اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در انتقال آهنگ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در انتقال آهنگ

1.من طبق آموزش سایت با آیتونز sync کردم ولی فقط سه تا آهنگ اضافه کرد (فرمت mp3) ???????
    2.آیا میشه فیلم با فرمتی غیر از mp4 با آیتونز انتقال داد

اگه فرمت غير از mp4 ميخواي بريزي بايد از برنامه هاي av player يا good player يا 8player استفاده كني.
    آهنگايي كه كپي نشدن رو اول با آيتونز پخش كن بعد اونارو كپي يا سينك كن

Sent from my iPhone 4 using tapatalk

نظر

ممنون //زمانیکه میخواهم play کنم پیغام میده ?could not be used because orginal filecould not be foun.would you like to locate it

نظر

نوشته اصلی توسط proton20 نمایش پست ها
        ممنون //زمانیکه میخواهم play کنم پیغام میده ?could not be used because orginal filecould not be foun.would you like to locate it
        برای تشکر از دکمه تشکر استفاده کنید!

خوب خود کامپیوتر اونو پخش میکنه؟احتمالا مشکل از اسمش باشه.هم خود آهنگ هم جزیاتش

نظر

بله کامپیوتر اونو پخش میکنه یعنی چی مشکل از اسمشه یعنی باید 200 تا آهنگ رو rename کنم

نظر

بله کامپیوتر اونو پخش میکنه یعنی چی مشکل از اسمشه یعنی باید 200 تا آهنگ رو rename کنم
            اسم خود آهنگ نه.جزئياتش.
            genre,year,album,#,album artist,title
            اينا منظورمه
            شما رو يه آهنگ كليك راست كني و play with itunes رو كه بزني آيتونز پخشش نميكنه؟همون اروري كه نوشتين رو ميده؟

نظر

بله ضمنا فکر کنم قبلا جای آهنگها رو عوض کردم چون علامت تعجب کنارشونه ولی یادم نیست قبلا کجا بوده یعنی ممکنه مال این باشه

نظر

اره صد در صد.چون نوشته could not found يعني جاشو پيدا نميكنه.شما آهنگاتو بريز تو دسكتاپ تو به پوشه.از اون طريق ميتوني سينك كني

نظر

مشکل آهنگها حل شد ولی بعضی از movie ها رو نمی تونم منتقل کنم (یعنی اصلا به لیست library اضافه نمیشه) ممکنه برای فرمتش باشه ؟
                  و اگر هم ممکنه بهترین نرم افزار انتقال فیلم رو معرفی کنید که اگر با آیتونز سینک شدم پاک نشه

نظر

بله برای فرمتش هستش و به نظرم یکی از برنامه های کمکی iPhone PC Suite هستش

نظر

iPhone PC Suite گر با آیتونز سینک بشم پاک نمیشه

نظر

خیر دوست عزیز
                        اینم لینک دانلودش
                        PC Suite for iPhone 2.9.68.290 for ios 5.0.1 - صفحه 2

نظر

مشکل آهنگها حل شد ولی بعضی از movie ها رو نمی تونم منتقل کنم (یعنی اصلا به لیست library اضافه نمیشه) ممکنه برای فرمتش باشه ؟
                          و اگر هم ممکنه بهترین نرم افزار انتقال فیلم رو معرفی کنید که اگر با آیتونز سینک شدم پاک نشه
                          شما برای ویدیو هاتون از نرم افزار av player استفاده کنید
                          ربطی به آیتونز و سینک نداره
                          خود ویدئوی شما رو با هر فرمتی منتقل میکنه میتونین باهاش اجرا کنین

نظر

ولی آیتونز بعضی فرمت ها رو نمیخونه dandelion جان

Sent from my  iPhone 4s using Tapatalk

نظر

سلام
                              با ifile باید آهنگ ها رو توی کدوم مسیر بریزم تا با music خود ios بشه اجرا کرد؟
                              کلا میشه یا نه؟!

نظر

صبر کنید ..
                              X