اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نفروختن iPad 3 به ایرانیان در Apple Store کشور هلند

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

پس مطمئن باشم همین ایران خریدن به صرفه تره؟
    ممنون از جوابا دوستان

نظر

نوشته اصلی توسط navidcod نمایش پست ها
      پس مطمئن باشم همین ایران خریدن به صرفه تره؟
      ممنون از جوابا دوستان
      نه من نميگم ايران به صرفه تره
      اتفاقا گاهي اوقات اصلا به صرفه نيست
      مكبوك پرو رتينا ديسپلي رو پايين ترين كافيكتش رو ميدن 5500 در حالي كه فكر كنم حدود 2200 $ فيمتشه
      اگه خارج از ايران بتونيد بخريد در بدترين حالت هم با ايران تفاوت زيادي ندارن
      حتي اگه از استور اسيايي مثل هنگ كنگ بتونيد بخريد واقعا به صرفه هست !!
      منظور من اين بود هر جنسي كه بخواد بياد طبيعتا يك سري هزينه برميداره + سود فروشنده و واسطه ها !!

نظر

مرسی از جواب
        خوب من جوابمو گرفتم ممنون از همه ی دوستان.

نظر

بايد بگم شما اشتباه برداشت كرديد
          منظور اونا اين نبوده كه به ايرانيا چيزي نمي فروشن يه سري از مغازه هاي آمستردام هستن( من فقط تجربه اين شهر از هلند رو دارم) كه به غير هلندي ها چيزي نمي فروشن يعني يكي بره باهاشون انگليسي صحبت كنه مي فهمن هلندي نيست و بهش نمي فروشن
          فقط تو هلند ديدم اين بساط رو وگرنه تو المان و فرانسه همچين چيزي نيست

پارسال اوايل تابستون هنوز اپ استور آمستردام راه نيوفتاده بود بعضي از مغازه ها اين حرف رو ميزدن كه فقط به هلندي ها جنس مي فروشن
          يه اصطلاح خاصي هم داشتن درست يادم نيسن

دامِستيك يه چيزي تو اين مايه هاا

----------------
          TapaTalk(TT)

Iphone 4 5.0.1

Don't forget Steve

Only UK ASTONMARTIN

نظر

من اينجا پرس و جو كردم به ٣ كشور ايران كره شمالي و كوبا هيچ چيز نمي فروشن همون اول كه ازتون مي پرسه كدوم كشور بگيد مثلا آذربايجان اين طوري مي تونيد ازشون بگيريد .
            نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
            بايد بگم شما اشتباه برداشت كرديد
            منظور اونا اين نبوده كه به ايرانيا چيزي نمي فروشن يه سري از مغازه هاي آمستردام هستن( من فقط تجربه اين شهر از هلند رو دارم) كه به غير هلندي ها چيزي نمي فروشن يعني يكي بره باهاشون انگليسي صحبت كنه مي فهمن هلندي نيست و بهش نمي فروشن
            فقط تو هلند ديدم اين بساط رو وگرنه تو المان و فرانسه همچين چيزي نيست

پارسال اوايل تابستون هنوز اپ استور آمستردام راه نيوفتاده بود بعضي از مغازه ها اين حرف رو ميزدن كه فقط به هلندي ها جنس مي فروشن
            يه اصطلاح خاصي هم داشتن درست يادم نيسن

دامِستيك يه چيزي تو اين مايه هاا

----------------
            TapaTalk(TT)

Iphone 4 5.0.1

Don't forget Steve

Only UK ASTONMARTIN
            اينيم كه شما مي گين شايد درست باشه ولي من تو فرانسه ، برايتون ، لندن و آلمان رفتم همشون به اين سه كشور نمي فروختن.
            ویرایش توسط amir00366 : https://i-phone.ir/forums/member/48844-amir00366 در ساعت 31-08-2012, 01:06 PM

نظر

آنلاین سفارش بدید هیچ مشکلی پیش نمیاد

نظر

نوشته اصلی توسط iEdris نمایش پست ها
                آنلاین سفارش بدید هیچ مشکلی پیش نمیاد
                هركسي نميتونه انلاين بخره
                تنها كسايي كه اقامت اون كشور رو دارن ميتونن انلاين خريد كنن

نظر

من خودم یک هفته پیش هلند بودم و از اپل استور اونجا دو دستگاه گوشی 4s 32G
                  خریداری کردم ،به محض ورود من و دوستم یه فروشنده اومد جلو و گفت که درباره هر دیوایسی که میخواین براتون توضیح بدم، که مابین صحبتهاش گفت که شما اهل کجایید که در جوابش گفتم ایرانی هستم ،که ایشون گفتن هیییس ما به ایرانیها خدمات نمیدیم ولی موردی نیست هر محصولی میخواید انتخاب کنید ولی اگه کسی ازتون پرسید بگید اهل کشوری دیگه هستید ،راستش برخورد ایشان خیلی خوب بود در ادامه هم باید بگم با توجه به اینکه در اکثر کشورهای اروپایی قانون free tax برقراره و لوازم برقی شامل 10% تخفیف مالیات برا تورستها میشه ،قیمت محصول پس از بحاظ کردن و عودت مالیات 150,000 تومان از ایران ارزونتر دراومد (البته 10% رو طبق فاکتور در فرودگاه بهتون بصورت نقدی پرداخت میکنن) امیدوارم که این تجربه من بدرد دوستان خورده باشه .
                  یا حق

نظر

یکی از بستگان ما هم در یکی از اپل استور های لندن فارسی حرف زده و باعث شد که فروشنده بهش ایفون نفروشه!

نظر

محصولاتی که تازه ارائه میشه خریدش از ایران بصرفه نیست. چون تو ایران اوایل عرضه اونها قیمتها کاذبه. ولی بمرور که تو ایران زیاد میشه قیمت میاد پایین و اون موقع هست که خرید از ایران بصرفه تر میشه. اینم بگم که بعضی مواقع بخاطر حراجی های فصلی قیمت ها در بعضی فروشگاه های اروپا بسیار پایین میاد.

نظر

نوشته اصلی توسط hamidreza1356 نمایش پست ها
                        من خودم یک هفته پیش هلند بودم و از اپل استور اونجا دو دستگاه گوشی 4s 32G
                        خریداری کردم ،به محض ورود من و دوستم یه فروشنده اومد جلو و گفت که درباره هر دیوایسی که میخواین براتون توضیح بدم، که مابین صحبتهاش گفت که شما اهل کجایید که در جوابش گفتم ایرانی هستم ،که ایشون گفتن هیییس ما به ایرانیها خدمات نمیدیم ولی موردی نیست هر محصولی میخواید انتخاب کنید ولی اگه کسی ازتون پرسید بگید اهل کشوری دیگه هستید ،راستش برخورد ایشان خیلی خوب بود در ادامه هم باید بگم با توجه به اینکه در اکثر کشورهای اروپایی قانون free tax برقراره و لوازم برقی شامل 10% تخفیف مالیات برا تورستها میشه ،قیمت محصول پس از بحاظ کردن و عودت مالیات 150,000 تومان از ایران ارزونتر دراومد (البته 10% رو طبق فاکتور در فرودگاه بهتون بصورت نقدی پرداخت میکنن) امیدوارم که این تجربه من بدرد دوستان خورده باشه .
                        یا حق
                        این همون مالیات بر ارزش افزوده هست. و فقط با ارائه فاکتور و پاسپورت کشور دیگه ای در فرودگاه پرداخت میشه.

نظر

من نمیگم دروغه اما بعضی از این داستان ها شایعه هست(البته جسارت نشه منظورم شروع کننده تاپیک نبود)

نظر

من هنگام خريد تا حالا كه مشكلي نداشتم!تو اپل استور لندن ، من راحت پاي تلفن ، فارسي حرف زدم و فروشنده هم هيچ مشكلي نداشت و دستگاه رو با كلي احترام تحويل داد!

نظر

صبر کنید ..
                            X