اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گیرکردن روی آرم اپل.خاموش نشدن.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام دوستان من آیفون 3G دارم به 3.1.3 ریستور کردم هنگام جیلبریک با رد اسنو اشتباها یه فریمور دیگه ای رو واسه جیل انتخاب کردم حالا گوشی روی آرم مونده میبرمش به حالت ریکاوری یا dfu که دوباره ریستور کنم ولی آیتونزم ارور میده : the iphone software server cannot be contacted لطفا راهنمایی کنید ممنونم.....

نظر

نوشته اصلی توسط Mah6447 نمایش پست ها
      سلام دوستان من آیفون 3G دارم به 3.1.3 ریستور کردم هنگام جیلبریک با رد اسنو اشتباها یه فریمور دیگه ای رو واسه جیل انتخاب کردم حالا گوشی روی آرم مونده میبرمش به حالت ریکاوری یا dfu که دوباره ریستور کنم ولی آیتونزم ارور میده : the iphone software server cannot be contacted لطفا راهنمایی کنید ممنونم.....
      امکان اش هست رو یه پی سی دیگه تست کنید؟

نظر

مرسی از اینکه سریع پاسخ دادید نه دسترسی به پی سی دیگه ای ندارم

نظر

گیرکردن روی آرم اپل.خاموش نشدن.

مرسی از اینکه سریع پاسخ دادید نه دسترسی به پی سی دیگه ای ندارم
          اگه مي تونيد از تغيير ip استفاده كنيد
          (به من پ.خ بديد اگه نداريد)

Sent from iPhone5 using Tapatalk

نظر

به حالت dfu ببرید و اطمینان پیدا کنید که پی سی به نت وصله و مجدد ریستور کنید .

نظر

amir427 replied to "گیرکردن روی آر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
              به حالت dfu ببرید و اطمینان پیدا کنید که پی سی به نت وصله و مجدد ریستور کنید .
              فكر كنم خودشون بلدن و الان بردند

Sent from iPhone5 using Tapatalk

نظر

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان خواهشاً کمکم کنین بیچاره شدم من گوشی 3gs با فریمور 5.1.1 که قبلا دست یکی دیگه بوده که جیلبریک شده تحویلم دادن من خواستم یک نرم افزار از سیدیا حذف کنم که کل سیدیا حذف شد یکی از دوستان گفتن که از طریق رد اسنو دوباره جیلبریک کن دوباره سیدیا میاد اما الان سیدیا نیومده هیچ کلا رو لوگوی آرم اپل کرم خورده گیر کرده و هیچ کاریش نمیشه کرد منم نمیدونم شی شی دارم ازش یا نه کلا چیکار کنم بیاد بالا ؟؟؟

نظر

• دستگاه رو به سیستم متصل کنید.
                  • دستگاه رو خاموش کنید.
                  • دکمه های Home و Power رو باهم به مدت 10 ثانیه نگه دارید.
                  • حال دکمه Power رو رها کنید و همچنان Home را نگه دارید.
                  • بعد از 10/15 ثانیه سیستم دستگاه را به عنوان USB Device شناسایی می کند و می توانید Home را رها کنید.
                  • در این حالت آیتونز پیغام زیر رو به شما نمایش خواهد داد و دستگاه شما در حالت DFU آماده رستور است

نظر

با سلام
                    بنده بازدن گزینه erase all content and settingدر قسمت setting دستگاه گوشی روی ارم اپل گیر کرده هیچ جوره هم بالا نمیاد
                    پاور و هوم روباهم گرفتم ولی خبری نشد
                    چیکار باید کنم

نظر

نوشته اصلی توسط حیسن بابایی نمایش پست ها
                      با سلام
                      بنده بازدن گزینه erase all content and settingدر قسمت setting دستگاه گوشی روی ارم اپل گیر کرده هیچ جوره هم بالا نمیاد
                      چیکار باید کنم
                      سلام
                      گوشيتون جلبريك بوده ؟
                      اگه اره گوشي جلبريك رو نبايد erase كرد. با redsnow جاست بوت كنيد اگه نشد بايد ري استور بشه
                      زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

نوشته اصلی توسط حیسن بابایی نمایش پست ها
                        با سلام
                        چیکار باید کنم
                        گوشی جلبریک رو نباید ریست کرد!

باید به آخرین نسخه ریستور کنید یا اگه shsh دارید دانگرید (یا همون ورژن)

نظر

سلام من گوشیم رو ارم اپل گیر کرده ریستور هم که میزنم ارور 2009 میده چیکار کنم؟
                          4اس ios 6.1 دارم

نظر

نوشته اصلی توسط amin6292 نمایش پست ها
                            سلام من گوشیم رو ارم اپل گیر کرده ریستور هم که میزنم ارور 2009 میده چیکار کنم؟
                            4اس ios 6.1 دارم
                            ببین با جاست بوت بالا میاد؟

برای این ارور هم همه ی پورت های usb اعم از کیبورد و موس رو خارج کن دستی سیستم رو ریستارت کن بعد که بالا اومد وصلش کن آنتی ویروس و فایروال هم خاموش باشه

نظر

salam khaste nabashin
                              man iphone 3gs 32 g daram version 6.1.3 daram
                              omadam bazesh konam havasam nabod khamosh nist lcd ro dar avordam gir mikone ro alamate apple chikar konam? etelaatamam backup nadaram kheili lazemame kommmmmmmmmmmmaaaaaaaaaaaaaaaaaak
                              :

نظر

نوشته اصلی توسط Farzam20e20 نمایش پست ها
                                salam khaste nabashin
                                man iphone 3gs 32 g daram version 6.1.3 daram
                                omadam bazesh konam havasam nabod khamosh nist lcd ro dar avordam gir mikone ro alamate apple chikar konam? etelaatamam backup nadaram kheili lazemame kommmmmmmmmmmmaaaaaaaaaaaaaaaaaak
                                :
                                دوست عزيز لطفا به قوانين انجمن احترام بذاريد فارسي تايپ كنيد
                                شما دكمه home+power رو با هم نگه داشتيد تا گوشي ريست شه؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X