اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هنگ کردن هنگام بک آپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• هنگ کردن هنگام بک آپ

سلام من وقتی آیپادمو به کامپیوتر وصل می کنم آیتونز بالا میاد و بعد از پرسیدن اینکه می خوای آیپادتو آپدیت کنی شروع می کنه به سینک کردن و اون بالا می نویسه( sync mirzakhani (step 1 of 5 زیرشم نوشته wait for sync to start بعد از این می نویسه( sync mirzakhani (step 2 of 5 زیرشم نوشته Backing up و ساعت ها همینجوری می مونه حتی من حدود 26 ساعت کامپیوتر را روشن گذاشتم ولی هیج تغییری نکرد به نظر شما مشکل چیه ؟ حتی هیج جوری هم کنسل نمیشه و از آیتیونز بسته نمیشه آخرش هم مجبور میشم با task manager آیتیونز رو ببندم .
    آیتیونزم رو هم رو آخرین ورژن هم آپدیت کردم ولی هیچ فرقی نکرده
    آیپادم 4G هستش و ورژنش 5.0.1 هست
    خودم هم تا حدود زیادی ابتدایی هستم

مرسی* از اینکه جوابمو دادین خودم راه*حل پیدا کردم باید back up رو میبردم رو icloud

نظر

نوشته اصلی توسط mirzakhani13 نمایش پست ها
      سلام من وقتی آیپادمو به کامپیوتر وصل می کنم آیتونز بالا میاد و بعد از پرسیدن اینکه می خوای آیپادتو آپدیت کنی شروع می کنه به سینک کردن و اون بالا می نویسه( sync mirzakhani (step 1 of 5 زیرشم نوشته wait for sync to start بعد از این می نویسه( sync mirzakhani (step 2 of 5 زیرشم نوشته Backing up و ساعت ها همینجوری می مونه حتی من حدود 26 ساعت کامپیوتر را روشن گذاشتم ولی هیج تغییری نکرد به نظر شما مشکل چیه ؟ حتی هیج جوری هم کنسل نمیشه و از آیتیونز بسته نمیشه آخرش هم مجبور میشم با task manager آیتیونز رو ببندم .
      آیتیونزم رو هم رو آخرین ورژن هم آپدیت کردم ولی هیچ فرقی نکرده
      آیپادم 4G هستش و ورژنش 5.0.1 هست
      خودم هم تا حدود زیادی ابتدایی هستم
      نوشته اصلی توسط mirzakhani13 نمایش پست ها
      مرسی* از اینکه جوابمو دادین خودم راه*حل پیدا کردم باید back up رو میبردم رو icloud
      با سلام، آخه چرا رو iCloud
      میشه بیشتر توضیح بدین
      منظورته چون بک آپ رو icloud تنظیم کرده بودین و سرعت اینترنتت پایین بود یا حجم اطلاعات که باید بک آپ گرفته می شد زیاد بود، این همه طول میکشید

نظر

نوشته اصلی توسط mjsma نمایش پست ها
        با سلام، آخه چرا رو iCloud
        میشه بیشتر توضیح بدین
        منظورته چون بک آپ رو icloud تنظیم کرده بودین و سرعت اینترنتت پایین بود یا حجم اطلاعات که باید بک آپ گرفته می شد زیاد بود، این همه طول میکشید
        نخیر دوست عزیز شما تو آیتونز بری توsummry گوشی یا ایپادتون یه جا نوشته back up to this computer یا back up to icloud بعد برای من روback up to this computer بود که تغییرش دادم به back up to icloud درست شد...همون اول همه چیو توضیح دادم که هیچ کس کمکم نکرد حالا که خودم حلش کردم میاید جواب می دید
        در ضمن نوشتم حدود 26 ساعت هم صبر کردم ولی هیچ فرقی نکرد پس طول نمی کشید مشکل داشت

نظر

صبر کنید ..
        X