اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گزینه دوم ریست رو زدم گوشی ریست کرده رو لوگوی اپل هنگ کرده خواهش مینم کمک کنید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط tofighnb نمایش پست ها
    من که گوشم 3gs شیفت+ ریستور اوکی میشه ؟
    چرا مي ترسي سريع بزن بره من ماهي ريستور مي كنم !

iPhone4 5.1.1 jailbreak

نظر

بله رستور میشه، ممکنه ارور بده وقت رستور شما ارور رو همینجا بگید کمکتون میکنیم

نظر

من فریمویر 3جیای 5.1.1 رو از لینکی که گذاشتین دانلود کردم. ولی طبق آموزش سایت شما وقتی پسوند زیپ رو به ipsw تغییر میدم لوگو به اسباب بازی تبدیل نمیشه. چرا ممنون میشم راهنمایی کنین؟

نظر

من فریمویر 3جیای 5.1.1 رو از لینکی که گذاشتین دانلود کردم. ولی طبق آموزش سایت شما وقتی پسوند زیپ رو به ipsw تغییر میدم لوگو به اسباب بازی تبدیل نمیشه. چرا ممنون میشم راهنمایی کنین؟
          آیتونز هم نمیشناسش؟ اگه اینجوریه که احتمالا توو رینیم یه مشکله کوچیک هست . یه بار دیگه کنترل کنید .

نظر

چرا ایتونز میشناسه . میشه شیفت+ ریستور رو بزنم رستور کنه ؟؟

نظر

بله بزنید رستور میکنه دوست عزیز

نظر

اگر بخوام بیا م رو ورژن 4 برای گوشی 3 جی اس منظور از اینکه shsh رو ذخیره داشته باشم چیه ؟ اینونز الان به گوشی وصله

نظر

اگر بخوام بیا م رو ورژن 4 برای گوشی 3 جی اس منظور از اینکه shsh رو ذخیره داشته باشم چیه ؟ اینونز الان به گوشی وصله
                  بدون shsh هم میتونید راحت به 4.1 ریستور کنید .

واسه ورژن های دیگه هم سیدیا رو باز کنید و بعد از لود شدن سیدیا ببینید بالای صفحه ی اول shsh چه ورژن هایی رو زده. به اونا میتونید ریستور کنید :

نظر

ios 5.1.1 رو نسب کردم و در آخر که دوباره میخواد به آیتیونز وصل بشه میگه سیم کارت نداره و دستگاه و ریست کنید، در صورتی که سیم کارت داخلشه میشه راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟ ممنون

نظر

ios 5.1.1 رو نسب کردم و در آخر که دوباره میخواد به آیتیونز وصل بشه میگه سیم کارت نداره و دستگاه و ریست کنید، در صورتی که سیم کارت داخلشه میشه راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟ ممنون
                      گوشیتون لاکه یا آنلاک ؟ اگه لاکه با این تاپیک پیش برید : http://www.i-phone.ir/forums/thread71513.html

نظر

چرا ایتونز میشناسه . میشه شیفت+ ریستور رو بزنم رستور کنه ؟؟
                        بله ، می تونید ریستور کنید.

نظر

قبلا با ios 4 آنلاک شده بود که بعد از ریست گرینه دومش گوشی بالا نیومد و رو آرم اپل موند الان که 5 رو نصب کردم نمیدونم هنوز آنلاک مونده یا نه؟ باید قبلش آنلاک کنم دوباره بریزم؟

نظر

قبلا با ios 4 آنلاک شده بود که بعد از ریست گرینه دومش گوشی بالا نیومد و رو آرم اپل موند الان که 5 رو نصب کردم نمیدونم هنوز آنلاک مونده یا نه؟ باید قبلش آنلاک کنم دوباره بریزم؟
                            یعنی به وسیله imei آنلاک کردید؟
                            اگر لاک است از تاپیک که امیر عزیز معرفی کرد استفاده کنید.

نظر

صبر کنید ..
                            X