اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش آیپد 1 64gb 3g تمیز بدون خط و خش

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش آیپد 1 64gb 3g تمیز بدون خط و خش

آیپد کاملا تمیزه در حد نو بدون هیچ خط و خشی
    تو cydia اپلیکیشنی که باهاش میشه با آیپد تماس تلفنی و اس ام اس زد رو خریدم تا ورژن 5 که بودم داشتم، نمیدونم آپدیت به ورژن 5.1.1 اومده یا نه الان برای فروش ریستور کردم به 5.1.1 که اپلیکیشن تقریبا 24$ بود (phone it pad)
    iPhoneIslam - PhoneItiPad | Turn your iPad 3G to a fully functional phone, It's True
    کیف خود آیپد اصلی هم هست باهاش
    یه nike + ipod هم هست هم سنسورشه هم اونی که وصل میشه با دستگاه تا بشناسه(این کفش مخصوص می خواد و واسه ورزش و اینهاس که قدم و میشمره و کالری و اینا)
    2 سال پیش فک کنم از کانادا گرفتم
    دلیل فروش هم اینکه می خوام نکسوس 7 بگیرم
    عجله ای هم برای فروش ندارم با چیزی هم تعویض نمی کنم چون قصد ام خرید نکسوس 7 هست!
    تهران هستم اگه کسی خواست آیپد رو ببینه
    آیپد 750
    nike + ipod هم 40
    قیمت جفتش 780

IMAG0168.jpgIMAG0169.jpgIMAG0170.jpgIMAG0172.jpgIMAG0174.jpg
    ویرایش توسط Empoy : https://i-phone.ir/forums/member/22581-empoy در ساعت 28-08-2012, 06:02 PM دلیل: تصحیح قیمت

یعنی نکسوز سون از آیپد بهتره ؟
    یکم بیشتر فک کنا

نظر

من اون موقع که آیپد رو گرفتم اندروید هنوز خیلی چیزی نداشت ولی الان هم اچ تی سی سنسشن دارم گوشی هم آیفون 4 تو اچ تی سی 912 رو گذاشتم چون واقعن باهاش راحت تر ام تبلت ام تبلت اندرویدی ترجیح میدم آیپد هم یه کن واسم بزرگه نکسوس 7 هم سایزش بهتره هم کاراییش واسه من
      عکس نایک رو هم فردا میزارم الان واقعن حال بلند شدن و عکس گرفتن ندارم ولی فردا بیدار شدم عکس اون رو هم میزارم

نظر

دوست عزیز من 700 تبلت خالی رو خریدارم تو همین فروم با همین مشخصات 700 میفروشن.

نظر

ببخشید چند روز سرم شدیدن شلوغ بود نتونستم عکس های نایک رو بزارم
          و درباره قیمت گفتم اپلیکشن phone it pad روش هست که 24 دلار قیمتشه و آیپد کاملا تمیزه و اگر فکر می کنین قیمت خوب نیست من عجله ای هم برای فروش ندارم ولی 700 اصلا

IMAG0176.jpgIMAG0177.jpg

نظر

من خریدارم. به شرطی که برای آیفون 4 ام مشتری پیدا شه

نظر

هنوز موجوده؟؟

نظر

بله موجوده

نظر

اقا لطفا پیغام خصوصی و مسنجر رو چک کنید هیچ کدوم را جواب نمی دید

نظر

ببخشید من یادم میرفت پیغام ها رو چک کنم به همه پیغام ها جواب دادم قیمت آخر هم همون 750 هست

نظر

فروخته شد!

نظر

صبر کنید ..
                      X