا یک فایل dmg بهتون بده !

بعد اگه بخواهید به صورتی نصب کنید همه چی پاک شه و یک سیستم عامل تازه داشته باشید باید از روش کلین اینستال استفاده کنید : (برای این روش باید بوتیبیل بسیازید)
          آموزش نصب شیر کوهی به صورت Clean Install

برای اپگرید هم که فقط ورژن مکتون اپدیت شده و هیچی پاک نشه میتونید از این روش استفاده کنید :
          آموزش نصب OS X Mountain Lion 10.8 نسخه بتا
          خیلی ممنون در مورد ایکس کد چی ؟

نظر

بعد به نظر شما من که مک رو تازه گرفتم و به جز آهنگ و.... و تعدادی اپ که همه آخرین ورژن هستند کلین اینستال کنم یا آپدیت

نظر

اگر امکانش هست براتون خوب clean install بهتره
              بصورت تجربی وقتی clean install با مک کمی رون تری تری طرف خواهیم بود
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط iphonett نمایش پست ها
                در كناراين يه سوال هم در مورد نصب ايكس كد داشتم من اين برنامه رو نصب مي كنم و وقتي مك خاموش ميكنم بعد كه روشن ميشه جاي عكس برنامه علامت سوال مياد منظورش چيه ؟
                اگه میشه در این مورد هم هم اطلاع بدید رو یکی دو تا اپ دیگه هم این مشکل پیش میاد

نظر

نوشته اصلی توسط iphonett نمایش پست ها
                  اگه میشه در این مورد هم هم اطلاع بدید رو یکی دو تا اپ دیگه هم این مشکل پیش میاد
                  دلیل های مختلفی میشه وجود داشته از پاک شدن برنامه بگیر تا اشکالاتی که نمیزاره برنامه باز بشه و ... الان شما روی آیکون میزنید باز میشه؟
                  در کل اگر قراره clean install کنید همه این مشکلات حل میشه
                  i-phone.ir
                  The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                    دلیل های مختلفی میشه وجود داشته از پاک شدن برنامه بگیر تا اشکالاتی که نمیزاره برنامه باز بشه و ... الان شما روی آیکون میزنید باز میشه؟
                    در کل اگر قراره clean install کنید همه این مشکلات حل میشه
                    خیر باز نمیشه ولی با سایر برنامه ها این مشکل ندارم

به این صورت هست که من الان برنامه رو نصب می کنم راحت استفاده می کنم بعد که خاموش می کنم دوباره روشن میشه این اتفاق میفته

نظر

صبر کنید ..
                    X