اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

FaceTime و ایرانسل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• FaceTime و ایرانسل

سلام
    دوستان می خوام با استفاده از اینترنت ایرانسل با دوستام faceTime صحبت کنم. به همین منظور برنامه cydia به نام های facebreak رو نصب کردم تصویر منتقل نمیشه ولی صدا میاد! بعضی مواقع ها هم تصویر اولیه منتقل میشه و ثابت باقی می مونه. کسی تست کرده که خوب کار کنه؟ راه حل چیه؟
    من 3g unrestricter رو نصب کردم ولی مشکل جل نشد!

دوست عزیز مواردی رو که شما بیان کردید مطلقا مربوط به سرعت پایین میباشد.معمولا شبکه های ایرانسل و همراه اول از نظر سرعت اینترنت کیفیت جالبی ندارند.

نظر

FaceTime و ایرانسل

مگه با سرعت 10-12 kb/s ميشه فيس تايم داشت
      چيزي كه شما نصب كرديد براي فعال كردن فيس تايم در 3G هست
      كه در ios6 به طور پيشفرض موجود خواهد بود

نظر

منم وقتي با وب ميخوام تو ياهو چت كنم صدا هست ولي تصوير نيست و صدا هم با يه كمي تاخير ارسال ميشه
        اينا مال سرعت اينترنته كه اگه سرعت طرفين بالا باشه مشكل تصوير هم حل ميشه

نظر

به خاطر سرعت پايين خب دوسته گل

نظر

FaceTime و ایرانسل

همين كه اجرا شده خودش خوبه

وايبرم به زور كار ميكنه روي اينترنت اين دو سيم كارت

نياز شما شايد تود رايتل براورده بشه

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

نظر

بستگی به منطقه ای داره که توش هستی
              مثلا اگه شهرستان باشی اونم نه مرکز شهر gprs ایرانسل به زور یاهو مسنجر رو ساین این میکنه شایدم نکنه حتی! البته بازم مراکز استان ها وضعیت بهتری دارن نسبتا
              ولی اگه در مرکز شهر باشی سرعت بالای 20 کیلوبایت رو به راحتی میده که فیس تایم رو نمیدونم ولی با وایبر به راحتی میتونی صحبت کنی
              تهران هم که بالاترین سرعت رو داره از لحاظ gprs خود دوستای من جای adsl ازش کار میکشن علاوه بر مرکز شهر تو بیشتر مناطق هم شرایط یکسانی رو میده ولی شهرای دیگه نه!

نظر

نوشته اصلی توسط Serial Killer نمایش پست ها
                بستگی به منطقه ای داره که توش هستی
                مثلا اگه شهرستان باشی اونم نه مرکز شهر gprs ایرانسل به زور یاهو مسنجر رو ساین این میکنه شایدم نکنه حتی! البته بازم مراکز استان ها وضعیت بهتری دارن نسبتا
                ولی اگه در مرکز شهر باشی سرعت بالای 20 کیلوبایت رو به راحتی میده که فیس تایم رو نمیدونم ولی با وایبر به راحتی میتونی صحبت کنی
                تهران هم که بالاترین سرعت رو داره از لحاظ gprs خود دوستای من جای adsl ازش کار میکشن علاوه بر مرکز شهر تو بیشتر مناطق هم شرایط یکسانی رو میده ولی شهرای دیگه نه!
                البته منم توی خرابترین جای دنیا دقیقا توی دهانه آتشفشان زندگی می کنم (بس که گرمه) ولی اینترنت ایرانسل خوب کار میکنه حداقل با وایبر رو می تونی بدون قطع وصل شدن صحبت کنی
                ویرایش توسط Cessna182 : https://i-phone.ir/forums/member/5997-cessna182 در ساعت 30-08-2012, 11:48 PM

نظر

FaceTime و ایرانسل

نمیشه دقیق راجع به رابطه مکان و سرعت بحث کرد.
                  من چندوقت پیش رفته بودم یک شهر بسیار کوچک که تا چندوقت پیش روستا بود.
                  بعد سرعت ایرانسل رو که تست کردم بسیار تعجب برانگیز بود.حدودا ۱۹۰ کیلوبیت
                  برثانیه بود درصورتیکه من سرعتم حدود ۵۰ کیلوبیت هست نهایتا.بستگی به خلوت
                  بودن هم داره حدودا.اما متاسفانه از زمانیکه این مودم های edge به بازار اومد
                  باعث شد اینترنت موبایل خراب بشه.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

صبر کنید ..
                  X