اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خراب شدن اسپیکر نیو ایپد !!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خراب شدن اسپیکر نیو ایپد !!!

سلام دوستان
    من کمتر از یه ماههه که یه ایپد ۳ با هزار بدبختی و قرض گرفتم تا حالا موسیقی باهاش پخش نکردم تنها استفاده من از اسپیکرش به بازی کردن مربوطه ! حالا هنوز هیچی نشده امشب متوجه شدم اسپیکرش مشکل دار شده ! مثلا موقع بازی یا پخش موزیک یه صدای خش خش ضعیف داره ! الان من دارم سکته میکنم ، به نظرتون این اپید تازه من خراب شده ؟؟؟؟؟ ایا میشه تعمیرش کرد ؟؟؟ بدادم برسید راه حلی چیزی ؟؟؟ منتظر نظرتونم

راستی اینم بگم که این ایپد اصلا ضربه نخورده و کاملا عین نوزاد توی بغلم یا یه جای مطمئن بوده به قول دوستان توی پر قو بزرگ شده . دوستان به دادم برسید نظرتون چیه دارم از نگرانی میمیرم !!!!

نظر

لطفا خونسرد باشید!!!

اول شما ورژن آیپدتون رو بگین.
      دوم اینکه خود به خود اینطور شد؟
      ریبوتش کن اگه جواب نداد اول ریستور کن بعد ببرش تعمیرگاه.بنظر من مشکلت سخت افزاریه.ولی امیدوارم مشکلت با ریستور حل بشه

نظر

شما يه ريستور بكن،اگه نشد خود تو اينجوري كچل كن!
        به احتمال زياد ترم افزاريه!ولي خوب شايد مثل حرف دوسته گلمfreston سخت افزاري باشه
        اگرم سخت افزاري باشه،بله تعمير ميشهولي بهتره اگه بتوني ببري خارج از كشور،نمايندگي خود اپل،يدونه نو بهت ميدن

نظر

Ios 5.1.1 بله خود به خود اینطور شد اینطوری نبود داشتم بازی جت پک جوی راید بازی میکردم متوجه شدم بعد اسپیکر رو نزدیک گوشم قرار دادم با چند تا بازی دیگه امتحان کردم حتی ولوم صدا رو کم کردم ولی صدای خش خش قطع نمیشه !
          ریبوت کردم مشکل حل نشد ! به نظرتون سخت افزاریه ؟ اخه هنوز سه هفتس خریدمش !!! ای وای دارم میمیرم هنوز قرضاشو پس ندادم خراب شد ! اخه شنیدم این ایپدا یه بار مصرفن ، تعمییر اونم تو ایران ! شنیدم با سشوار بازش میکنن درسته ؟؟؟
          دوستان واساتید گرامی راهی بجز تعمیر یخت افزاری وجود نداره ؟؟؟

نظر

شما يه دور ريستور كن تا بفهميم سخت افزاريه يا نه!
            براي تعمير هم من اقا بشير (دفتر خود انجمن)رو پيشنهاد ميكنم
            راستي اصلا ايپد يا ايپاد و ...يه بار مصرف نيستند!!!!
            ویرایش توسط sega : https://i-phone.ir/forums/member/60564-sega در ساعت 19-08-2012, 12:48 AM

نظر

دوستان ریستور هم کردم ولی مشکل حل نشد !!! چیکار کنم ؟؟؟
              دیگه دارم میمیرم اگه راه حل دیگه ای به زهنتون نرسید محبت کنید یه فاتحه برم بخونید !
              برم اون دنیا انتقاممو از اون مرحوم بگیرم

نظر

دوست عزیز اصلا ارزش نداره که اینجوری داری خودت رو اذیت می کنی. فدای سرت. آیپد دیگه. سفینه فضایی نگرفتی که. به نظر من اصلا بازش نکن. چون بدتر میشه. همین جوری باهاش کنار بیا. البته رو فیلم و موزیک هم تست کن اسپیکر رو. در هر صورت نظر من اینه که اصلا بازش نکنی. چون شما خیلی حساسی بیشتر اذیت میشی.

نظر

اصلا بازش نکن...اصلا
                  شما زیاد حسساس شدی ...یه اهنگ کیفیت 320رو تست کن اگه جواب نگرفتی کاری که بچه ها گفتن انجام بده
                  نگران نباش منم اولش از ریستور و اینا واهمه داشتم ولی الان تو 10 دقیقه جیل میکنم!

نظر

نوشته اصلی توسط novid66843 نمایش پست ها
                    دوستان ریستور هم کردم ولی مشکل حل نشد !!! چیکار کنم ؟؟؟
                    دیگه دارم میمیرم اگه راه حل دیگه ای به زهنتون نرسید محبت کنید یه فاتحه برم بخونید !
                    برم اون دنیا انتقاممو از اون مرحوم بگیرم
                    اقرأ راستي شما برو تو setting -general-sound ببين زنگ هاي خود دستگاه هم مشكل داره!؟
                    به احتمال ٩٠٪ سخت افزاريه

نظر

شاید تو جابه جایی که میاوردن ایران این طوری شده!

نظر

سلام شما با خروجی هدفون هم امتحان کن ببین اگر اون هم خش خش داره عیب سخت افزاری بدی داره که حتما برای تعویضش فکری کن ولی اگر از اسپیکرش باشه با صدای کم اون قدر مهم نیست تو ایران هم درست میشه براده اهنی چیزی توش نرفته؟

نظر

داداش اگه من جاي شما بودم ميدادم دست يه تعميركار تا درستش كنه.ميتوني ببري بدي دست بچه هاي انجمن برات درست كنند.حيف اين همه پول دادي بعد نتوني از اسپيكرش استفاده كني.كلا تو ذهن ميزنه.خودتم اينقد ناراحت نكن .منم پارسال يه آيفون ٤اس برام اوردن از روز اول سوكت شارژش مشكل داشت.دادم درستش كردن الانم دادمش آبجيم مثل ساعت هم كار ميكنه.اصلا هم حرص نخوردم.اتفاقه ديگه پيش مياد.تنت سلامت باشه عزيزم

نظر

نوشته اصلی توسط saman_rm نمایش پست ها
                            سلام شما با خروجی هدفون هم امتحان کن ببین اگر اون هم خش خش داره عیب سخت افزاری بدی داره که حتما برای تعویضش فکری کن ولی اگر از اسپیکرش باشه با صدای کم اون قدر مهم نیست تو ایران هم درست میشه براده اهنی چیزی توش نرفته؟
                            نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
                            داداش اگه من جاي شما بودم ميدادم دست يه تعميركار تا درستش كنه.ميتوني ببري بدي دست بچه هاي انجمن برات درست كنند.حيف اين همه پول دادي بعد نتوني از اسپيكرش استفاده كني.كلا تو ذهن ميزنه.خودتم اينقد ناراحت نكن .منم پارسال يه آيفون ٤اس برام اوردن از روز اول سوكت شارژش مشكل داشت.دادم درستش كردن الانم دادمش آبجيم مثل ساعت هم كار ميكنه.اصلا هم حرص نخوردم.اتفاقه ديگه پيش مياد.تنت سلامت باشه عزيزم
                            دوستان واقعا به ریسکش نمیارزه. آیفون بحثش جداست. صفحه آیپد با نوعی چسب مخصوص حرارت دیده که نمیشه گفت بعد از باز کردن 100% مثل قبل میشه. ممکنه بر اثر نچسبیدن چسب روی صفحه نمایش مشکل ایجاد بشه.

نظر

دوستان اول جا داره از همه شما که به فکر مشکل من هستین تشکر کنم واقعا از همه شما ممنوننم مرسی.
                              فکر میکنم موقع حمل به ایران یا تو اداره پست افتاده و ضربه خورده .
                              با رینگتون ها هم امتحان کردم اسپیکر خش خش میکنه ! مثل اینکه مشکل سخت افزاری بدی داره ! حالا من واسه این غصه میخورم که ایپد ۳ مثل ایفون نیست که پیچ داشته باشه باز بشه با چسب ال سی دی رو چسبوندن به بدنه باید با حرارت سشوار باز بشه که اینطوری تعمییر اسپیکرش به قیمت نابود شدن ال سی دی یا کل ایپد تموم میشه !!!
                              حالا من چاره ای ندارم که با مشکل کنار بیام ولی حالا یه سوال برام پیش اومده :
                              به نظرتون امکان داره وضعیت ازینم بدتر بشه و حتی اسپیکر کلا از کار بیفته ؟؟؟
                              و سوال دوم ایا در موقع فروش ضرر میکنم ؟؟؟؟

- - - - - - - - - -

دوستان اول جا داره از همه شما که به فکر مشکل من هستین تشکر کنم واقعا از همه شما ممنوننم مرسی.
                              فکر میکنم موقع حمل به ایران یا تو اداره پست افتاده و ضربه خورده .
                              با رینگتون ها هم امتحان کردم اسپیکر خش خش میکنه ! مثل اینکه مشکل سخت افزاری بدی داره ! حالا من واسه این غصه میخورم که ایپد ۳ مثل ایفون نیست که پیچ داشته باشه باز بشه با چسب ال سی دی رو چسبوندن به بدنه باید با حرارت سشوار باز بشه که اینطوری تعمییر اسپیکرش به قیمت نابود شدن ال سی دی یا کل ایپد تموم میشه !!!
                              حالا من چاره ای ندارم که با مشکل کنار بیام ولی حالا یه سوال برام پیش اومده :
                              به نظرتون امکان داره وضعیت ازینم بدتر بشه و حتی اسپیکر کلا از کار بیفته ؟؟؟
                              و سوال دوم ایا در موقع فروش ضرر میکنم ؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                              X