اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پاک شدن سیستم عامل. نشان ندادن پارنیشن یا درایو ها در قسمت ریکاوری و بسیاری دیگر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پاک شدن سیستم عامل. نشان ندادن پارنیشن یا درایو ها در قسمت ریکاوری و بسیاری دیگر

سلام خدمت دوستان

جند روز پیش که من بعد از مسافرت برگشتم و وقتی مک ۱۳ اینچم رو باز کردم. هیچی بالا نیومد به جزه عکس یک پوشه که علامت ؟ روش بود
    حتی قسمت ریکاوری مک هم وجود نداشتو که با وصل شدن به نت. به طور خودکار قسمت ریکاوری رو دانلود کرد. ولی بعد از هر بار خاموش کردن. به حالت قبلش بر میگرده و باید دوباره دانلود بشه.
    در قسمت ریکاوری هم امکان پارتیشن بندی هارد دیسک هم وجود نداره.

من در نروژ زندگی میکنم و مک رو هم از همینجا خریدم و گارانتیه ۲ ساله هم گرفتم. وقتی برای تعمیر مک رو به شرکت که خریده بودم بردم گفتن که ما باید با یه برنامه های مک رو تست کنیم و ببینیم مشکل از کجاست.
    ولی گفتن اگر فایلی در هارد دیسک باشه امکان داره حذف شدن به وسیله ی برنامه ها وجود داره. برای همین پرسیدن که می خوام یه بکاپ بگیرن قبل از تست یا نه. ولی قیمت بکاب برای هر ۱۶ گیگ میشود ۵۰۰ کرون که معادل حدودا ۱۵۰ هزار تومنه . منم ۳۰۰ گیگ فایل دارم در اون هارد دیسک.
    برای همین پیشنهاد کردن که من یه هارد دیسک دیگ دارم که میتونید جای اون استفاده کنند ولی بازم فقط ۱۰۰۰ کرون برای تعویض هارد دیسک میگیرن. و این قسمت جزه گارنتی نیست و اگر هم مک رو باز کنم گارانتی مک از بین میره.

حالا اگر کسی برنامه ای یا راهی برای دسترسی به فایل های هارد دیسک اطلاع داره اینجا عرض کنه که واقعا امیدوارم یک کسی کمکم کنه.

مدل مک ۲۰۱۱ ۱۳ اینج

بنده هم همین مشکلو دارم خواهشمندم اساتید در صورت امکان جواب مارو بدن

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread84579.html
      با تايم ماشين بكاپي از اطلاعاتتون نداريد؟

نظر

دوست عزیز شما با یک نسخه ی Live لینوکس می تونید مشکلتون رو حل کنید
        مثلا Ubuntu
        یک DVD یا USB Bootable بسازید و در مک باش بوت بشید و اطلاعات رو کپی کنید روی هر چیزی می تونید با در کلود سنتر یزارید
        در Ubuntu گزینه ی Try Ubuntu رو بزنید
        من امتحان کردم نتیجه می ده!

نظر

صبر کنید ..
        X