اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

غرق شدن ایفون 4s در استخر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

داداش ببین این به کارت میاد : How to Restore an iPhone After Water Damage | eHow.com

نظر

امروز روشنش کردم، اول پیام وصل کردن به ایتیونز میداد و به ریکاوری رفته بود، با tiny umberella از ریکاوری درش اوردم و روشن شد، ولی نه lcd کار میکنه نه home فقط دکمه پاور کار میکنه!!
      چون lcd از کار افتاده نمیتونم اسلاید تو انلاک کنم، هر چند دقیقه یکبار هم ریست میکنه!!!!
      به نظرتون خودم می تونم کاری کنم؟؟؟
      ویرایش توسط hamed57 : https://i-phone.ir/forums/member/21726-hamed57 در ساعت 29-08-2012, 09:19 PM

نظر

دوست عزیز در ایالات والس هم کلاسیم ipadesh در استخر افتاد بود برد اپل استور ، درسش کردن ، حدود ۲ دقیقه در آب مونده بود ، اگه اونجا جای خوب پیدا کنی درسش می کنن برات
        ویرایش توسط amir00366 : https://i-phone.ir/forums/member/48844-amir00366 در ساعت 29-08-2012, 11:59 PM

نظر

سلام خسته نباشین من گوشیم 4s و تو جیبم بوده و بارون خوردو خیس شد الان 2 روزه گذاشتم تو برنج ولی روشن میشه دوباره ریسیت میشه و بالا نمیاد دکمه هوم و پاور کار میکنه میخواستم راهنماییم کنید ممنونم

نظر

نوشته اصلی توسط omidcooky نمایش پست ها
            سلام خسته نباشین من گوشیم 4s و تو جیبم بوده و بارون خوردو خیس شد الان 2 روزه گذاشتم تو برنج ولی روشن میشه دوباره ریسیت میشه و بالا نمیاد دکمه هوم و پاور کار میکنه میخواستم راهنماییم کنید ممنونم
            سلام!
            ريستورش كن مشكل حل ميشه

اگه كمكى كردم تشكر فراموش نشه!

نظر

Re: غرق شدن ایفون 4s در استخر

دوست عزیز درست میشه چرا نشه؟
              ببر دفتر سایت یا اپل کلینیک تو پایتخت حتما اوکی میشه

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

نظر

نوشته اصلی توسط jingoolak نمایش پست ها
                سلام!
                ريستورش كن مشكل حل ميشه

اگه كمكى كردم تشكر فراموش نشه!
                اولا دستت درد نکنه من زیاد وارد نیستم چطوری میتونم ریستورش کنم وقتی بالا نمیاد؟

نظر

نوشته اصلی توسط omidcooky نمایش پست ها
                  اولا دستت درد نکنه من زیاد وارد نیستم چطوری میتونم ریستورش کنم وقتی بالا نمیاد؟
                  به کامپیوتر وصل کن بعد ببر توی dfu mode بعد ریستور کن. آموزش هاش توی همین انجمن زیاده یه سرچ کن

نظر

به دفتر سایت مراجعه کنید!

نظر

ببر جایی که دستگاه التراسونیک داشته باشن ۲۴ ساعت تو دستگاه باشه درست میشه بدون تعویض قطعه!!!

نظر

صبر کنید ..
                      X