اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش تصویری استفاده از آیفون/آیپد به عنوان ماوس و کیبورد در Mac و Windows

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش تصویری استفاده از آیفون/آیپد به عنوان ماوس و کیبورد در Mac و Windows

عرض ادب ...

برنامه ای که میخوام معرفی کنم رو تک و توک همه میشناسیم.
    اسم برنامه Splashtop هست که پارسال Peymayesh توی این تاپیک به صورت خیلی کلی دربارش صحبت کردند و موارد استفادش رو که اصلی ترینش Remote کردن هست رو آموزش دادند.

امروز من میخوام محصول جزئی دیگه شرکت رو معرفی کنم که خیلی به نظر جذاب و مفید میاد
    اسم این محصول Touchpad هستش که اونم نوامبر پارسال ریلیز شده !

کار این برنامه اینه که با کمک نصب برنامه Splashtop روی کامپیوتر ، کار ماوس ، کیبورد ، کلیدهای جهت ، Capitals و ... رو انجام میده

حالا آموزش :

ابتدا نسخه نهایی موجود مخصوص او اس خودتون رو از لینک زیر دانلود کنید

مک : Download

ویندوز : Download

من لینک های مستقیم براتون گذاشتم که کار براتون راحت بشه. اگر نیاز به آپدیت داشتید به سایت اصلیش سر بزنید و رو Get Streamer کلیک کنید
    Best Remote Desktop App | Access Computer from iPad | Splashtop

پس از دانلود و نصب ، برنامه رو باز کنید . از سمت چپ روی Status کلیک کنید و بعد در سمت راست ، پایین ، گزینه Create one رو بزنید تا یه اکانت جدید بسازید
    (دقت کنید که پسورد شما مثل اپل آیدی باید شامل حرف کوچک ، حرف بزرگ و عدد باشه)

وقتی ساختین و لاگین کردید برگردید به دیوایستون و نسخه مخصوص آیفون این برنامه رو نصب کنید

وقتی برنامه رو باز میکنید (با توجه به روتری که بهش وصل شدید و IP رو دریافت کرده) اتوماتیک دنبال کامپیوتر های متصل به این IP میگرده و در صورت وجود اونها رو پیدا میکنه !
    (توجه کنید که از ترافیک شما کم نمیشه - این فقط یه رابط کاربریه )

اسم کامپیوترتون رو لمس کنید و بعد از اون پسورد اکانتتون رو وارد کنید. مانند تصاویر زیر ادامه بدید ...

اینجا صفحه ماوس رو میبینید که قابلیت مولتی تاچ داره (برای اسکرول کردن و ... که البته اون نوار های عمودی و افقی برای ویندوز )

برای رفتن به حالت کیبرد ، بالا سمت چپ آیکون کنار Setting رو لمس کنید
    مشاهده میکنید که اکثر کلید های کیبورد من جمله کلید توابع (F) موجوده

و قابلیت کاربردی دیگری هم که داره قابلیت استفاده از دیکتیشن سیری برای تایپ کردن و ارسال اون به کامپیوتر

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

این اپلیکیشن دقت تایپ فارسیش چطوره چون بعضی از ریموت کیبوردها فقطً از حروف فارسی پشتیبانی می کنند و علایم نگارشی و حتی space رو خوب نشون نمی دهند

نظر

برنامه عالیه.از زبون فارسی هم پشتیبانی میکنه.کار باهاش بسیار راحته.

نظر

صبر کنید ..
      X