اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونگی backup گرفتن از iphone4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چگونگی backup گرفتن از iphone4s

سلام دوستان
    من موبایلم را به تازگی خریداری کردم و یکسری نرم افزار اورجینال روی آن نصب کرده ام.
    حالا می خواستم بدونم چطور با نرم افزار itunes از موبایل backup بگیرم و در محلی از هارد ذخیره کنم و داشته باشم؟

نوشته اصلی توسط mohammadkiani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من موبایلم را به تازگی خریداری کردم و یکسری نرم افزار اورجینال روی آن نصب کرده ام.
    حالا می خواستم بدونم چطور با نرم افزار itunes از موبایل backup بگیرم و در محلی از هارد ذخیره کنم و داشته باشم؟

گوشی رو که به itunes وصل میکنی روی اسم گوشیت کلیک راست کن . بعد گزینه backup رو بزن
    زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

سلام دوستان

شما اگه خریده باشین برنامه ها به این مسیر میره :

C:\Users\{Your Username}\Music\iTunes\iTunes Media\Mobile Applications

نظر

سلام دوستان

اول اینکه لطفا واسه هر سوال یه تاپیک باز نکنید و سوالاتتون رو یه جا مطرح کنید

برنامه های اورجینال رو با آیدی خودتون روی گوشی دانلود کردین یا دادین بیرون واستون ریختن؟ گوشیتون جیلبریکه یا خیر؟

سلام دوستان
        می خواستم بدونم که چطور می تونم با نرم افزار itunes یکسری از نرم افزارهایی که باهاشون کار نمی کنم را حذف کنم؟

جواب این سوال هم بسته به جواب سوال اولتون داره .
        اما میتونید روی خود گوشی با نگه داشتن انگشت روی آیکون برنامه به نحوی که وقتی آیکون ها به لرزه در اومد با زدن ضربدر کنار هر برنامه ، برنامه رو حذف کنید.

نظر

حتما برای سوال بعدی موردی را که فرمودید رعایت می کنم

موبایل unlock factory هست . نرم افزار ها هم بیرون برایم ریخته اند.

نظر

از برنامه هایی که بیرون واستون به صورت اورجینال ریختن نمیتونید بکاپ قابل استفاده ای به صورت اورجینال داشته باشین.

مگر اینکه اول کرکشون کنید و بعد ازشون روی pc بکاپ بگیرین

نظر

صبر کنید ..
            X