اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شارژر اصل اپل برا ایفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شارژر اصل اپل برا ایفون

باسلام

من میخوام یه شارژر بخرم برا گوشیم.میخوام اصل خود اپل باشه!قیمتش چنده؟!کسی برافروش داره!؟
    ممنون ازراهنماییتون

آزربایجانم آرزوست...

من چند وقت پيش تو يه سايت ديدم زده بود ٢٠ تومن
    تو ديجيكالا بود

نظر

شارژر اصل 30 دلاره زیر 60-70 تومن ننطقی نیست اصل باشه

نظر

شيراز خريدم ١٣٠ هزارتومن

نظر

نوشته اصلی توسط 2ma+li نمایش پست ها
          من چند وقت پيش تو يه سايت ديدم زده بود ٢٠ تومن
          تو ديجيكالا بود
          اين اصلي نيست.زير ٤٠ دلار نيست.كه ميشه ٩٠ تومن.البته بدون سودش

Sent from my iPhone 4 using tapatalk

نظر

یعنی ۹۰ تومن؟؟اخه یه موبایل فروشی از تو قطی یه ایفون گف میدم برات ۴۰ تومن من گفتم ببینم قیمتش بالا نیس!!

آزربایجانم آرزوست...

نظر

خوب داداش قيمت با قيمت فرق ميكنه.اصلي اونيه كه مال خود جعبه آيفونه.بقيه اصلي ها هم جنسشون يكم كيفيتش پايينتر از شارژر خود آيفونه كه تو جعبشه.فقط مواظب باش تقلبي بهت نندازه.چون برا گوشي هم ضرر داره

Sent from my iPhone 4 using tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط iaraz نمایش پست ها
                یعنی ۹۰ تومن؟؟اخه یه موبایل فروشی از تو قطی یه ایفون گف میدم برات ۴۰ تومن من گفتم ببینم قیمتش بالا نیس!!

آزربایجانم آرزوست...
                شارژر توجعبه گذاشتن و از جعبه در اوردن خيلي راحته درجريان كه هستي به چشماتم زياد اعتماد نكن

نظر

سلام
                  من اصلشو 2 ماه و نیم پیش خریدم تو بسته بندی خود اپل با لیبلهای اصلی که کد کالا روشه باکابل و دفترچه راهنماش که 65 بود 60 گرفتم.
                  الان با این وضع دلاری معلوم نیست چند باشه اون موقع دلار 1800 بود شاید...

نظر

جعبه شاژر اپل که جداگانه فروخته میشه طوری چسب خورده که اگر طرف بازش کنه دفعه بعد مثل اول چسبش بسته نمیشه ( که اونم باز به مروت فروشنده داره که جنس تقلبی نزاره داخلش) و...

نظر

شارژر اصل اپل برا ایفون

البته من خودم از شارژر ديواري شركت گريفين استفاده ميكنم كه قيمتش ٣٠-٤٠ تومنه
                      تقريباً دو برابر شارژر خود اپل زودتر شارژ ميكنه و من كاملاً ازش راضيم

نظر

دوست عزیز همان طور که دوستان عرض کردن برو اصلش رو بخر 20 30 هزار تومان ارزش نداره من برای اولین بار امدم خسیس بازی در اوردم 2 سال پیش زدم 3gs ام رو سوزوندم یکی گفت منبع تعذیشه یکی گفت بردشه در آخرم هم دیدم ارزش تعمییر نداره الان توی جعبش تو کمده .

نظر

نوشته اصلی توسط 2ma+li نمایش پست ها
                          البته من خودم از شارژر ديواري شركت گريفين استفاده ميكنم كه قيمتش ٣٠-٤٠ تومنه
                          تقريباً دو برابر شارژر خود اپل زودتر شارژ ميكنه و من كاملاً ازش راضيم
                          خیلی خوب نیست که اینقدر زود تر تموم میکنه!!!!
                          حتما ولتاژ و امپر بالا تری داره!!!
                          به نظرم مال خود اپل رو استفاده کن

نظر

شارژر اصل اپل برا ایفون

نوشته اصلی توسط amir-law نمایش پست ها
                            دوست عزیز همان طور که دوستان عرض کردن برو اصلش رو بخر 20 30 هزار تومان ارزش نداره من برای اولین بار امدم خسیس بازی در اوردم 2 سال پیش زدم 3gs ام رو سوزوندم یکی گفت منبع تعذیشه یکی گفت بردشه در آخرم هم دیدم ارزش تعمییر نداره الان توی جعبش تو کمده .
                            حق با دوستمونه
                            منم تويك مسافرت شارژر همراه نبود دوستم رفت گرفت اورد نميدونم چند ولي تقلبي بود وقتي شارژ ميكردم وقتي دست ميزاشتم رو صفحه صفحه به شدت ميلرزيد از ترسم همون لحظه انداختمش زباله گفتم ايفن بي شارژ بهترخرابه

نظر

دوستان این کابل شارژری که من دارم در مقایسه با کابل های دیگه 2 یا 3 میلیمتر بلند تره شارژر دیگه است . ارجینالش هم بوده مشکلی برا ایفون پیش نمیاره ؟
                              ویرایش توسط volta22 : https://i-phone.ir/forums/member/66600-volta22 در ساعت 01-09-2012, 12:15 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X