اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کار نکردن اسپیکر بالا کنار دوربین و پایین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کار نکردن اسپیکر بالا کنار دوربین و پایین

سلام دوستان امشب گوشیم روی میز بود و لیوان چای روی میز ریخت که قسمتی از اون هم روی گوشی ریخت من سریع خشکش کردم اما الان میبینم که همه چیز به خوبی کار میکنه جز اسپیکر های گوشی یکی اونی که برای تماس هست و اونی که پایین هستش البته گوشی که زنگ میخوره صدا داره اما در حالت های دیگه نه
    خالا اشکال از چی هست؟ هم این هم اسپیکری که برای تماس هست من اصلا صدای طرف مقابلم رو نمیشنوم مگر اینکه رو حالت اسپیکر بزنم
    ممنون میشم کمکم کنید

شما 3 تا ورودی و خروجی صدا در آیفون دارین.2تاش مال مکالمه هست یکیشم مال صدای زنگ و آهنگ و صدای تو بازی ها.
    وقتی شما صدای طرف رو نشنوی یعنی اسپیکر مکالمه از کار افتاده(همون که بالا کنار دورینه)اون پایینی ها یکیش زنگ گوشیه یکیشم میکروفون.وقتی گوشیت زنگ میخوره یعنی زنگت سالمه که میشه پایینی سمت راستی.حالا شما صدات به طرف میرسه؟اگه برسه که میکروفونت سالمه.شما فقط اسپیکر بالاییت مشکل داره که پیشنهاد میشه به یه تعمیرکار مجرب تحویل بدین :

تماس با دفتر سایت آی فون آی آر

نظر

بله صدای من میره ولی صدای طرف مقابل نمیاد
      توی بازیها و ایپاد گوشی صدا ندارم اما وقتی زنگ میخوره صدای زنگ هست همچنین صدای اس ام اس هم نمیاد
      روی حالت اسپیکر صدای مکالمه طرف مقابل رو دارم اما در حالت معمولی نه
      و متاسفانه من تهران نیستم و امکان مراجعه به دفتر سایت رو ندارم
      ویرایش توسط darksider : https://i-phone.ir/forums/member/11258-darksider در ساعت 28-08-2012, 02:34 AM

نظر

این که میگین تو بازی صدا نداره ولی زنگ میخوره عجیبه.البته تو ios 5 مشکل صدا وجود داره.احتمالا با ریستور مشکل صدا در بازی شما برطرف بشه اما اسپیکر بالاییتون از کار افتاده

نظر

الان روی 5.0.1 هست گوشی و جیلبریک شده
          یعنی اون اسپیکر بالا سوخته و درست نمیشه ؟اگر باید عوض کنم قیمتش چقدره اصلا گیر میاد؟
          هم توی بازی صدا نداره هم برای پخش اهنگ با خود گوشی هم اس ام اس برای باقی حالات درسته

نظر

کار نکردن اسپیکر بالا کنار دوربین و پایین

اره گير مياد.والا قيمتش رو ندارم.حالا شما اول ريستور كن شايد با ريستور مشكلت حل بشه.اگه نشد ببر يه جا تعميرش كنن

Sent from my iPhone 4 using tapatalk

نظر

بعد از موندن تو فضای باز و در جهت بار کولر ظاهرن تمامی مشکلات الان حل شدن
              از سر شب خاموش بود و تو فضای باز و تو مسیر باد کولر بود الان که روشن کردم دیدم که خدا رو شکر درست شده
              از شما هم بابت پاسخگوییتون ممنونم

نظر

صبر کنید ..
              X