اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود مستقیم درایو های Boot Camp ( برای تمامی مک ها )

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانلود مستقیم درایو های Boot Camp ( برای تمامی مک ها )

با توجه به مدل مک خود، نسخه مناسب بوت کمپ و دانلود کرده و در ویندوز نصب کنید.

برای اطلاع از مدل مک خود، میتوانید در قسمت About This Mac مدل مک خود را مشاهده کنید.

ویرایش توسط Sinaonee : https://i-phone.ir/forums/member/7859-sinaonee در ساعت 31-10-2014, 02:19 AM دلیل: اضافه کردن آخرین نسخه ها

سلام
    وقتی می خوام bootcamp رو نصب کنم پسورد می خواد چی کار کنم؟
    با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط sxta نمایش پست ها
      سلام
      وقتی می خوام bootcamp رو نصب کنم پسورد می خواد چی کار کنم؟
      با تشکر
      مکتون پسورد داره!؟
      filevault مکتون روشنه!؟

نظر

دوستان درایور ها هنوز واسه win 8 نیومدن ؟
        صدا ، بلوتوث و تاچ پدم رو به طور کامل نمیشناسه توی win 8

نظر

سلام من با توجه به مدل دستگام بوت کمپ از اینجا دانلود کردم بعد نصب کردم بعد ویندوز نصب کردم اما ویندوز تو حالتی که گرافیک پایین ترک پد تاچش کار نمیکنه و صدا هم ندارم......مشکل کجاست؟ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط pm1990 نمایش پست ها
            سلام من با توجه به مدل دستگام بوت کمپ از اینجا دانلود کردم بعد نصب کردم بعد ویندوز نصب کردم اما ویندوز تو حالتی که گرافیک پایین ترک پد تاچش کار نمیکنه و صدا هم ندارم......مشکل کجاست؟ممنون
            دوست عزیز شما وقتی درایو بوت کمپ و دانلود کردید در مک اجرا می کنید. بعد از اجرا چندین فایل که در ویندوز قابل اجرا است به شما داده می شود. در محیط ویندوز بر روی فایل setup کلیک کنید و بوت کمپ و نصب کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط sinaonee نمایش پست ها
              دوست عزیز شما وقتی درایو بوت کمپ و دانلود کردید در مک اجرا می کنید. بعد از اجرا چندین فایل که در ویندوز قابل اجرا است به شما داده می شود. در محیط ویندوز بر روی فایل setup کلیک کنید و بوت کمپ و نصب کنید.
              میشه یه کم راهنمایی کنین
              من دانلود کردم یه فایل با فرمت pkg هست وقتی هم نصب کردم هم معمولی نصب شد و هیچ اتفاق خاصی نیفتاد چه باید بکنم؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط mehran_725 نمایش پست ها
                میشه یه کم راهنمایی کنین
                من دانلود کردم یه فایل با فرمت pkg هست وقتی هم نصب کردم هم معمولی نصب شد و هیچ اتفاق خاصی نیفتاد چه باید بکنم؟؟
                در هنگام نصب (فرمت PKG) آدرس محل نصب و تغییر بدید یا به خاطر بسپرید. بعد از نصب در محیط نصب شده رفته یک فایل با فرمت dmg خواهید داشت، که با اجرا (فایل dmg) چند فایل به شما خواهد داد که باید کل محتویات را بر روی فلش کپی کرده و در ویندوز فایل SETUP و اجرا و نصب کنید.
                ویرایش توسط Sinaonee : https://i-phone.ir/forums/member/7859-sinaonee در ساعت 01-01-2013, 02:15 PM

نظر

وایی مرسی عالی بود

نظر

دوستان من دارم میگیرم اینو و حدود ۷۰۰ مگه
                    مشکل من رو با ویندوز ۸ حل میکنه این بوت کمپ؟اگه ویندوز ۸ بوت کمپی نداره اطلاع بدین لطفا

نظر

نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها
                      دوستان من دارم میگیرم اینو و حدود ۷۰۰ مگه
                      مشکل من رو با ویندوز ۸ حل میکنه این بوت کمپ؟اگه ویندوز ۸ بوت کمپی نداره اطلاع بدین لطفا
                      این بوت کمپ ورژن ۴.۰ می باشد و برای ویندوز ۷ به قبل است. هنوز برای ویندوز ۸ آپدیت نشده.

نظر

ببخشید windows support اخرین ورژنشو میشه از کجا دانلود کرد ؟ اخرین ورژن بوتکمپ که باعثه نصبه درایور ها در ویندوزو میشه منظورم هست ؟

نظر

نوشته اصلی توسط A-King نمایش پست ها
                          ببخشید windows support اخرین ورژنشو میشه از کجا دانلود کرد ؟ اخرین ورژن بوتکمپ که باعثه نصبه درایور ها در ویندوزو میشه منظورم هست ؟
                          دوست عزیز برای نصب درایو های سخت افزاری در ویندوز شما باید مجموعه Boot Camp داشنه باشید. در سری های قدیم مک این درایو ها در DVD مجزا درون جعبه قرار داشت. ولی در سری های جدید شما باید توسط Boot Camp Assistant دانلود کنید. این لینک ها همان نسخه Boot Camp Assistant می باشد. (Windows support software from Apple). هنوز نسخه جدید تر از این ورژن توسط اپل منتشر نشده. اگر دقت کنید این لینکها از سرور اپل می باشد و در حال حاضر آخرین نسخه.

بر روی ویندوز ۸ نصب و تست شده و مشکل خاصی نداره.
                          ویرایش توسط Sinaonee : https://i-phone.ir/forums/member/7859-sinaonee در ساعت 03-01-2013, 11:45 PM

نظر

خوب نمیشه دانلود کرد و نگه داشت ؟ یا دانلود شدشو از لینکه مستقیمی گرفت ؟

نظر

نوشته اصلی توسط A-King نمایش پست ها
                              خوب نمیشه دانلود کرد و نگه داشت ؟ یا دانلود شدشو از لینکه مستقیمی گرفت ؟
                              لینک مستقیم که در پست اول موجوده. بعد از دانلود جایی ذخیره کنید و نگه دارید. به همین راحتی.
                              ویرایش توسط Sinaonee : https://i-phone.ir/forums/member/7859-sinaonee در ساعت 04-01-2013, 12:02 AM

نظر

صبر کنید ..
                              X