اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود مستقیم درایو های Boot Camp ( برای تمامی مک ها )

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برای ای مک iMac 21.5-inch, Late 2015 کدوم ورژن بوت کمپ و باید نصب کنم؟ اگر لینکشم بزارید سپاسگزارم.

نظر

• برای ای مک iMac 21.5-inch, Late 2015 کدوم ورژن بوت کمپ و باید نصب کنم؟ اگر لینکشم بزارید سپاسگزارم.

نظر

• Bootcamp 6 (نسخه 13951-031) برای مدل های :
        کد:
        iMac16,1, iMac16,2, iMac17,1
        لینک دانلود مستقیم از سرور اپل:
        ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 28-05-2016, 06:20 PM دلیل: اپدیت لینک

نظر

• Please add Boot Camp 6 for MacBook Air For Windows 10

نظر

• چه بوت کمپی برای MacBook Air (13-inch), Early 2015 باید نصب کنم؟ اگر لینکشم بزارید ممنون میشم.

نظر

• چه بوت کمپی برای iMac 21.5-inch, Late 2013 و برای ویندوز ۱۰ مناسبه؟

نظر

• دوستان کسی هست کمک کنه بابت این موضوع
                من هم دقیقا گیر همین هستم!

نظر

• نوشته اصلی توسط e-hamid نمایش پست ها
                  Please add Boot Camp 6 for MacBook Air For Windows 10
                  نوشته اصلی توسط mehrjo نمایش پست ها
                  چه بوت کمپی برای MacBook Air (13-inch), Early 2015 باید نصب کنم؟ اگر لینکشم بزارید ممنون میشم.
                  نوشته اصلی توسط narengenet نمایش پست ها
                  چه بوت کمپی برای iMac 21.5-inch, Late 2013 و برای ویندوز ۱۰ مناسبه؟
                  نوشته اصلی توسط infernal1990 نمایش پست ها
                  دوستان کسی هست کمک کنه بابت این موضوع
                  من هم دقیقا گیر همین هستم!
                  توی دو سه تا پست آخری که گذاشتم لینک دانلود بوت کمپ ۶ برای همه مدل ها هست. یکی از پست ها درایور های مک بوک پرو و ایر و ایمک های قدیمیه. درایور های ایمک های جدید هم توی پست جداگانه قرار دادم.
                  چند تا پست قبل تر...

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان
                    من میخواستم ویندوز 10 نصب کنم، اما در قسمتی که میخواد فایل ها رو دانلود کنه خیلی طول میکشه بطوری که در قسمت downloading windows support software چندین بار زمان رفت بالای 200 دقیقه و بعد مدت طولانی تایمرش درست شد اما بعد از صفر شدن تایمر رفت قسمت کپی کردن فایل ویندوز اما بعد از اون نوشت که قادر به انجام کار نیست و پارتیشن رو پاک کرد
                    مکبوک ایر 13 اینچی 2015 هست سیستم و اینکه ممکنه به علت فی*لتر بودن سایت باشه؟
                    من بوت کمپ روی سیستمم بود، دیگه دانلود نکردم آیا نیازه دانلود کنم از لینکهای بالا؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Solo8 نمایش پست ها
                      سلام دوستان
                      من میخواستم ویندوز 10 نصب کنم، اما در قسمتی که میخواد فایل ها رو دانلود کنه خیلی طول میکشه بطوری که در قسمت downloading windows support software چندین بار زمان رفت بالای 200 دقیقه و بعد مدت طولانی تایمرش درست شد اما بعد از صفر شدن تایمر رفت قسمت کپی کردن فایل ویندوز اما بعد از اون نوشت که قادر به انجام کار نیست و پارتیشن رو پاک کرد
                      مکبوک ایر 13 اینچی 2015 هست سیستم و اینکه ممکنه به علت فی*لتر بودن سایت باشه؟
                      من بوت کمپ روی سیستمم بود، دیگه دانلود نکردم آیا نیازه دانلود کنم از لینکهای بالا؟
                      بعد از نصب ویندوز ۱۰ باید درایور های بوت کمپ ۶ رو نصب کنید تا همه چی درست کار کنه.
                      اگر بوت کمپ ۶ نصبه و همه چی درست کار میکنه نیازی به دانلود و نصب مجدد نیست.
                      لینک هایی که تو پست های قبلی گذاشتم همون فایلی که بوت کمپ مک دانلود میکنه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• با سلام
                        دوستان لینک بوت کمپ برای مک مینی ۲۰۱۲ برای ویندوز ۱۰ رو بی زحمت برام میزارین؟

لینک هایی که قرار دادین مثل اینکه مشکل دارن برای همین درخواست لینک کردم
                        ویرایش توسط joykiller360 : https://i-phone.ir/forums/member/25204-joykiller360 در ساعت 18-04-2016, 11:37 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط joykiller360 نمایش پست ها
                          با سلام
                          دوستان لینک بوت کمپ برای مک مینی ۲۰۱۲ برای ویندوز ۱۰ رو بی زحمت برام میزارین؟

لینک هایی که قرار دادین مثل اینکه مشکل دارن برای همین درخواست لینک کردم
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread7...ml#post1016879
                          ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 19-04-2016, 03:16 PM

نظر

• سلام
                            من دنبال درایور ویندوز برای MacBook Air (13-inch, Early 2015) هستم از لینک هایی هم که شما داده بودید چک کردم اما ظاهرا \اک شده . حالا دارم از قسمت bootcamp|Action|download windows software دانلود میکنم ببینم درست میشه یا نه اما حالا سوالی که بیش میاد اینه که من چگونه ازش باید استفاده بکنم چون زمانی که از خود بوت کمب استارت میکنیم میره برای دانلود درایور که !!!!!! حالا مشکل دوم من اینه چند بار از طریق خود بوت کمب به صورت روش معمولی خودش اقدام به نصب ویندوز کردم اما زمانی که به مرحله انتخاب بارتیشن میرسه و درایو مورد نظر که همون ‌بوت کمب هستش رو میزنم میگه باید فرمت بشه و زمانی که فرمت میکنم اون فولدر رو دیگه نصب نمیکنه به مشکل بر میخورم . لطفا کمک کنید

نظر

• سلام

من مک بوک ایر late 2010 دارم ۱۳ اینچی

ویندوز رو نصب کردم ولی متاسفانه بعد از اینکه بوت کمپ رو نصب میکنم پیغام بلو اسکرین میاد

درایور ها رو تکی نصب میکنم مشکلی نداره ولی چون باید نرم افزار بوت کمپ باشه تا بتونم تنظیمات رو انجام بدم نمیتونم نصبش کنم

وقتی نصب میکنم بلو اسکرین میاد

البته قبلا ویتدوز روی مک نصب بود

پاک کردم که دوباره نصب کنم این مشکل رو بهش خوردم

ممنون میشم کمک کنید

سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط WHITE_LOOLOO نمایش پست ها
                                سلام
                                من دنبال درایور ویندوز برای MacBook Air (13-inch, Early 2015) هستم از لینک هایی هم که شما داده بودید چک کردم اما ظاهرا \اک شده . حالا دارم از قسمت bootcamp|Action|download windows software دانلود میکنم ببینم درست میشه یا نه اما حالا سوالی که بیش میاد اینه که من چگونه ازش باید استفاده بکنم چون زمانی که از خود بوت کمب استارت میکنیم میره برای دانلود درایور که !!!!!! حالا مشکل دوم من اینه چند بار از طریق خود بوت کمب به صورت روش معمولی خودش اقدام به نصب ویندوز کردم اما زمانی که به مرحله انتخاب بارتیشن میرسه و درایو مورد نظر که همون ‌بوت کمب هستش رو میزنم میگه باید فرمت بشه و زمانی که فرمت میکنم اون فولدر رو دیگه نصب نمیکنه به مشکل بر میخورم . لطفا کمک کنید
                                لینک ها اپدیت شدن
                                کدوم فولدر رو نصب نمیکنه؟
                                ویندوز رو نصب کنید بعد درایور ها رو از اینجا دانلود کنید و نصب کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X