اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شاهنامه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شاهنامه

دوستان عزیز
    مدتها بود به دنبال یک نسخه دیجیتالی از شاهنامه فردوسی بودم تا بتونم به راحتی روی کامپیوتر یا موبایل یا هر دستگاه دیگه ای بخونمش، یافت نشد که نشد، همه فایلهای پی دی اف هم یا ناقص بودند، یا امکان جستجو فراهم نبود و یا صد جور قفل داشتن، بالاخره تصمیم گرفتم خودم یکی تولید کنم و پس از یکی دو ماه تلاش، نتیجه حاصل شد.
    یک نسخه پی دی اف که با استفاده از داده های سایتهای ری را و گنجور و با نگاهی به شاهنامه های ویرایش و تصحیح شده فریدون جنیدی و محمد رمضانی و بدون هیچ قفل و مانعی در اختیار همه شما عزیزان قرار میگیره

این نسخه برای تناسب صفحه نمایش آیپد بسیار مناسبه و اگر از برنامه PDF Expert برای خوندن فایلهای پی دی اف استفاده کنید قابلیت جستجو هم داره

امید وارم همینطور که به کار من آمد، برای شما هم کار آمد باشه

لطفاً در نشر و گسترش این فایل کوشا باشید.
    بی شک این فایل دارای اشتباهات تایپی یا مشکلات ظاهری هم هست، خوشحال میشم اگر به موردی بر خوردید منو برای بهتر شدن نسخه های بعدی راهنمایی کنید.

با تشکر

شـاهنــــامه از سایت 4Shared

شـاهنــــامه لینک مستقیم فایل pdf

شـاهنــــامه لینک مستقیم فایل zip

ویرایش توسط pejman : https://i-phone.ir/forums/member/253-pejman در ساعت 29-08-2012, 05:42 PM
    از خون جوانان وطن لاله دمیده

سلام
    ممکنه فرمت epub رو هم برای دانلود قرار بدین.

نظر

ممنون
      اما برا ايفون با چه برنامه اي بخونيم تا جستوجو هم بكنه

نظر

سلام
        کتابهایی که توی سایت هست همشون به آیفون و آیپد میخورن؟
        من آیپد دارم، میخواستم ببینم باید کتاب مخصوص آیپد رو دانلود کنم یا فرقی نمیکنه ، همشون به هم میخورن ؟
        ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط mnz1365 نمایش پست ها
          سلام
          کتابهایی که توی سایت هست همشون به آیفون و آیپد میخورن؟
          من آیپد دارم، میخواستم ببینم باید کتاب مخصوص آیپد رو دانلود کنم یا فرقی نمیکنه ، همشون به هم میخورن ؟
          ممنون
          براي ايپد بايد نسخه ي pdf رو دانلود كنيد

نظر

صبر کنید ..
          X