اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونگی پاک کردن firmware password

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چگونگی پاک کردن firmware password

با سلام خدمت تمامی دوستان و همکاران عزیز

بندە امروز یە مک بوک پرو خریدم کە دس دوو گرفتم . ولی از شانس بد من متاسفانە فیرمور پاسورد دارە

از اساتید محترم تقاضا دسرسم کە کمکم کنند تا پسورد رو پاک کنم ...

من وقتی خریدم از یە بندە خودا کە هیجی حالیش نبود و از اروپا براش اومدە بود ........

من الان وقتی option رو میگرم ازم پسورد میخواد ... لطفا کمکم کنید ......... سپاس فراوان

http://www.i-phone.ir/forums/thread48666.html

نظر

با تشکر از شما اما نوید جان ایشون پسورد Firmware را میگن نه مک.

دوست عزیر شما شدی نفر سوم که این مشکل را داره و راهی بجر در آوردن باطری نیست.(البته من خیلی گشتم راه دیگه پیدا کنم اما نبود)

Remove كردن پسورد frimware macbook pro ؟؟؟

البته همونطور که دوستان قبلی هم گفتم*، بهتر هست اینکارو به کاردان بسپارید و به خدمات لپتاپ که از Apple هم سر در بیارن مراجعه کنید.

این روشش : Bypass Mac Firmware Password
      ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 30-08-2012, 11:36 PM
      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

با سپاس دوست عزیز احسان جان بندە هر کاری بگی کردم ...... من خودم همە نوع گوشی رو درست میکنم ( تعمیر انواع گوشی ها ) من این اولین باری نیست کە ماک بوک باز کنم ........ من تا بازش کرم ولی یە نکتە مهم اینە کە من باتری رو در اوردم ولی نمیشە ........... دفعە های قبلی من lcd رو عوض کردم

اینبار حتی logic board ya mather borad کاملا باز کردم خبری از باتری روی مادربورد نابود مثە iMac

سوال من اینجاس کە ماکبوک پرو مثلە ای مک باتری روی بورد ندارە ...........؟؟؟؟ ٢ . منظور از باتری همون باتری اصلی ماکبوک یا کە باتری مادربورد ......

نظر

خوب ، خدارو شکر وارد هستید!
          من اینکارو خودم نکردم تاحالا ، همونطور که بالا گفتم دوستان پرسیده بودن قبلا و برای خودم سوال شده بود و خیلی تحقیق کردم!

روشش را اینجا نوشته : Bypass Mac Firmware Password قدم به قدم.
          " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
          TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

عزیز شما باید باطری را در بیارید
            بعد یکی از ماژولهای رم را دربیارید
            دوباره باطری را وصل کنید
            دستگاه را روشن کنید ( با یک ماژول رم )
            حالا باید parm rest کنید ( command + option + p + r ) برای اینکار بلافاصله بعد از روشن شدن دستگاه این ۴ کلید را با هم نگهدارید دستگاه خود به خود ریست میشه باید اینکار را ۳ بار پشت سر هم انجام بدین...
            الان مشکلتون حل شده رم را جا بزنید و در دستگاه را ببندید

نظر

خیلی متشکرم دوست من .... ولی یە چیزی هست ..... وقتی ماک بوک رو روشن میکنم اصلان لوگو اپل نمیاد .......... نمیدونم دلیلش چیە ...

من دارم امتحان میکنم ..... اگە بشە کە خیلی عالیە ............. فقط منظور از ما*ژول چیە ... بە خاطر اینکە من خارج از کشور زندگی میکنم ...... متاسفانە نفهمیدم منظور از ماژول چیە ......

نظر

دستگاه ۲ تا رم داره یکیشو در بیارین

نظر

متشکر من این کارو کردم ولی پارم ریست نمیشە ...... میگم اصلان اتوماتیکی میرە تو ویندوز .................... من با parm rest ( cmd +option + p + r ) مشکل دارم ............. این نمیشە ..... اصلان لوگو اپل نمیاد وقتی کە روشن میکنم .............

نظر

مدل مکبوک چیه؟

نظر

من دقت مدولشو ندادم تا بە حال ،،،،،،،،، فقط میدونم ٢٠١٠ هستش ...............

کجا مینویسە مدل رو

.................. حالا فرق هم میکنە اگە چە مدلی باشە

نظر

عزیز روش کارت را با این لینکی که احسان جان گذاشته دوباره چک کن
                        http://osxdaily.com/2009/10/19/bypas...ware-password/
                        مطمئنا شما داری یک جای کار اشتباه میکنی.
                        وقتی دارین کلید پاور را میزنی اون ۴ کلید را باید نگه داشته باشی، اگه درست انجام بدی دستگاه ریست میکنه و بوق خاصی میزنه اصلا دیگه سیستم عامل بوت نمیشه.
                        امتحان کنید دوباره خبر بدین

نظر

آقا حامد جان ،،،،،،،، مشکل اساسی بندە ریست نشدن ....... بە هیچ وجهی نمیشە

وقتی کە پاور رو میزنم بلافاصلە cmd+option+p+r میزنم کە انگار نە انگار ماک هیچ عکس العمل نشون نمیدە ... وە بە ویندوز بوت میشە ...

نمیدونم چە کار بیاد بکنم تاکە این مرحلە تی بشە ... سپاس

نظر

دوست خوبم جسارتا یکبار دیگه قبل از اینکه پاور را بزنی* این کلیدها را با هم نگه دار،

من دوباره رو مک خودم امتحان کردم کار می*کنه
                            ImageUploadedByTapatalk1346441900.848543.jpg

نظر

روی مک من هیچ چیز نمیاد ،،،،، من همونی کە دیدم گرفتم دفە های قبل هم همین طور ........... نمیشە ،،،،، هیچ فرقی نمیکنە دوستە من ..... بوت میشە تو ویندوز
                              ویرایش توسط apple.mobile : https://i-phone.ir/forums/member/65435-apple-mobile در ساعت 01-09-2012, 12:23 AM

نظر

صبر کنید ..
                              X