اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کاهش شدید قدرت wifi در ios 5.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کاهش شدید قدرت wifi در ios 5.1

سلام دوستان من بعد از ریستور کردن به 5.1 اوایل wifi بدون هیچ مشکلی کار میکرد ولی الان چند روزیه قدرتش خیلی کم شده البته اگه به مودم نزدیک باشم هیچ مشکلی نداره ولی چون مودم در طبقه دیگری است امکان جابجایی وجود نداره لطفا راهنمایی کنید ضمنا برنامه wifi booster هم نصب کردم ولی تغییری نکرد

عزیز این مشکل فراگیره.اکثرا همین مشکل رو دارن.یه ریست نتروک کنین شاید بهتر شد

نظر

شما یکبار تنظیمات wifi رو از تو ستینگ زیست کن اگه حل نشه باید انتن وای فایتون تعویض شه

نظر

ممنون از راهنماییتون قیمتش حدودا چنده ؟
        یه سوال دیگه قاب گوشیم خیلی داغون شده اگه عوض کنم مشکلی تو آنتن دهی و ... پیش نمیاد

نظر

لطفا اگه جای مطمئن و خوبی رو یشناسین pm بدین

نظر

نوشته اصلی توسط proton20 نمایش پست ها
            ممنون از راهنماییتون قیمتش حدودا چنده ؟
            یه سوال دیگه قاب گوشیم خیلی داغون شده اگه عوض کنم مشکلی تو آنتن دهی و ... پیش نمیاد
            شما اول مطمئن بشو که مشکلت سخت افزاریه بعد ببرش تعمیرگاه.اگه قاب اصلی باشه نه مشکلی نیست

نظر

ریست نتروک کردم درست نشد اگه کار دیگه باید بکنم راهنمایی کنین ولی اگر راه دیگه نداره لطفا
              قیمت wifi و جای مطمئن معرفی کنین

نظر

نوشته اصلی توسط proton20 نمایش پست ها
                ریست نتروک کردم درست نشد اگه کار دیگه باید بکنم راهنمایی کنین ولی اگر راه دیگه نداره لطفا
                قیمت wifi و جای مطمئن معرفی کنین
                شما یکبار ریستور کنید و بک آپ را بر نگردونید ، بعد اگر درست نشد http://www.i-phone.ir/forums/thread6214.html بگیرید.

نظر

دوست عزیز ممکنه مشکل از مودم روتر شما هم باشه
                  شما میگید وصتی میرم یه طبقه دیگه اینطوری میشه ، باید توجه داشته باشید که بتنی که تو کف طبقات استفاده میشه تا ۸۵درصد سیگنال مودم رو تحریف می کنه
                  شما ببین تو همون طبقه که مودم رو داری تا ۲۰ متری سیگنال و بخوبی دریافت می کنی یا نه ؟

Just iPhone 4s Black

نظر

صبر کنید ..
                  X