اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هک اختصاصی بازی Doodle jump V3

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• هک اختصاصی بازی Doodle jump V3

پس از انتشار بزرگترین آپدیت بازی محبوب Doodle jump اکنون آموزش هک این بازی اعتیاد آور را برای شما دوستان گرامی همراه داریمبدون وقفه به سراغ اصل مطلب می رویمدر نظر داشته باشید که برای این هک اصلا نیازی به جیلبریک بودن نیست
    1.ابتدا بازی Doodle jump v3 را دانلود و نصب کرده و یکبار به داخل آن رفته و دوباره آنرا از پنجره Multi tasking ببندید.

۲.سپس فایل Doodle jump v3 hack را دانلود نمایید

۳.فایل را اکسترکت کنید و با یک برنامه apple browser مانند iFunBox به مسیر زیر بروید: var/mobile/applications/DoodleJump/Library/Preferences/
    4.اکنون فایل com.yourcompany.DoodleJump.plist که اکسترکت نموده اید را به این مسیر آپلود و جایگزین فایل قبلی نمایید
    ۵.از سکه های بی شمار خود لذت ببرید
    موفق و پیروز باشید
    منبع آموزش : *********
    ویرایش توسط iArmanS : https://i-phone.ir/forums/member/89199-iarmans در ساعت 26-08-2012, 05:30 PM

ولی متأسفانه save یا همون رکرودهای بازیمو عوض میکنه و باید از اول رکورد بزنم!

نظر

چرا از iAp Cracker یا iAp Free استفاده نمیکنید؟؟

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

این برای بدون جیلبریک ها هم هست
        در ضمن این پول بی نهایت میده که چیز بخرین خیلی طول می کشه با iAP ها یا هر چیز مشابه

نظر

من فایلی که دانلود میکنم یه فایل ناشناس است و چیزی نیست که بتونم اکسترکت کنم چرا؟

نظر

دوست عزیز عذر میخوام درست میگید اشتباه بود اکسترکت نکنید من خودم فایلشو گذاشتم ادامه بدید آموزش رو

نظر

ولی اسم فاایلی که گذاشتین این که میگین نیست ها اصلا پسوند اینا نداره
              فایل رو چک کنید لطفا

نظر

بله ببخشید در طول رینیم اسمش عوض شده بود پسوندش پاک شد
                الان درست میکنم

نظر

یا از iAp free استفاده کنید، یا از روش هکر روسی که بدون جیلبریک هم میشه خرید!!

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

استاد این روش هکر روسی که گفتی چیه ؟

نظر

صبر کنید ..
                    X