اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خراب شدن اسپیکر نیو ایپد !!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

متاسفم شدم كه ايپدت اينطوري شده راستشو بخواي منم مثل شما با قرض خريدم اونم فقط به خاطر اينكه عشق اين ايپد رو دارم
    و بايد بگم كه به نظر من خرابتر ميشه در صورت استفاده از اسپيكر
    نميدونم اسپيكر هاي ايپد چه جوريه ولي اسپيكرهاي معمولي وقتي خش خش ميكنه كه برگ كاغذ مخصوص روش پاره بشه و با استفاده بيشتر پارگي بيشتر ميشه
    و در مورد فروش خوب خودتون با اين اوصاف حاظريند يه ايپد رو با اين شرايط به قيمت خريد بخريد.
    در اخر بايد بگم كه بهتره كسي رو پيدا كنيد كه براي گارانتي بتونيد خارج ببريند
    موفق باشيند

نظر

طبیعتا با هدفون که مشکلی نداره*؟

- - - - - - - - - -

طبیعتا با هدفون که مشکلی نداره*؟

نظر

به نظر منم همینجوری کنار بیا باهاش. البته اگر کسی رو داری که به اپل استور دسترسی داره حتما تعویض کن. در کل من فکر می کنم بعد 1 مدت واست عادی میشه. دوست عزیزم با این آیپد که شما پیر نمیشی نگه دار سال دیگه 1 کم پول بذار روش نسل جدید بگیر. جونت سلامت

نظر

آیپد3 منم همین مشکل رو داره.یکبار ریستور کردم و چند روز خوب شد ولی بعد از چند روز دوباره همینجور شده.البته بعضی مواقع براده ی آهن ازش بیرون میزنه که براده های خاصی هستن و من فکر میکنم که براده ها ساخت خود آیپد3 هستن و در داخل خودش ساخته میشن.منم1ماهه آیپد گرفتم.بلند ساخت شرکت سامسونگه.

نظر

دوست من سلام
            من دقایقا همین مشکل روی ایفون 4 برام پیش اومد، ریستور هم کردم درست نشد دیگه مطمئن شده بودم که مشکل سخت افزاری هستش
            قصد داشتم گوشی را ببرم واسه تعمییر و هی امروز فردا کردم تا یه روز گوشیم تو آب غرق شد و روشن نشد. خلاصه گوشی بردم تعمییر و هم قضیه خش داشتن صدای اسپیکر را گفتم و هم ماجرای غرق شدن.
            گوشیم که تعمییر شد ولی بنده خدا گفت اسپیکرت که چیزیش نبوده، واسمم امتحان کرد و درست کار میکرد. داشتم شاخ درمی آوردم

نظر

صبر کنید ..
            X