اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پیغام در هنگام authorize کردن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پیغام در هنگام authorize کردن

سلام دوستان
    من یکبار عملیات deauthorize را انجام دادن. حالا عملیات authorize را انجام دادم. با پیغام زیر مواجه شدم:
    You have authorized one computer out of your availble 5

منظور چیست؟

یعنی شما از 5 کانپیوتری که میتونی اتورایز کنی یکیش رو انجام دادی و نهایت با 4 سیستم دیگه میتونی اتورایز کنی..

نظر

ممنون از پاسخ خوبتون

من وقتی می خواهم موزیک داخل library را به موبایل انتقال دهم، به device و سپس music می روم و دکمه sync را می زنم.اما در هنگام انتقال پیغام می دهد که ابتدا باید کامپیوتر را authorize کنی؛ در صورتی که من این کار را کرده ام.

مشکل این چیست؟

نظر

بله فعال است

نظر

کسی نیست ما رو راهنمایی کنه؟

نظر

سینک موزیک ربطی به اتورایز نداره شما تیک apps و بقیه چیزارو بردار فقط ماله موزیک رو فعال بزار..

نظر

ممنون از راهنماییتون
              من همین کار را انجام داده ام؛ اما باز این پیغام را دریافت می کنم.
              از پیغام عکس گرفته ام، لطفا مشاهده کنید:

http://arinaweb.ir/message.jpg

نظر

احتمالا اینو واسه اپلیکیشناتون میده. اگه اپلیکیشنا سینک نمیشن تیک سینک app رو بردارید یا اینکه برنامه های اورجینالتون رو از داخل لایبرری بیارین بیرون. یا اصلا از داخل آیتونز یه بار دتوزایز آل کنید تا بهتون اجازه اوتورایز مجددو بعد سینک بده.

نظر

ممنون
                  من تیک همه بخش ها از جمله apps را برداشتم؛ فقط تیک music فعال هست.
                  برنامه ها را هم تا به حال انتقال ندادم و اصلا هیچ برنامه ای خودم نریختم. فقط زمانی که موبایل را خریدم یکبار نرم افزارهای اورجینال برام نصب کردن.
                  ابتدا هم یکبار deauthorize را از منوی store زدم و بعد authorize this computer را از منوی store زدم که پیغام زیر را بهم داد:

You have authorized one computer out of your availble 5

با این تفاسیر مشکل چی هست؟

نظر

مشکل سر اینه که شما برنامه ها رو دادین بیرون واستون ریختن و برنامه ها با آیدیه دیگه ای دانلود شدن. و الان دارین آیدیخودتون رو اوتورایز میکنین. اما چون برنامه ها ماله یه آیدیه دیگن ازتون میخواد که اون آیدی رو اوتورایز کنید .

شما از اون برنامه ها که بیرون واستون ریختن هم بکاپ گرفتین ؟ الان کلا هیچ آیدی ای روی سیستمتون اوتورایز نمیشه ؟

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

از برنامه ها backup نگرفتم؛ چطور باید این کار را انجام بدم؟؟؟

من با چند تا ID دیگه هم تست کردم اما همین مسئله وجود داره. چه کار باید بکنم؟؟؟

این گزینه ی chiz pi en را از itunes یا موبایل روشن کنم؟؟؟ چطور ؟؟؟
                      ویرایش توسط mohammadkiani : https://i-phone.ir/forums/member/102233-mohammadkiani در ساعت 26-08-2012, 10:50 AM

نظر

دوست عزیز شما چون برنامه های روی دیوایستون با آیدیه دیگه ای ریخته شده نمیتونید آیدیه دیگه ای رو که روی pc ست کردین رو با برنامه ها سازگار کنید . و اگه این کار رو انجام بدید برنامه های قبلی در صورتی که با آیتونز ریخته شده باشن پاک میشن .

بکاپ این برنامه ها هم واستون فایده نداره . جز اینکه اول کرکشون کنید و بعد ازشون بکاپ بگیرین .

اما اینا باز هم باعث نمیشه که نتونین آیدیتون رو روی pc تون ست کنید ( اصلا شما میخواین روی pc آیدیتون رو وارد کنید یا روی دیوایس؟؟ )

منظورم از chiz pi en همون برنامه تغییر آیپی ( ف*ی/ل*ت=ر || ش.ک/ن ) هست که باید روی pc تون ست کنید .

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

باشه ؛ یکبار با جزئیات توضیح میدم:

من موبایلم رو حدود 1 هفته هست که خریده ام(iphone 4S)
                          اولین الویتم اینه که چطور موزیک توی آیفونم بریزم. الان موزیک را تو library می برم و بعد از پنل سمت چپ موبایل را انتخاب می کنم و تیک همه ی گزینه ها رو بر می دارم به جزء music. اما وقتی sync رو می زنم با پیغام زیر رو به رو می شم:
                          http://arinaweb.ir/message.jpg

دومین الویت اینکه چطور یکسری از برنامه ها رو حذف کنم. الان حدود 15.5 گیگ گوشیم پر شده و حدود 500 مگابایت فضا مونده.

سومین الویت اینکه که چطور از موبایل فعلی یک backup کلی تهیه کنم؛ چون موبایل unlock factory هست و برنامه هاش هم اورجیناله.

چهارمین الویت اینکه که چطور در آینده نرم افزار نصب کنم؟با توجه به مشکلی که الان دارم و نمی تونم کامپیوتر رو authorize کنم.

تشکر بابت پیگیریتون

نظر

اولینشون چون فروشنده برنامه ها رو ریخته یا باید کامپیوتر را با اکانت ایشون Authorize کنید یا نمیتونید Music سینک کنید یا سینک میکنید ولی برنامه هایتان پاک می شود
                            دومیشون دستتون رو بر روی یک آیکون نگه دارید و بعد روی ضربدر کلیک کنید
                            سومیشون تا راه اولی رو نرید امکانش نیست
                            چهارمین هم یک Apple ID بسازید تا برنامه دانلود کنید
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread72122
                            موفق باشید دوست عزیز
                            ویرایش توسط iArmanS : https://i-phone.ir/forums/member/89199-iarmans در ساعت 26-08-2012, 11:37 AM

نظر

سلام
                              من دارم با این ارور دیوونه میشم نه موزیک میشه ریخت نه اپلیکیشن
                              چالب اینجاست که تا دیروز میشد بریزی اما الان یهو این پیغام و میده !!!!
                              authorize this camputer
                              من این کارو به درستی انجام دادم و پیغام autorise sucsesfully هم برام میاد

نظر

صبر کنید ..
                              X